Skocz do zawartości
Mr.Green

Indica Challenge = Super Sativa Seed Club vs Barney's Farm

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Don't Panic It's Organic

IMG_19701123_055333_082606.thumb.jpg.8e5bd20cda5994ac52786d6428e5b180.jpg

 

Witam wszystkich wielbicieli zielonej przygody:roorrip:

Towar dojechał i mogłem w końcu ruszyć dalej. Z 12 roślin zostało 11. Jedna sztuka LSD od Barneys Farm wyszła na powierzchni ale jakoś nie miała chęci do życia i się zawiesiła.. czego konsekwencją jest brak angażu w projekcie. Jest to druga lipna pestka od Barneys Farm w tym podejściu. Pierwsza to Buba Kush która w ogóle nie pękła i musiałem ją zastąpić Banana 🍌 Punch również od Barneys Farm.

Pestki od Super Sativa Seed Club wyglądają na troszkę lepsze jeżeli miałbym podsumowac okres kiełkowania. Ten przedłużył się o weekend ze względu na braki w zaopatrzeniu.

Fazę wegetatywna zacząć zatem już czas najwyższy.

Dziewczyny dostały już nowy domek 🏡 i niech rosną jak najszybciej i jak najzdrowiej 😉

Podlane około litr na głowę roztworem z Orgatrexu i Bactrexu

Przez najbliższe 3 tygodnie będzie lana sama woda. 

 

 

 

IMG_19701123_054057_082642.jpg

IMG_19701123_092457_082422.jpg

Barneys Farm LSD który nie dał rady 

IMG_19701122_053841_082719.jpg

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green spoko że są różne cybuchy bo można nabić więcej i lecieć jak Shisha w koło w kilka osób.. i przekręcasz i jednemu wypycha bucha s drugiemu już się naciąga 😄 kurde takie małe perpetuum mobile do jarania 😄

A skąd zamawialas ostatecznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że fajna zabaweczka, te końcówki/zatrzaski dociągane na megnesy mi się podobają. 🙂

Faza długa i intensywna, to dlatego @Mr.Green palisz z niego okazjonalnie? No i jeśli chodzi o ilość wypalanego zioła to mega oszczędnie to wychodzi na tym urządzeniu.

Kule podobno można myć w zmywarce więc też fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green bardzo fajny sprzęt 😉

Palę okazyjnie z tego bonia bo na codzien preferuję jointy 😉 a bonio.to tak dla odmiany 🙂

No i jak to zobaczyłem to po prostu nie mogłem się powstrzymać i musiałem je mieć 🙂

Co do ilości towaru.. to jest to mega oszczędne 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli @Grzechoczący Grzechotnik  to już bez znaczenia. Byli dzisiaj niebiescy panowie.. i zabrali rośliny. Zabrali ponad 300 gram suszu.. telewizor mi kurwa zabrali i PS5 😄 skurwysyny 😄

Lampę zabrali. Namiot zabrali.. wiatraczji zabrali.. młynki, wagę i nasiona.. 

Zabrali kurwa wszystko. Zamki wyjebane i wymienione na nowe. Klucze do odebrania na komendzie. Bylem po pracy odebrać klucze.. od nowego zamka.. podpisać protokoły.. i tyle. Czekać na wezwanie na sprawę 😄

Potem wrzucę zdjęcia protokołu co znaleźli i zabrali 😄

Najlepsze że nie było nikogo w domu prócz psa.. 😄 i kurwy się same obsłużyły.. 

Na chwilę obecną jestem ujebany z uprawą. Nie wiem kiedy wrócę bo chyba będę musiał zmienić kraj 😄 fuck fuck fuck.. 😄

 @Prepers byc może się dowiemy ile Mr.Green wyciągnął THC bo na pewno będą badać towara do sprawy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...