Skocz do zawartości
Lady Green

Ayahuasca Purple i Acapulco Gold | box 100x100 | Oświetlenie Lumatek Attis Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@WymiataczMega jeszcze nie... szczerze mówiąc myślałam czy nie spróbować dzisiaj ale naczytałam się o tym tyle... 🙈 i chyba się troche obawiam...  

Nie chciałabym wypić za dużo, ale za mało też nie. 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green u mnie czarniutkie było, jak ruszalem butelka to bylonwidac zielen, po przecedzeniu trochę jaśniejsze ale niewiele 😃Też zależy od tego czy same liście, czy topy, to nie ma wyglądać i smakować, to nie konkurs piękności, mysle ze Twój dragon @Lady Green będzie kozakiem, zacznij od 20ml a może i 15 😃😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile już stoi?ja testowałem po 3miesiacach, pamietaj że jak będziesz chciała dolac to odczekaj z godzinę po 1dawce 😃 ja to mieszałem pół na pol z woda i popijałem Cola 😅Ale można np. Drineczka zrobić jakiegoś jak się ma fantazje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasu człowiekowi brak między wódką a zakąską... 😉 Porozjeżdżały sie trochę... może jutro będzie fryzjer to poprawie przy okazji. 

Koncowka 7 tyg flo. 

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green Handel tu widzę , zaśpiewam związku z tym, : Wchodzimy w nową erę , gdzie kobieta jest gangsterem, sprzedaje nie tylko bajerę, sprzedaje zioło , bo jakby tyle jarała ile produkuje, to by była wielkim ćpunem, czyli alter menelem. 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green Mam pomysł na nas, ty będziesz lokomotywą skoro tyle palisz, a ja będę wagonem, jaki będziesz ciągnęła za sobą. Fajny układ, ja ci do pieca sam coś dorzucę, by patrzeć , jak buchasz parą do góry i robisz ciuch ciuch, lokomotywa Green :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green Dziękuje za miłe życzenia, wzajemnie jedź lokomotywo przed siebie i rzucaj do pieca ile chcesz, miłej drogi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green Rozumu to ci życzę, abyś go w ogóle posiadała, ale jesteś kobietą i zamiast rozumu masz emocje, więc życzę ci, abyś umiała je kontrolować i nie jarała więcej niż smok wawelski. :) Odnośnie życzeń napisałem ironicznie , w odniesieniu do tego, że ty napisałaś, by mnie światło prowadziło, to jest życzenie czegoś dobrego, ale skoro brakuje ci, jako kobiecie zdolności rozumu, więc czuj się usprawiedliwiona, że to ponad twe siły było zrozumieć moją ironie w nawiązaniu do treści, jaką sama napisałaś. 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green Zostawię cię w spokoju, bo Tester znowu mi zwróci uwagę, abym po tobie nie jechał, bo jesteś taka biedna umysłowo, że nawet nie ogarniasz, co się do ciebie pisze. Dobranoc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...