Skocz do zawartości
Lady Green

Ayahuasca Purple i Acapulco Gold | box 100x100 | Oświetlenie Lumatek Attis Pro

Rekomendowane odpowiedzi

@Lady Green 😂 ja to bym im teraz z 1/3 tych liści obciął, żeby odsłonić wszystkie szczyty, a jak się wyciągną i staną to wyciąć słane szczyty i resztę liści, które zasłaniają światło 

Kiełkowanie - najlepsze efekty otrzymamy jak zaczniemy kiełkowanie gdy księżyca UBYWA czyli zaraz po pełni, w tym okresie można także wysadzać rośliny korzeniowe - bardzo dobrze się przyjmują i nie zatrzymują wzrostu.

Ścinanie - w przypadku konopi najlepiej jest ścinać gdy księżyca PRZYBYWA więc jest to okres zaraz po nowiu zwany pierwszą kwadrą. Zioła podczas tej fazy księżyca mają silniejszy aromat i wykazują zwiększoną produkcję żywicy.

Trenowanie roślin (FIM,LST) - takich czynności dokonujemy podczas trzeciej i czwartej kwadry czyli w okresie zaraz po pełni gdy księżyca ubywa, część naziemna rośliny jest mniej podatna na uszkodzenia i traci mniej soków podczas przycinania.

Nawożenie i opryski - najlepiej wykonywać podczas pełni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

@Lady Green o 2 namiocie pisząc miałem na myśli że się nie pomieścisz.

Wiem. 🙂 Ale dam radę, więcej było ostatnio. 😉 Czyli zdecydowanie radzisz nie zwlekać z przełączeniem?

W sumie to co wymieniłeś to nie wszystko, do tego dochodzi inna odmiana, inna wysokość/wielkość, inna długość kwitnienia... 🙈 no ale kto by przypuszczał że na takie pestki trafie... 🤷‍♀️🤦‍♀️ 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green to nie problem, bo można podłożyć jakieś klocki pod doniczki żeby wyrównać szczyty do jednej wysokości, kwitnąć zaczną równo, a ścinać możesz po kolei jak będą dojrzewać, tylko w pewnym momencie będziesz mieć indywidualne podlewanie😅

Ja nawet kwitnienie automatów wyrównuję światłem. Startuje je 20/4, a jak pierwsza roślinka pokazuje oznaki kwitnienia przełączam 18/6 i pięknie się wyrównują, ostatnio tak wyrównałem tydzień różnicy między pannami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green no jakbyś miała dwa namioty, to dwie byś przełączyła a resztę odseparowała. We dwie zdominują całą powierzchnię, nawet z lekkim fryzjerem. Ale w tej z lewej na zdjęciu, samo się tworzy tyle szczytów że aż szkoda, jak to wystrzeli. Musisz karmić. Ja wiem że wiesz, wiedziałem to pisząc, ale nie do końca możesz zdawać sobie sprawę, ewentualnie to co napisze niżej może nie być dobre 😂 ale to nie automaty, nie wyrównają się rozwojem. Zastopujesz te starsze, dokładnie korzenie jak nie przełączysz, wtedy się wyrównają. Będą problemy z karmieniem. Ale proponuję dosyć ryzykowne na 1 rzut oka podejście /manewr. A mianowicie przesadzenie do ciut większej donicy tych starszych, lepsze karmienie na flo i chwila, około tygodnia stopu w rozwoju do góry. Więc młodsze podgonią. 

A tak to super idzie i jaka śliczna podłoga 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Lady Green napisał:

@Grzechoczący Grzechotnik czuje się przymuszana by podjąć wyzwanie. 😅 

W sumie mogłabyś po przesadzaniu nie wiązać... A zrobić to na indukcji, szczyty same będą Ci pokazywać potencjał jak będą walczyć o światło,można coś wyciąć, z 3,4,5 szczycikow, złapać sznurkiem czy drutem. Dasz se radę 🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green ale jak chcesz to mam do sprzedania namiot kompletny 80x80x180 z lampą california light solar system 275, filtr węglowy z wentylatorem wyciągowym 200m3/h, komplet po 2 rzutach. 

IMG_5455.jpeg

😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega jaki ja bym był szczęśliwy gdyby żona mi pozwoliła w domu namiot postawić😂, nie miałbym problemu z ogrzewaniem i upałami latem 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojej żonie śmierdzi, ale jak wieczorem Lolka zapalę to hipokrytka przyleci - „ a daj dymka”🤣😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...