Skocz do zawartości
Ciemny

Auto super skunk/auto afghan/ts1000

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers No i dobre masz zdanie 😄 wariacie 😉 

trzymaj ziomek 60  w  połowie fazy kwitnienia zjedz do 50 % 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers @Resio666  a na temat mocy lampy sie wypowoecie 😄 bede wdzięczny.  

i dzięki.  

Ponad rok przerwy i mi się troszkę zapomniało 😆

Edytowane przez Ciemny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 a wysokosc jak utrzymywac na tych 50%mocy ? 

aktualnie jest okolo 40cm od czubków 

gak utrzymywac wraz ze wzrostem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ciemny Patrz na liście jak się w łódki układają za dużo światła, a jak się zaczynają wyciągać za mało, tylko nie myl z początkiem kwitnienia, bo to naturalne że w tym etapie co noc pod lampę skaczą. Jak dla mnie niema złotej reguły jak ustawić lampę, dwie rośliny ta sama odmiana, i jednej jest w sam raz, a druga składa łódki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzień 30. 

Zaczynają się wyciągnąć dość mocno . Ale chyba yak ma być teraz zaczną kwitnąć? Lampa jest nadal na 50% 35cm od czubków . 

Zauważyłem że na obramowce liścia jest ciemniejszy . Tak ma być? Czy schodzi z nich azot który był w ziemi ? Czy zaczyna im się coś dziać? 

Nie dawałem jeszcze żadnego nawozu chodz czyna mnie kusić żebym im podać nawóz.  Ale pamiętam że jak kiedyś dawałem nawet 0.5ml na1l wody to robiły się ciemne "za dużo azotu" A nawozu od advanced niestety mają azot nie wszystkie Ale większość z nich . Nie chcę nic spierdolić 😄 

Zawissilem worek z co2 który ma ponad rok . Ale był szczelnie zaklejony taśma.  Może coś zadziała.  Wyciąg też podkręciłem.  Zaczynają już wydawać swój zapaszek . 

Za parę dni pewnie wleci filtr . 

Warunki dosc stabilne dzien 25/60rh noc 22/50rh

Z fartem ! 

20240222_191316.jpg

20240222_191322.jpg

20240222_191328.jpg

20240222_191334.jpg

20240222_191341.jpg

Edytowane przez Ciemny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ciemny a ja bym im tą lampę pidniósł na 40-45 cm, liście zwijają się w łódki, a na tym etapie to nawet wskazane żeby się wyciągła. Ale to tylko tak mi się wydaje🫣

A ona wcale się nie wyciąga, to satiwa, ma wąskie liście, przez co nie jest gęsto, są większe prześwity światła wydaje się jakby tych liści było mało😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Glut78 lampa jest teraz na 40cm i 55mocy tylko musze tez mnie na uwadze ze mam ogarniacza wysokosc 😅 

a co do lisci też mi się wydaje że coś ich mało ale nic nie obcinalem tak sobie sama rosnie . Teorytyczie to one nie powinny miec nic wspolnego z sativa  kazda to przewaga indicy dość znacznie  😄

Edytowane przez Ciemny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku sama woda  z ph 6.4-6.3 😆 a to że końcówki przypalone i są dość ciemne to nawozy w ziemi.  Chodz kusi mnie żeby im podać coś w końcu... ale nie wiem czy to dobry pomysł.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Ciemny to w takim razie ziemia napakowana (kiedyś też przenawozilem roślinę I takie same objawy bardzo podobne) ale jak masz coś jakieś specyfiki do karmienia to zapodawaj śmiało , lej raz specyfik raz wodę z odpowiednim ph🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 specyfiki mam na floo bez azotu . Może kapne calmag odrobinę 

Teraz na wega chyba nie bardzo  lac bo i tak są ciemne i maja polone końcówki.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak masz calmag to zapodawać można a z podawaniem na flo to bym się wstrzymał z tego co widać to bardzo wczesne stadium kwitnienia pewnie jeszcze jeszcze się rozkrzacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 z nawozami na fllo się jeszcze wstrzymuje na spokojnie heh . Thehheszcze się wyciągają.  Calmag wleci przy nastepnym podlaniu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...