Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn. Moze nie ze calkiem, jakis tam lolek raz na pół roku wjedzie, ale w porownaniu z kilkoma gramami dziennie jak to bylo kiedys to teraz wlasciwie jakby nic. 🤷‍♂️

@moonka no w sumie tak, takie hobby. Inne rosliny tez uprawiam 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzisiaj na poddasze przyciagnalnie smrod z boxa😂 codziennie rano uchylam go delikatnie ale musze z tym skonczyc bo wali w calym domu.  Co raz bardziej zastanawia mnie jedna z roslin. Bez zadnej lupy widac golym okiem jaka jest brazowa (trichomy) ale rowniez wyraznie widac, ze jest niedojrzala. Dziwne rzeczy sie tu dzieja😅

 

 

 

 

20240317_110518.jpg

20240317_110612.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega no wlasnie ta do sciecia ma duzo wiecej brazowych pistilow ale mniej brazu na trichomach. Narazie chlodze ja zimna woda, lodem oraz zamrozonym zelem w woreczkach na stluczenia😂 czy cos to da... 🤷‍♂️ ale sie dowiem😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega tez tak mysle, ze 2 moze 3 tygodnie i finisz. Za tydzien mam zamiar zaczac moczyc kolejne pestki, zeby tylko wyjac te rosliny gdy dojda, umyc boxa i od razu wstawic nastepne😂 nie ma czasu na przestoje😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, moonka napisał:

Dzisiaj na poddasze przyciagnalnie smrod z boxa😂 codziennie rano uchylam go delikatnie ale musze z tym skonczyc bo wali w calym domu.  Co raz bardziej zastanawia mnie jedna z roslin. Bez zadnej lupy widac golym okiem jaka jest brazowa (trichomy) ale rowniez wyraznie widac, ze jest niedojrzala. Dziwne rzeczy sie tu dzieja😅

 

 

 

 

20240317_110518.jpg

20240317_110612.jpg

dzisiaj księżyc wszedł w pierwszą kwadrę, najlepszy czas na żniwa, outdor rośliny mają największą moc, myślę że i pod lampą ma to wpływ i znaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza scieta i wytrymowana w miare mozliwosci i cierpliwosci😂  Wrzucilem na wage topa ze zdjecia wyzej i pokazalo 25gramow. Calosci nie waze ale obstawiam na okolice 50gramow suchego. Glowne szczyty wygladaja naprawde fajnie biorac pod uwage, ze nie sa jeszcze w pelni gotowe. Doly troche mizerne ale i z tego cos bedzie🙂

20240318_111302.jpg

20240318_111307.jpg

20240318_111427.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...