Skocz do zawartości
Lady Green

Ayahuasca Purple i Acapulco Gold | box 100x100 | Oświetlenie Lumatek Attis Pro

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli brzmi raczej zbyt skomplikowanie jak na chwile obecną i moje możliwości czasowe... więc chyba pozostane póki co przy maśle i dragonie, a olejami będę się bawić może kiedy indziej... 👍🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green pierwszym razem też robiłem na oko, bo skąd wiedzieć jakie proporcje 😅ja dalem liscie z trymu z 2krzakow plus ok 7g ziolka na pol litry. 

ziomek mowil, ze zajebiste to jest jak sie chodzi naelektryzowanym i chce sie zasnac xd

ogolnie ja walilem tak 20-30 ml i bylo przyjemnie, duzo tez zalezy od tolerancji, bo np. Szwagier walna 50 i padl 😅

Ale jak pisałem, dawalem też np. 50-60 na 0.5l flaszki i wszyscy byli szczęśliwi 😜 można do drinka sobie dodać kilka ml. Tylko pamiętaj Piękna, że do półtora godziny po wypiciu lepiej czekacni nie dolewać 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green ja na litr mleka daję dużą łyżkę masła, szczyty z ostatniego fryzjera i liście z trymu z 5-6 dziewczyn. Po szklaneczce 150-200 ml ciężko się ogarnia😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Green dragon zrobiony, teraz trzeba czekać... Dałam do niego 2 czubate blachy odpadów, jakieś 10-15g mniejszych topów ze słoików, spirytusu na pewno ponad 0,5l, może nawet 0,7... mniej nie dało rady bo nawet nie zakrywało całego suszu. Wyjdzie co wyjdzie, póki co śmierdzi czystym spirolem...  @vego1989 powinnam to jakoś mieszać, wstrząsać czy zostawić w spokoju na te 2 miesiące? 

Masło też kończy się już robić... I powiem Wam że jak ten zapach przy przetworach do tej pory mi przeszkadzał... tak dziś pachnie mi nieziemsko, aż szkoda wietrzyć... 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green to sporo tego dałaś, będzie miało to jebniecie, zaczynaj od malych dawek, mysle 10ml a moze i 5😅

spokojnie zacznie sie to tam rozkladac, co jakis czas mozesz potelepac sloikiem, ja probowalem po 3miesiacach, w sumie nie spieszno mi z tym bylo 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 czy ja wiem czy sporo... okaże się... 🙂 

Nie rozdrobniłam tego młynkiem... Ale przecież pół dnia by mi to zajęło... do blendera kielichowego mogłam wrzucić ale wtedy zostałby z tego pył... 👀

I fakt, masz racje, 3 miesiące, nie 2. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green teraz do chlodnego I przede wszystkim ciemnego miejsca, sloik czy butelke warto czasem potrzasac. Klepie juz po kilku dniach, ale pelnie mocy osiaga po kilku miesiacach wiec warto poczekac. 

Smacznego :classic_ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończymy 2 tydzień flo. Największa roślina ostatnio dostała 2,5l, najmniejsza 1,5. Pod najniższą ayahuascę podstawiłam coś tam żeby była wyżej... 

1.thumb.jpg.d86a9ebcee6b4a7083e02eda89c89cbf.jpg

 

Na zdjęciu poniżej widać że acapulco prawie dosięga już połowy namiotu (łączenie rurek) więc 1m z doniczką, licze ze obejdzie się bez łamania. W 3 tyg flo juz chyba tak nie rosną? Za pare dni dokończe fryzjera. 

8.thumb.jpg.f880f1f236352d81be4337dec85addbf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Muszę zamontować jakiś drugi wiatrak na dole... tylko jaki będzie na tyle mały aby mogł się spokojnie obracać bez dotykania roślin? Ten co mam nie ma szans aby się zmieścił niżej w którymkolwiek z rogów. 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Lady Green no i znowu zmałpowała ode mnie... bo u mnie tez chyba takie wegi wyjdą 🙂

Nawet kalendarz przykleiłem obok boxa. Tzn dosyć długo go przyklejałem jak to po węgorzach 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green moze wiatraczek komputerowy? Ja wlasnie przed chwila montowalem takie do boxow. 80x80mm robi mini wichure w malym boxie (wymienie go chyba na 60x60) a 60x60 dodalem do duzego zeby poprawic ruch powietrza. U siebie lutowalem je do zasilacza ale widzialem w necie takie wiatraczki na usb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ja od Ciebie? Chyba odwrotnie? 😊 Kalendarz też mam już od chyba 3 tygodni... Moje borówki też pewnie padły wcześniej niż Twoje... 😅 Powiem Ci ze często się nie odzywam bo nie wypada... ale chyba coś z tymi bliźniętami kiedyś trafiłeś. Jesteś pewien że jesteś dzieckiem swoich rodziców? 🙈 Moja mama urodziła mnie poprzez cesarkę, znieczulenie ogólne więc była nieprzytomna... może też tam byłeś, zajumali Cię i nawet nikt nic nie wie? 😂 

@moonka chyba właśnie o czymś takim będę musiała pomyśleć jak nie znajdę nic... prostszego... 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj postanowiłam przetestować masło... Dodałam łyżeczkę do kawy tak po 16... 🤦‍♀️ O północy dalej nie mogłam dojść do siebie, chyba nadal jeszcze coś czuję... na szczęście efekty chyba typowo jak po sativie...? bez wybijania żadnych "esów" 😅 świadomość wręcz level master tylko czas jakoś inaczej płynął, dodatkowo nie dało się usiedzieć na dupie, oj nosiło mnie strasznie... Myślałam że będe mieć dziś zakwasy na twarzy tak mnie już wczoraj policzki bolały od śmiechu, ale o dziwo nie mam... albo jeszcze nie mam... 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...