Skocz do zawartości
Lady Green

Ayahuasca Purple i Acapulco Gold | box 100x100 | Oświetlenie Lumatek Attis Pro

Rekomendowane odpowiedzi

@WymiataczMega zrobie później, mam zaplanowane zaraz jeszcze jedno spotkanie i nie chciałabym ciągnąć za sobą tego pięknego 😉 zapachu. 

@Grzechoczący Grzechotnik obawiam się że możesz mieć racje... Aż troche boje się palić tego sampelka co ucięłam z ayahuasci... musze chyba poczekać aż będę sama w domu zeby to zrobić. 🙈 Kilka dni temu poobrywałam ten malutki popcorn z dołu co odrasta i rzuciłam na parapet... i wczoraj to zwapowałam z ciekawości... masakra jednym słowem. 🤦🏻‍♀️ Raz że dawno nie paliłam indici... dwa - efekt psychodeliczny to mało powiedziane... Całkowita dezorganizacja, brak możliwości zebrania myśli, balansowanie jakby na granicy dwóch światów, prawie jakies lęki, a to przecież nawet próbką nazwać nie można bo rosło tam max kilka dni... 🤦🏻‍♀️ Troche minęło zanim doszłam do siebie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Grzechoczący Grzechotnik chyba nie polecam póki co. 😅 No ale jak lubisz... 🤷🏻‍♀️😉

No to leci teraz spam zdjęciowy. Z mikroskopem się poddałam, musze sobie chyba kupic jakiś zakładany na telefon. 

Ostatnie zdjęcie to popcorn z dołu. 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

55.jpg

6.jpg

77.jpg

8.jpg

9.jpg

99.jpg

7 godzin temu, WymiataczMega napisał:

Kiedy kosa?

Raczej nie wcześniej niż z weekend. 👍🏻

Ewentualnie w następny... 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 będę testować, sprawdzać, kontrolować... 😉 Ale aż ciężko mi uwierzyć że to już końcówka... strasznie szybko mi te uprawy lecą w porównaniu do pierwszej. 

Aha... no i chciałam Wam powiedzieć ze od incydentu z jajami, pojawiły się potem jeszcze 2 sztuki ktore usunęłam i do tej pory jest spokój... nie rosną już... Czy to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lady Green napisał:

strasznie szybko mi te uprawy lecą w porównaniu do pierwszej.

Dlatego lubię indyjki 😁 

 

3 godziny temu, Lady Green napisał:

nie rosną już... Czy to normalne?

W tym świecie już tak, zła selekcja lub za dużo pewnych hormonów, ewentualnie za dużo stresu i spanikowały 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Grzechoczący Grzechotnik w sumie też racja... moje pestki pewnie by potrzebowały około miesiąca dłużej. Ale na szczęście sative z takim krótkim flo też można znaleźć... 🙂

Btw... jedna z acapulco raczej będzie potrzebować więcej czasu... calutka w białych pistilach nadal jest.

A te jajca może faktycznie od stresu były (ale tylko na jednej ayahuasce?)... Serwis czegoś tam 😉 miałam jakiś czas temu, przyszedł jakiś Pan, popstrykał troche korkami... może to on jest winy... 😉

Gnębią człowieka i gnębią o ten smartmeter.... wrrrrr.... 

 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybciutko... Bo piątek dziś i znowu mnie zmuszają do picia... ech... 🤦🏻‍♀️

Konczymy 8 tydzień flo. Wiem że leżą... może w ten weekend znajde czas na fryzjera i je popoprawiam... 😉

11.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lady Green napisał:

Tak na szybciutko... Bo piątek dziś i znowu mnie zmuszają do picia... ech... 🤦🏻‍♀️

Konczymy 8 tydzień flo. Wiem że leżą... może w ten weekend znajde czas na fryzjera i je popoprawiam... 😉

11.jpg

Te z tylu zawodniczki nabite pięknie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Resio666 dziękuję kierowniku. 😉 Staram się...  ...no ale za geny to nie ja tym razem odpowiadam... 🤷🏻‍♀️😉

@Michal Jan No bo sativa to zobowiązuje... 😂 nie ma że to tamto... 😉 

A ta indica... 🤷🏻‍♀️ to nie za bardzo wiem jeszcze co z czym i jak... 😇

 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 jeśli bedzie tak jak mówisz to ja tego palić nie będę, mam juz wystarczająco zryty, aż chyba za bardzo... 🤦🏻‍♀️ 

No ale chciałam spróbować więc spróbowałam... 

Też widzicie tą różnicę pomiędzy indicą a sativą w wymaganym wkładzie pracy jeśli chodzi o trymowanie? Przeciez jak powyrywam wszystkie listki z indici to tam mało co zostanie... ucinac je chyba tylko będę musiała? Może na sucho lepiej mi to będzie zrobic... 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...