Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

@szamayo tam nie ma miejsca na przechylanie bo juz jest full jesli chodzi o powierzchnie😅 jedyna opcja to ciac zeby bylo luzniej a co sie stanie to sie stanie🙂

@Boczelli wychodze z zalozenia, ze gdy sie nie wywrocisz to sie nie nauczysz🙂 nikt nie mowi o usuwanie wszystkich lisci a jedynie konkretne przerzedzenie. Przezyly juz troche ciecia to przezyja i kolejne. A jesli nie to bedzie lekcja na przyszlosc

@Udyr trening to ja im robie caly czas😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka też właśnie miałem ten problem, to musiałbyś podgiac roślinę nr 1 w stronę nr 2, nr 2 w stronę nr 3, nr 3 w stronę nr 4, nr 4 w stronę nr 1 'coś na wzór znaku szczęścia czy też później sfastyki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szamayo zostane przy swojej wersji🙂 nic juz nie wyginam a jedynie wspomoge sie siatka jesli bedzie taka potrzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek dzien 55/1 dzien flo. Tak jak pisalem wczoraj uwalilem liscie w pozostalych roslinach ale bardziej sie do tego przelozylem. Dla wielu osob bedzie to zbrodnia ale kto nie ryzykuje... No😅 Od razu po cieciu dostaly pic. Kazda po 700ml herbatki z mikoryza i dodatkowa dawka bakterii. Widac, ze jedna pije zdecydowanie wiecej a wiec przy nastepnym podlaniu dostanie 800ml. Przerobilem rowniez siatke na wieksza ilosc oczek i zamontowalem ja na swoim miejscu. Nie obeszlo sie bez strat i musze wydrukowac ponownie mocowania bo dwa pekly. Trzymaja sie ale lepiej dmuchac na zimne. Lampy okolo 35% i 40cm. W boxie zrobilo sie troche cieplo bo dzisiaj widzialem tam 29° i 45% wilgotnosci wiec chyba musze zostawiac go delikatnie otwartego

20240208_093623.jpg

20240208_093627.jpg

20240208_115818.jpg

20240208_115910.jpg

20240208_115902.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka Temperatura jeszcze nie tragedia ale wilgotność podbij...

Ładnie wycięte nic im nie będzie 💪💪 teraz roślinka skupi się na budowaniu wyjebistych topów 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota 3 dzien flo. Siatka powoli sie wypelnia i to tyle zmian od poprzedniego wpisu😂 delikatnie ustawilem szczyty w odpowiednich oczkach i niech rosna dalej

20240210_115447.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 dzien flo. Po drobnych podpowiedziach @mateo wyczyscilem troche doly z mniejszych odrostow, ktore raczej nie mialy by szansy dobic do siatki. Opuscilem rowniez lekko siatke aby poustawiac szczyty i zobaczyc co mam zostawic a czego sie pozbyc. Mialem je rowniez podlac ale nie ma jeszcze tragedii. Wole je lekko przesuszyc niz zrobic gnoj i podleje jutro. Wleci woda z lekkim dodatkiem calmag. Dawka zostanie bez zmian czyli 3x700ml i jedna 800ml gdyz ma wiekszy apetyt na wode

20240211_143549.jpg

20240211_143540.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@moonka pięknie zaczyna się fajnie wyglądający proces kwitnienia oby ci dobrze obrodziło towarzystwo🤭😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka ogólnie chodzi o to żeby wyciąć szczyty które będą i tak miały ciemno nie te które nie dobijają do siatki o to mi chodziło bo to że są niższe ale naświetlone to z nich będą ładne kwiatki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green siatka sama z siebie nie ruszy sie za nic w swiecie😉 jest przymocowana opaskami do stelaza i aby ja ruszyc musze ucinac opaski i dawac nowe😅 Wedlug mnie jest tutaj potrzebna bo bez niej robil sie nielad. Wszystko roslo jak chcialo a teraz jest przynajmniej rozlozone na calej powierzchni 

@mateo wiem co miales na mysli. Piszac o szczytach na wysokosci siatki mialem na mysli to o czym napisales czyli doswietlone😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Topy beda grube to nie trzeba bedzie podpierac, na siatce sie opra.

Ogolnie przy scrogu daje sie siatke na wegu i przelacza na flo dopiero jak jest 80-90% zapelniona. 

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...