Skocz do zawartości
moonka

Zastepstwo dla viparspectra p1000

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w trakcie poszukiwan jakiejs mocniejszej lampy aby zastapic obecna 100W. Nie ukrywam, ze szukam w lekko uzywanych lub w czyms budzetowym. Znalazlem cos firmy vevor o mocy 300W i wymiarach idealnych do mojego boxa. Co myslicie o tym wynalazku?Screenshot_20240126-092834_Chrome.thumb.jpg.20049a152e6417b32506e881ab18b5b5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka W sumie ma wszystko czego potrzebujesz

Fullspectrum

Diody Samsunga

Myślę że będzie ok i na pewno dużo lepsza od obecnej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 w sumie nawet gdyby rzeczywiscie miala powoedzmy 200W to juz jakis przeskok a i cena jest na tyle niska, ze dalo by sie to przebolec🙂 potrzebuje czegos mocniejszego bo obecnie jade juz na ponad 80% mocy a to jeszcze nie koniec wega😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB 60x60 ale mysle nad wieiszym boxem 120x60 tylko nie mam gdzie go schowac. Byl plan na jego ulokowanie ale do wykonania dopiero w 2025😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ja szukam czegosc co powierzchniowo bedzie jak namiot aby w pelni pokryc swiatlem cala powierzchnie uprawy. 60x40 byla by ok lub cos w kwardat o podobnych wymiarach jak lumatek 200w czy 300w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka ta lampa wygląda ok. Zobacz coś z bloom plus. Mam tę 100w i jest ok tyle że bez ściemniacza. BP3000 sprawdź 👊

Chyba wersja pro

 

Screenshot_20240126-122150.png

Dodam te 100w lampę do Marsa 150w podczas kwitnienia. Akurat obydwie mi zajebiście pasują do boxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, WBB napisał:

Czyli podobnie do mnie 80x80.... i się zastanawiam czy 200 czy 300W byłby u mnie odpowiedni.

Lumatek 200w i jest w sam raz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli one sa nowe. Gosc wyslal mi zdjecia faktury zakupu z dnia 4 lutego🙂 problem jednak sprawia mu sprawdzenie wymiarow i czeiam na odpowiedz

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli lampy maja wymiary 60x20cm. Jak bym zamontowal takie 2... to by mi popalilo wszystko w namiocie ale jak mial bym go wypelnionego swiatlem😂

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...