Skocz do zawartości
moonka

Zastepstwo dla viparspectra p1000

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie wezme dwie te lampy po 70€ za sztuke.  W srode bede wiedzial na 100% bo mam jeszcze jedna opcje i musze poczekac te kilka dni... Jak bym dowalil prawie 500W w moj skromny namiocik to nie musial bym juz nigdy narzekac na slabe oswietlenie🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo niby tak ale w tym wypadku nie byla by to ilosc swiatla😅 trzeba by myslec jak i gdzie ulokowac wiekszego boxa...🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo najpierw trzeba miec miejsce na wiekszego boxa😅 z pewnych wzgledow musi on byc niewidoczny i na chwile obecna jest schowany w szafie na ubrania. Ciezko o szafe 100x100cm😅🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy kupione. Beda 2x240w o ile faktycznie tyle daja🙂

@Resio666 znalazlem szafe 170x220x65😁 Teraz musze znalezc kogos kto mi ja przewiezie😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 mam goscia z duza przyczepka tylko musze go namierzyc🙂 Lampy to te o ktorych pisalem wczesniej. Jakies wynalazki ale jak za ta cene...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 jedyne co jestem w stanie zrobic to porownac luxy lamp (obecnej i tych co przyjda ) aplikacja w telefonie. Nie wierze, ze pokazuje ona prawidlowe wskazania ale do porownania powinna wystarczyc aby sprawdzic roznice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka to lipa, bus w bo rencie cos kolo 50e za dzien, a przyczepka na stacji kiedys byla za 30. W Praxisie jak wyrobisz sobie ich karte to jest przyczepka za free na 2h, ale nie wiem czy trzeba cos kupic zeby ja wziac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy jada i dojechac nie moga. Szafa niestety sie sprzedala ale zanim to sie stalo to dorwalem sasiada od przyczepki. No na leb upadl jesli chodzi o kase. 50€ za 20km jazdy🤣🤣🙈🙈🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 za zimno na lody🤣

dzisiaj odebralem lampy. Mialy byc nowe... chcialem zwrocic albo zwrot czesci kasy i udalo sie utagrowac 40€. Za 2 sztuki zaplacilem 110€ z przesylka. Podlaczone razem pobieraja 480W i nie wydaja sie byc w jakikolwiek sposob uszkodzone. Sa jedynie brudne, bardzo brudne🙈 narazie polaczylem je dwoma mocnymi deskami bo nie znalazlem profili aluminiowych. Powiesze je jutro bo roslinki maja juz noc do 6 rano

20240203_194701.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...