Skocz do zawartości
Lady Green

Ayahuasca Purple i Acapulco Gold | box 100x100 | Oświetlenie Lumatek Attis Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja u siebie też już planuje jak tyczki zmieścić bo bez tyczek się nie objedzie. Siatki nie dam bo nie mam i na siatce nie robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilka liści bym wycinał  żeby światło swobodnie przechodziło do niższych partii  a żeby nie stresować za bardzo goslin

A tak to wygląda super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo dzięki 👍🏻 acapulco jest ok, ayahuasca ma za gęsto... miałam zamiar je jeszcze przerzedzić no ale te banany mi pokrzyżowały plany... Dzis na jednej znalazłam 2 jaja, na drugiej jedno... 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bez niczego mogą zacząć się pokazywać roślina wie że za niedługo jej koniec moich nie stresowałem a mimo to wyskoczyły 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, mateo napisał:

moich nie stresowałem

No i sam widzisz że tak można... 🙈

 

Skończyło mi się masło... 🙂 ostatnia kawa wypita przed chwilą, a tu koleżanka dzwoni że wpada na piwo. No nie wypadało odmówić... Będzie kolidować jedno z drugim? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie... Kto wie... może nawet im się podobało... 🤷🏻‍♀️ na dobrą sprawę 34° w pełnym słońcu to nic... osuszacz i mieszające śmigały. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Lady Green ja dzisiaj zapomnialem, ze uchylilem lekko boxa zeby pozbyc sie wilgotnosci i wyszedlem z domu. Lampy gasna o 18 a ja o 18.20 ocnkalem sie co odwalilem. 18.40 bylem w domu od razu go zamknalem. Wczoraj zrobilem to o 18.20 bo rowniez zapomnialem...🙈🙈🙈 oby nie wplynelo to w jakis negatywny sposob na rosliny😅 co do wysokich temp to chwilowo nie powinny zaszkodzic. Nie raz mialem grubo ponad 30stopni przez nieuwage i nic wielkiego sie nie stalo

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Są piękne naprawdę ❤️ Powiedz mi proszę jak ogarnełaś wilgoć w boxie bo mam ostatnio z tym problem jak światło się wyłączy jest wszystko git ale jak światło chodzi to skaczę do 85% a już od tygodnia kwitnie liście po obcinane co robić doradz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...