Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers wiem dlatego mnie to nie rusza mordo 😉

@Boczelli co ma sens a co nie ma.. i kto to ustala 😉

Każdy ma prawo pisać co chce i jak chce i ile chce. 

Dzięki temu te forum żyje swoimi życiem. 

Brak ograniczeń wprowadza różnorodność a różnorodność jest niezbędna do funkcjonowania.

Chyba nikt nie lubi jeść ciągle tego samego 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli A ty mi nie przeszkadzasz wogule 🙂 To ty napisałeś jakby z problemem, że za dużo stron mi na relacji wychodzi, a ja nawet nie wiedziałem że już tyle stron jest 🤣🤣🤣 Czy to wogule ważne? Sprawdź poprzednia relacje chyba ze 100 stron w 100 dni było, czasem nie wchodziłem ludzie wpadali się pośmiać bezemnie.

2 minuty temu, Boczelli napisał:

@Mr.Green przywyklem do zasad panujacych na innych forach konopnych, ale zaczynam powoli lapac klimat panujacy tutaj. 

Zluzuj majtki ziomek, bo ci krew do mózgu nie dopływa 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 amen bracie 😛

Burza mózgów jest niezbędna 🙂

Nawet ze zwykłego pierdolenia często wychodzi jakaś fajna teoria albo ciekawe zagadnienia 🙂

Do tego wesoło musi być.. jesteśmy tylko ludźmi i to jest właśnie nasze człowieczeństwo 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostały 3.5l/

7ml Acti cera

7ml heaven

1.4g microbes

0.7ml cal-mag

Pzdr, muszę kupić miernik pH, coś kurwa nie idzie nic wyregulować odradzam te adwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku był chujowy, długo się stabilizował zanim pokazał realny wynik, kupię coś lepszego pojadę do sklepu, i se wybiorę, ostatnio widziałem w cholerę tego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Wkurwial mnie już wczesniej ale mam sklep z takimi dobrosciami, to se na miejscu teraz przetestuje może capne jakiego 5w1 z ec i temp odrazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green mam blue lab dobry sprzet ale i adwa ma moj ziomek i dziala nie narzeka = kalibracja co 30 dni ale z adwa mial problem bob odeslal i mu wyslali nowy problem z sonda mial 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to wale płyn heliga, wiadomo to nie jest dokładność na wysokim poziomie ale do gleby moim zdaniem wystarczy. Chyba że ktoś idzie w hydro albo kokos to wiadomo tam musi się zgadzać co do wartości dziesiętnych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy @Boczelli Ja bym nie polecił Adwy nigdy w życiu, i nie dlatego że słabo mierzy, tylko wolno!!! Teraz mu się coś jeszcze pojebało, i się nie da skalibrować, wczoraj wlałem wody o niewiadomej kwasowości, wkurwilbym się jakby się rośliną pojebało przez chujowy miernik. Jadę do sklepu dla świętego spokoju, a miernik wybiorę co mierzy mi pH w czasie rzeczywistym, a nie kurwa jak mu zaskoczy 🤣🤣@Mr.Green Juz mi się gdzieś przewinęła nazwa, ale ogarnąłem grow shopy w okolicy, mam tego od chuja, i zobaczę co będą fajnego na miejscu mieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers i tu mnie zaskoczyles !! a teraz ja ciebie!!! moj blue lab kosztowal 130 euro a adwa 50 e i adwa mierzy w ciagu paru sekund, na blue lab musze czekac kolo 45 sekund moze dluzej !!! wiec chyba ci sie jakis lipny trafil , albo juz swoje wycierpial 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy moja Adwa kosztowała więcej jak twoja, dokładnie Adwa Eco 209 ze 100e kosztuje, i musisz dłużej odczekać jak 45 sec, i szczerze to nic nie wycierpiała, ew. mogła się trafić lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...