Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

@WymiataczMega no doly sa strasznie zarosniete ale wtlaczajacy wali prosto na doniczki i na ich powierzchnie. Dobrze, ze maja cieplo to bedzie parowac a przynajmniej mam taka nadzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wycinam zawsze trochę liści żeby przewiew był i żeby światło przeswitywalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega  sam juz czegos nie ruzumiem. Wlasnie zerknalem na kamerce czy bardziej nie opadly a one sie podniosly jak by nigdy nic🤔🙈 za jakis czas bede w domu to musze isc zobaczyc co tam sie dzieje😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 54/11 dzien od przelaczenia swiatla. Wszystkie roslinki juz zdecydowanie zaczynaja kwitnac co bardzo mi sie podoba. Od dzisiaj zaczne liczyc dni flo. Lampy rowniez robia robote bo wszystko rosnie jak na jakiejs chemii😂 Dzisiaj bede przyrzadzal compost tea i w piatek rano dostana swoja pierwsza dawke herbatki🙂 Teraz pytanie do doswiadczonych growerow. Mozna je teraz delikatnie przyciac z lisci i czesci dolnych topkow? Jesli nie teraz to kiedy bedzie w miare odpowiedni moment? Robi sie naprawde gesto i swiatlo ma problem aby dostac sie do dolnych partii roslin

20240207_091432.jpg

20240207_091445.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega dzieki ale do urodzin jeszcze troche🙂👍 pestki to Lemon Skunk i Gran Jefa. Lemon bo mam z nim dobre wspomnienia a Gran bo nigdy o nim nie slyszalem a wyglada calkiem ciekawie😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega topy wygladaja jak kamienie🙂

Etap pierwszy. Natlenienie wody w celu pozbycia sie resztek chloru. Za dwie godzinki dosypie herbatke i niech sie "zaparza" 🙂 oczywiscie w rozowej misce bo mam do niej sentyment... wiele juz przeszla wiec teraz przed nia kolejne zadanie😂

20240207_120213.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB a jakie to pierdolenie sie? Wlewasz wode, wkladasz pompke i wlaczasz. Po czasie dosypujesz herby, bakterii mieszasz i zostawiasz na minimum 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie już samo przyniesienie wody w butelkach i wlanie nawozów męczy.... a to jeszcze podlać później trzeba 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB mi tez sie nie chce wnosic wody na poddasze a musze "tankowac" w kuchni na parterze bo na pietrze mam za mala umywalke zeby wcisnac tam butle😂no ale samo nic sie nie zrobi...🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka a ja muszę latać dwa razy z kotłowni bo 7 butelek nie dam rady na raz. Jak miałem na stryszku to jeszcze to po drabinie wtargać musiałem 🙂

@Prepersa musimy ożenić z tą herbatką.... on lubi i ma w chuj czasu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...