Skocz do zawartości
Lady Green

Ayahuasca Purple i Acapulco Gold | box 100x100 | Oświetlenie Lumatek Attis Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Lady Green Masz tu misia i siedź już cicho, jak chodzi o moją osobę,  a wtedy i ja zostawię cię w spokoju, zdrowia i szczęścia lokomotywo. 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

🤡🤡🤡

Juz nawet mnie to nie denerwuje, bardziej chyba jest mi żal. Myslalem ze ma kompleks wyzszosci, ale widze ze z kobietami tez jest cos na rzeczy. Przykro sie na to patrzy.  Samozwanczy król hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z  niego taki Król jak z koziej dupy traba...zamozwanczy krol zieleni, niczym się nie wyroznia w uprawach od innych growerow, ale jak uważa jego zawsze jest naj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 Ziomek nie to że Cię dissuje bo po tej stronie barykady...ale jeszcze niedawno gdzieś przeczytałem że lubisz jego odklejenie 😀 to właśnie ono. Ono czyli lubi chuja biskupa w dupie. Czytaj Janusza 😁 już dawno między wierszami dało się wyczytać to ich macanie. Bawcie się dobrze chłopcy 😂🐻👨‍❤️‍💋‍👨

Już napisałem,to człowiek skrzywdzony. Według niego przez kobiety. I jak @Tester nad tym nie zapanuje jako moderator to nie wróżę rozwoju tego grajdołka. Niestety. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 no właśnie to jego gra Ziomek. Tu chce być fajny, przyjazny i koleżeński, żeby w drugim zdaniu ironicznie pojechać,a jak coś odp to napiszę że żartuje albo coś... Przejrzyj dokładnie moją ostatnią fr. Tam masz stadium przypadku. Taki gość bez dobrej samooceny,zakompleksiony jak widać szczególnie na punkcie kobiet. Psychologicznie rzecz biorąc ciekawe co myśli o swojej Mamie. 

Ja szacunek do kobiet wyssałem z mlekiem mojej Mamy i tak mam po dziś dzień,pomimo że nie jedna czy dwie oszukały itp. Ale nie o mnie.

Gość chce narzucić swoją narrację. Że forum o uprawie to o uprawie się spieramy. Nie. Wpierdolił się między wódkę i zakąskę, między mężczyznę i kobietę, bo zaczęli być lepszymi śmieszkami na forum niż on. I nie zaprosiliśmy do swojego grona? Kompleks czy popierdolenie, oto jest pytanie. Jak pierwszy raz publicznie stanąłem okoniem to napisał że to żarty etc. Najważniejsza jest tu chronologia zdarzeń i wpisów. Później narracja że chujowy ze mnie grower. Może i chujowy ale jak w lustro patrzę to nie mam dysonansu. I teraz jedzie po rajtuzach i wyśmiewa bio uprawę, jak cały świat ,nawet już komercyjny zaczyna powoli,przerzucać sie na ten system. 

Kończąc darmowe psychoanalizy, osoba potrzebuje poklasku osób które uważa za mocne. Jako osobowości. Nie po to oznacza żeby się spierać tylko żeby zajrzeć i dać wyraz podziwu jego sztuce. Czerwony smok kurwa forum uprawnego. Zjadasz kobiety zielony chuju?😂 W szafce na buty. To jego kompleks. Wyszło jak groszek zakupił większy namiot. Poszukajcie to też znajdziecie wpis między wierszami. 

Dajcie mu dalej paliwo, proście o prowadzenie w uprawie Usersi jak nie potraficie tego sami opanować, on później się brandzluje przed monitorem.

Co do jego rekordów. Waży się topy nie pół łodygi z nimi. @Boczelli pokazał jak się robi wagę. Ja też nawet jak było 7g czy jakoś tak. No i co ? Samoocena na najwyższym poziomie u mnie. A on po pestki po ciemku w kapturze. Czerwony smoku, trzeba było rozłożyć skrzydła i lecieć...hen hen w chuj daleko, jak najdalej stąd. Dobranoc, przepraszam dzień dobry wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wykrakałam... Panowie pamiętajcie prosze że istnieje prawdopodobnieństwo że to co przeczyta bedzie odreagowywał nie na forum a na osobach mu najbliższych. Litości. 🙏🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green luzik Lady, kawa z masłem już wjechała, już jest lepiej. A tak serio to myślę że wiesz i czujesz że mam w sobie dużo empatii, ale mam też tak że jak wiem że ktoś jest chujem to nie powiem o nim że jest królem 👨‍❤️‍💋‍👨 szanuję Twoje dobre serce. Jak admin chce to niech czyści ten syf, kto miał przeczytać przeczytał. Myślę że zrozumiał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek roślinki dostały ostatni raz odżywki. Od dzisiaj podlewam samą wodą. 

Mam nadzieje że za max 2 tyg będą gotowe. Sampelek z jednej z nich już się suszy, chyba przejde się z mikroskopem do namiotu i zobacze jak wyglądają trichomy... na sampelku (z samego dołu) przewaga przezroczystych ale mleko i pojedyncze bursztyny też widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze... sporo bursztynu juz jest od góry...  nie za wcześnie? Na listkach miejscami 50/50 bursztyn i mleko, ale listki mam olać?

Na zdjęciach z mikroskopem ciężko coś uchwycić a nie chce mi sie sterczec tam pol godziny i próbować... 

22.jpg

5.jpg

44.jpg

11.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś mnie w nocy ominęło... ale skoro jest skasowane to pewnie nie mam czego żałować...

@vego1989 te zdjęcia tak jasno wyszły... gołym okiem wygląda to inaczej, duzo ciemniej, moze dzis znajde chwile by zrobić jakieś lepsze zdjęcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...