Skocz do zawartości
Lady Green

Ayahuasca Purple i Acapulco Gold | box 100x100 | Oświetlenie Lumatek Attis Pro

Rekomendowane odpowiedzi

@WymiataczMega ale masz dobrze, 🤣😂 , chociaż ja chyba wolę żeby moja moich roślinek nie dotylkała, te jej kwiatki to jakoś kiepskie są, ciągle jakieś kupuje, a ich nie przybywa🤣😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj niestety doba była zbyt krótka, więc upik dziś. 

W czwartek przesadziłam te dwie największe roślinki do większych donic i chyba teraz istnieje większe ryzyko że zdominują przestrzeń... 🙄

Pierwsze zdjęcie przed przesadzeniem, drugie z dziś. 

No i nie wiem do kiedy teraz czekac z przełączeniem. Dziś mają 26 i 36 dni. Wydaje mi się że chyba trzeba już...

6.jpg

8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green przełączałaś dopiero w 36 dniu? Mnie też chyba taki długi weg czeka bo 2 spóźnialskie muszą troszkę podrosnąć. I widzę, że tylko u mnie takie wielkie liście znowu wywaliło, że aż się boję pod nie zaglądać bo jakaś tarantula może tam się chować 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB w 28 i 38 dniu. Największe liście wyleciały na wegu ale były chyba przeciętnych rozmiarów. Tarantuli raczej nie znajdziesz ale takiego kątnika na Twoim miejscu to bym się obawiała... potrafią być ogrmne. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green a idź... ja nawet na fotki pająków nie mogę patrzeć. A nawet nie wiedziałem, że to kątnik ten którego najbardziej się obawiam. I już mam gęsią skórkę... 🙂

A tych piździelcy ziemiórek nie masz? Bo u mnie jeszcze nie zauważyłem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB a Ty radar na ziemiórki masz? Od oprysku olekiem miałam spokój, później jeszcze ta mączka wjechała, a dzis 3 sztuki musiałam pozbawić życia więc pewnie to nie koniec. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Lady Green napisał:

a Ty radar na ziemiórki masz?

No z mojego małego doświadczenia wiem, że trudno to do końca wytępić i dlatego pytam. Ja starą ziemię odstawiłem pod borówki pójdzie, doniczki wypłukałem i teraz obserwuję czy i kiedy przyjdą. 

Teraz za to mam ponad 90% wilgotności bez nawilżacza i nie wiem skąd. W rurach od wentylacji miałem tyle wody, że do wiadra to zlewałem.... nie wiem czy filtr nie jest zalany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...