Skocz do zawartości
Mr.Green

Indica Challenge = Super Sativa Seed Club vs Barney's Farm

Rekomendowane odpowiedzi

lipa 😞 przykro mi mordo 😞  i to kilka miesiecy przed legalizacją 😞 nie mam kurwa pytań  ....  szkoda mordko trzeba bedzie kupić nowy sprzęt 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli @moonka poprzez urząd skarbowy xD nie szukali towaru a kosztowności.. złota itd xD ogólnie sam sobię jestem poniekąd winny bo olałem jedna sprawę i za śmieszną kwotę wbili się na chatę jak byłem w pracy 😉

Pomijając to że system to zwykła dziwka 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 kobieta mi nie pozwoli póki co 😄 a że wszystko zabrali.. to detoks xD 

Znalazłem na kratce na dwa wąsy to dzisiaj sobie jeszcze popale a od jutra detoks kurwa 😄

przyda się teraz trochę nie kopcić.. szkoda szkoda 😞 co zrobisz.. 

Najgorsze że mi telewizor zajebali 😄

@Lady Green nie ma przypalu. Będzie grzywna i tyle. Prawnik Ci nie wiele pomoże. Mandat i chuj..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green jak serio chcesz zmienic kraj to Holandie masz najblizej, tutaj nikt za kilka krzakow nie bedzie Cie scigal. A jak masz glowe na karku i dwie rece to spokojnie sobie poradzisz. Jak chcesz zostac i wziac wszystko na klate to idz w uzaleznienie wtedy moze grzywna i jakieas terapia i rozejdzie sie po kosciach.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli to że wtopa jest z psami to nie ma nic wspólnego z tym że oni tego szukali.

Jestem małym przedsiębiorcą w Niemczech i miałem nie wyjaśniona sprawę z podatkiem. 2 tyś euro. Skarbówka chciała 4 tyś podatku do przodu którego nie zapłaciłem bo powiedziałem im że im zapłacę w następnym tygodniu. To dzisiaj mi się wjebali na chatę a taka czynność muszą przeprowadzić z policją. Szukają wtedy pieniędzy, złota kosztowności.. itd. Już kiedyś tak miałem tyle że byłem w domu i gościu że skarbówki przyszedł a że mu otwarlem to nie musiał policji wzywac i wtedy jest zwykłą rewizja po szafksch stary xD jakbyś był jakimś żydem i chował złoto w ubraniacj xD 

A że mnie nie było.. to wjebaly się psy no i już znaleźli co chcieli :))) 

Ta wtopa to tak na prawdę moja wina bo trochę zlekceważyłem typa i myślałem że przeciagne temat. Kilka dni później i by nie było sprawy a tak wyślę im hajs w nastelnym tygodniu i chuj.. 

Jeszcze telewizor zabrali xD co za mendy 😄

Takie jest życie przedsiębiorcy.. a że w Niemczech brakuje kasy i ściągają wszystko obecnie.. to nie sądziłem że aż tak że za 2tys € wbijają na chatę 😄 i Ci wypierdalaja zamek 😄 to oznacza że system w Niemczech zaciska pętlę coraz bardziej.. 

Do tego ten podatek to zaliczka na poczet.. czyli szacunkowy podatek w razie W jakbym przekroczył dochód.. to oni już by mieli zaliczkę 😄 co jest totalnie popierdolonym podejściem do człowieka..

A że przy okazji była mała szafa.. no to już nikt nie wybrzydzal 🙂

Wstrętne jest to że robią takie rzeczy uczciwym ludziom 😄 gdzie żyjesz i pracujesz kilkanaście lat.. okscisz podatki.. a chwila niejasnosci i jadą z Tobą jak ze zwykłą szmatą 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam fakt.. trudno stało się.. nie boje się systemu.. zal mi głównie tego że straciłem swoję hobby.. a już coraz lepiej mi szło 😄

@moonka przestańcie bo to nie ma nic wspólnego. U mnie to przypadek i moje zlekceważenie przeciwnika. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ja normalnie z Googla wjeżdżam 😄@moonka i za co niby?? Za kilka krzaków 😄 rośliny 😄

Wieziem by zabraklo a i kto by robił na to wszystko jakby każdego łapali. 

Ja dałem dupy. Zlekcewazylem skarbówkę a że mają ssanie na siano to działają szybciej niż jebane FBI 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green ty to w Polsce nie ma takich akcji 2 tyś euro to jak 2 tyś zł w Polsce za 2 koła by mi z podatku ściągali albo huj wie co ale kurwa nikt by z psami nie wbijał na chatę. 8 pism bym dostał czy grzecznie zapłacę i sprawa w sądzie by się toczyła a tu kurwa jak w Afryce japierdole. Ty to może nie jest wcale aż tak źle w tej Polsce. No ale plus że nie siedzisz to faktycznie duży plus i tak

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed otóż to. W pl za te słoiki.. i haszyk był 70 gram i liście zabrali.. to byś miał ponad pół kilo i już byś grzał.. a tutaj pojechałem na komendę.. wbijam po klucz.. babka w recepcji patrzy.. no ale tam było znalezione ponad 300 gram cannabis.. 😄

Mówię że wiem.. domyślam się że to znaleźliście bo nawet tego nie chowałem 😄 tylko na regale leżały jak wino 😄

5 minut. 3 podpisy i wyszedłem z kluczami i na chatę a tam sajgon 😄 wszystko pozabierane. Pies siedzi 😄 i się cieszy że pieski były 😄 Zabrali swoje. Zostawili list. Wymienili zamek i chuj 😄 jakby nic 😄 za niedługo przyjdzie jakieś pismo i pewnie z 5 tyś kary do zapłaty. 

Sam fakt że za podatek taka jazda to chore jest w Niemczech... I to jeszcze szacunkowy podatek do przodu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niby kilka krzakow, ale lapiej nie miec przypalu niz go miec. Mimo ze u mnie jest "legal" to wole dmuchac na zimne i zabezpieczam sie jak moge 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed Arnolda Szwarzenegera też ostatnio dojebali na lotnisku w Monachium. Karę dostał że nie zgłosił zegarka deogieigo 😄 i chuja mu pomogło że był Terminatorem 😄

W Niemczech liczą się tylko pieniądze i to brutalnie a skarbówka cienko ciągnie skoro za tak śmieszne kwoty robią takie akcje. 

@Boczelli lepiej nie mieć przypalu wiadomo ale jak już jest to jest pokroju jakbyś peta wyjebał na trawnik 😄 z ttm że więcej Cię to będzie kosztować. 

Największa szkodą jest utrata sprzętu, plonów i możliwości robienia tego co się kocha 😉

JEBAĆ SYSTEM. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...