Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

Cichszy niż spider

Taka głośność mi i sąsiada nie przeszkadzać czyli nie jest źle 🫣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzialem, ze w Polsce chlopaki kupuja wegiel za jakies grosze i wymieniaja w filtrach. Nie wiem ile u mnie kosztuje i czy wgl mozna gdzies dostac, bede musial niedlugo obadac temat albo po prostu kupic nowy.

Ja mam filtr i wyciag z Marsa i jest serio bardzo cichy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo narazie brak funduszy zmusza do budzetowych rozwiazan. W przyszlosci na bank kupie jakis lepszy i cichszy wyciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mata albo wełna prasowana 

Wełna łatwa albo na klej albo wkręty z podkladkami

@moonka ja też próbuje znaleźć złoty środek miałem 1 boxa później 2 sprzedałem jednego a teraz kupiłem 2🤣

I teraz kusi mnie robić krótkie wegi na więcej roślin ale zobaczymy po testach na Bruce Banner jak to wychodzi bo będzie dużo szybsza uprawa 

Mniej nawozów mniej prądu no i szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieplo... dwa panele ustawione na 60% kazdy potrafia sie grzac😅 w nocy temperatura spada do 18 stopni co mnie cieszy😁 a wilgotnosc podnosi sie do okolo 60% co juz mniej mnie cieszy😂

Screenshot_20240302-082527_YCC365 Plus.jpg

@mateo u mnie nastepne grow bedzie na krotkim wegu ale pelny namiot. 9 doniczek 9litrowych i powinno byc elegancko🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kilka zdjec z poza boxa. Purple fajnie oszronione ale master cos sie ociaga

20240302_123155_compress79.jpg

20240302_123004_compress42.jpg

20240302_123202_compress2.jpg

20240302_123038_compress55.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie wieczorowa pora rozne roznosci i wpadl mi w oko system blumat. Uzywal ktos tego na dluzsza mete? Zastanawiam sie jak w takim systemie dozowac odzywki i inne wspomagacze?🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@moonka ja bede prawdopodobnie instalowal blumaty w kolejnej uprawie. Idealnie sie sprawdzaja w polaczeniu z Biotabsem. Jesli chodzi o nawozy to podajesz z reki, bo po 1 odzywki typu herbatka moglyby łatwo zapchać rurki, a po 2 trzeba je zuzyc w kilka godz po przygotowaniu. Ogolnie bede chcial zrobic kolejne grow prawie bezobslugowe i mam juz jakis plan na to mniej wiecej 😈

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spiesz sie powoli... postanowilem dzisiaj rano troche porozginac szczyty a w szczegolnosci w Master kush zeby ulatwic przeplyw powietrza miedzy topami. Nie obylo sie bez  uszkodzen😐 ulamalem jednego szczyta w master ale od razu w ruch poszla tasma i jak narazie po 3 godzinach nie widac zeby mu to zaszkodzilo😅 ucialem rowniez z 5 wiatrakow, ktore usulnie zaslanialy dolne partie

20240304_125620.jpg

20240304_125630.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Krzeselko, muzyka, herbatka i mozna sie odprezyc patrzac na roslinki😂 Mam nadzieje, ze to juz blizej niz dalej bo z kazdym dniem robi sie co raz smaczniej🤪

20240305_140714.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ładnie to wygląda w takim boxie myślałem o takim ale zrezygnowalem na rzecz 2giego pełnowymiarowego jak ktoś na okres inkubacji na mijankę z klonów jedzie przed przełączeniem może fajnie się pokrywac

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo fajny widok jak sie otworzy obie czesci🙂 musze jednak lepiej uszczelnic scianke dzialowa. Przez rzepy delikatnie przebija swiatlo z malego boxa. Jest to tylko leciutko widoczne ale musze pozaklejac srebrna tasma cale laczenia i bedzie elegancko

Jak bym ostatnio wrzucal malo zdjec... kilka po zmroku🙂 

20240305_181317_compress0.jpg

20240305_181310_compress80.jpg

20240305_181304_compress3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Podciął bym je od dołu troszkę każda gałąź ma ich jeszcze dużo jeżeli się mylę niech poprawi mnie ktoś doświadczony bardziej 

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mateo ja to najchetniej pozbyl bym sie wszystkich wiatrakow zeby byla elegancka cyrkulacja powietrza a i lapma siegala by glebiej. Nie wiem tylko jak odbilo by sie to na roslinach

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...