Skocz do zawartości
Mr.Green

Indica Challenge = Super Sativa Seed Club vs Barney's Farm

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green zawsze zostaje opcja outdoor tylko nie wiem jak w DE wyglada kwestia znalezienia spota bo w NL jest to praktycznie niewykonalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed legalizacja nie ma nic wspólnego z uprawą w domu. 

To będzie na zasadzie jakiś klubów 😄 a nie że w domu możesz walić krzaki 😄@vego1989  myślę że będę wpadał bo będzie mi brakować tego wszystkiego to sobię przynajmniej popatrzę na wasze roślinki 😄

W głowie już rodzi się plan jak opuścić gebelsownie 🙂

@Prepers  jak widać 3 dobrze jeszcze nie upadła 😄

Brak kasy mają Helmuty i pętla się zaciska. Do tego jesteś Polakiem.. to mogą z Tobą wszystko.. 

Jaki myk w ogóle. Od sądu zostawili pismo że mogą się wbić na chatę. Stempel od sądu z 17 grudnia.. i masz dwa tygodnie na odwołanie się.. tyle że skarbówka ma 6 miesięcy żeby ten nakaz wykorzystać i zostawiają Ci go podczas wjazdu.. który jest miesiąc po czasie do kiedy mogłeś się odwołać. Czyli dowiadujesz się o tym po fakcie.. i chuj 😄

@dziurawy spoko dzięki wielkie. Załatwić sobię to nie problem. Na razie sobię zrobię pause żeby ogarnąć ten syf. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Jest jeszcze szansa tak jak było w Stanach  że po legalizacji i dekryminalizacji  wszyscy skazani za posiadanie czy uprawę byli uniewinniani i czyszczona kartoteka z tego  ( o ile się nie mylę ) 

@dziurawy Jak już taki dobry jesteś to wyślij mi ❤️ odwdzięcze sie mocno 🙂  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green Nie pisałem szczegółów

, ale ja jestem już po ogarnięciu skarbówki, cofnij sobie moja relacje, mi się żyć odechcialo jak mi zaczęli wyliczać moja autentyczną pomyłkę... Miałem konta publokowane prawie dwa miesiące, naliczyli koszta wyjaśniania sprawy, i dosłownie za wszystko wlacznie z listami ja płacę .... Jebać ich na więcej poszedlem z nimi, ale klepniete pieniądze nie lubię oddawać. Jebać te kurwy już się dogadałem z ziomkami z de🤣🤣🤣 zaraz l4 4 spółki, choroba psychiczna, i więcej że mnie kurwy grosza nie ściągną 😉

6 godzin temu, dziurawy napisał:

@Mr.Green moje kondolencje mordo !!!! jak nie masz co jarac ,a chcesz ? napisz jakis adres na priv to ci wysle 🙂 

@dziurawy A jednak ty też człowiek... Nie cisnij od cwelow, i od matek będzie spoko

@Mr.Green Ogolnie to mi szkoda ciebie ziomek, jesteś w sytuacji której nie chce być xd, ale ja mam jeszcze plan B który na luzie pyknie po opłacie kary xd 

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers tu jest pogrom w DE. Doją kasę od małych przedsiębiorców jak PiS w Polsce. 

Wojna nadciąga. Widać jak rząd niemiecki sięga do kieszeni podatników. Wszystko zdrożało. Od wszystkich dosłownie.. 😄 małych przedsiębiorców to chcą podatki do przodu jako zaliczki 😄

Ja teraz miałem rok 2023 działalność. Nie zdążyłem się rozliczyć z 2023 roku.. 😄 i stary wjazd na chatę 😄 grubo 🙂 dzień przed legalizacją. Te świnie mi to zrobiły 😄

Moja też wina że nie miałem papugi na stałe który by miał moje pełnomocnictwo.. to wtedy by nie było takiej jazdy 😄

Następuje wysys kasy od ludzi.. idą piękne czasy 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Ja już znam ich myczki nie licz że będzie lepiej, a co do wojny sądzę że masz rację, nie mina 4 lata, a czekam od 2019 byczku jebać teorie czysta logika... Nawet jakby chcieli nas wytępić jak na wef, i ONZ pierdolą nie robili by to przez szczepienia, a przez wojnę 🤣🤣 jedno, i drugie zysk przynosi, ale pierwsze nie wyklucza drugiego 

Pisałem ci o Tajlandii, mam już tam ziomków, ostoja normalności... Liczę pół roku Tajlandia miesiąc polska, 5 miesięcy Szwajcaria mam tam dobry interes 😉 Fajnie jakby se pyklo, i nie będę się rozpisywał dlaczego, ale UE to szmaty sprzedajne, i jebać system co nam kłody pod nogi rzuca 

Szwajcaria dziwny kraj, ale masz swoje prawa

W konstytucję wpisali prawo do gotówki 

Mam nadzieję sensei, że nadal nam tu przypał na swoim IP będziesz robił 🤣🤣🤣 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers do nikąd się nie wybieram 😄 dokończę fotorelację 😄 i nawet potwierdzę swoją ostatnią laboratoryjnym testem co do mocy 😄

Nie wiem czy był tu już taki luj :D bo jeżeli nie to tester musi wymyślić nowy poziom pokroju Allaha konopi :D 

Jestem ciekaw wyniku :D do tego liczę że może mnie obejmie amnestia chociaż w jakimś stopniu :D a w najlepszym wypadku.. czekam aż ktoś z branży zadzwoni w sprawie współpracy :D 

Mimo że im więcej THC teraz to tym bardziej na moją niekorzyść.. to optymistycznie obstawiam że 22% tam siedzi.. na komendzie i ładnie pachnie :D 

A teraz patrz HITa  :D 

Testowałem sobię metodę swojskich pochłaniaczy wilgoci Ala saszeta bez saszety.. :D i ogólnie Ci powiem że dobrze działa ale nie dokończyłem experimento risotto bo szkopom się marzy czwarta rzesza.. 

 

IMG_19701119_070650_103752.jpg

IMG_19701119_070624_103817.jpg

I pa to teraz 😄

 

Polish_20240223_224433138.png

Człowieku.. z ryżem zabrali :D 

🙃 Ciekawe czy ryż też będzie miał THC :roorrip:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers  no jaja jak chuj 😄

Niezly przypał 1 dzien przed legalizacją.. taki prezent 🙂

Idę zaraz ziemię wyjebac.. będzie pod outdoora 😄 dół już tam zasypuje ze dwa lata  🤫IMG_19701204_114955_105015.thumb.jpg.d4816efbbdff0280275581f9cb1cf771.jpg

 

A najmniejszego którego dołożyłem.. dla @Boczelli.. 😄 żeby było 12 xD  to chujki jedne.. wyrzuciły młoda bezbronną Black Lebanon na podłogę i pogardzili nia jak zwykła szmatą.. 😞

 

 

IMG_19701204_115128_104946.jpg

IMG_19701123_101326_110705.jpg

IMG_19701123_102140_110804.jpg

@Growerseed co ma być to będzie 😉 się rozlało to trzeba posprzątać 😛

Tak jednak będzie to moja najdroższa impreza w życiu podejrzewam 😄

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...