Skocz do zawartości
Lady Green

Ayahuasca Purple i Acapulco Gold | box 100x100 | Oświetlenie Lumatek Attis Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Roślinki powoli ruszają do przodu, jak w takim tempie będą szły do góry to nie bede chyba musiała obniżać im już tej lampy. Choć ta największa ayahuasca coś ciężej się zbiera albo mi się tylko tak wydaje... 2 dni temu reklamówkę szczytów i liści im usunęłam, jej akurat najwięcej, może więc to być też troche przez to... 

Przy kolejnym fryzjerze bedę mieć mega problem co i ile zostawić a co wywalić... 

9.jpg

0.jpg

Teraz dopiero załapałam co zrobiłam... 🤦‍♀️ fryzjer a chwile później dowaliłam im światłem zamiast dać odpocząć. 🙄

Jeszcze zaraz po pokazaniu pierwszych włosków... 6 dni od zmiany światła 12/12... obym sie nie pospieszyła za bardzo...

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile szczytów w donicy 11l, a ile w donicy 15l będzie optymalne na mojej powierzchni? Ktoś ma jakiś sposób obliczania tego? Dać im spokój do tego trzeciego tygodnia flo czy kontynuować wycinanie skoro juz zaczęłam? 🙈 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green ja zawsze wycinałem od dołu tak z 15cm wszystko, później czaje z góry które szczyty jeszcze odsłonić, a jak widzę że są jakieś małe to wtedy tez ida out. Zostawiam te rowne sobie ktore maja dobry dostep do swiatla. Tu chyba nie ma reguly czy w 11 czy 15 l będzie 5 czy 10 szczytow, jak dobrze doświetlone to bym zostawil niech to puchnie😀ale może się nie znam, swiatlo już lecisz 100%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green najlepiej cały namiot jak czasami robią 1 roślinę na namiot 5x5 to wydaje mi się że po prostu wedle uznania żeby później ogarnąć z miejscem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@vego1989 wydaje mi się że zagęszczenie jest jednak zbyt duże nawet biorąc pod uwagę tylko te dobrze doświetlone, za ciasno będą później miały.  Światło dopiero co zmieniłam z 50 na 75%. 

Z acapulco nie musze nic zbytnio kombinowac no ale ayahuasca... tam będzie problem. 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie bukiet byl by troche bardziej na miejscu🙂 Najlepszego😉😉

istockphoto-857238044-170667a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończymy 1 tydzień flo. Roślinki rosną, piją łącznie 10l co 2 dni, lampa chyba musi pójść ciut do góry, ta największa ayahuasca jest najniższa, narazie jednak nie będę jej nic podstawiać, niech się ogarnia i dogania reszte... A może jestem w błędzie i gdyby była wyżej to szybciej by jej poszło? 🤔

Na osuszacz musze jeszcze znaleźć gdzieś miejsce... ale to będę się martwić jak już będę go wkładać. 

0.jpg

9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green gdy widze takie foty to chcial bym aby moje obecne grow dobieglo juz konca zeby mogl stworzyc cos podobnego😀😀 pieknie to wyglada👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka dziękuje, miód na moje serce gdy to czytam. 🤍😊 

Ja tam widze sporo moich zaniedbań, mogło być zdecydowanie lepiej ale kto by się tym przejmował... 🤫😉 Przecież to nie konkurs tylko zabawa. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest patent na osuszacz ostatnio oglądałem filmiki i gość powiesił w boxsiejak najdalej od filtra oczywiście fajnie by było dodać jednego mieszającego który by osuszone powietrze mieszał z powietrzem z boxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo podwieszać nie będę, to taki ciężki kloc... jeszcze z wodą, raczej źle by się to w moim przypadku skończyło... 🙄

Lewitujący ewentualnie mógłby być. Moze kiedyś. 😅

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...