Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz 2 to puść na pierwszej rozłóż tak jak chcesz je poprowadzić możesz użyć 2 żeby docelowo je puścić będzie od razu za podporę robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mateo jesli beda sie kladly to bedzie to mialo sens aby zrobic druga. Pol godziny roboty i gotowa a oszczedzi wiele stresow. Wlasnie bylem zobaczyc rosliny bo poszedlem na poddasze po kilka gratow. Wydaje mi sie, ze przelacze swiatlo w weekend bo robi sie bardzo gesto i moze byc zbyt gesto jesli posiedza dluzej na wegu. Najwyzej siatke uzyje w pozniejszym etapie bo watpie aby do weekendu urosly te 15cm😅

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak je ruszylem😆 dzien 40 i przygotowania do przelaczenia swiatla. Predkosc z jaka rosliny rozrastaja sie na boki troszeczke zmienila mi plany. W zwiazku z tym w weekend zmieniam swiatlo a dzisiaj rosliny przeszly konkretnego fryzjera. Polecialo okolo 80% lisci tak jak przy wczesniejszym przycinaniu. Daje im teraz kilka dnia na dojscie do siebie i swiatlo na 12/12. Nie wiem co zrobic z jedna roslina (lewa gora). Jest wyraznie mniejsza i mniej rozwinieta od pozostalych. Jesli nadal bedzie sie tak ociagac to prawdopodobnie pozbede sie jej robiac miejsce dla trzech pozostalych

20240124_143114.jpg

20240124_143143.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Piatek, piatunio, piateczek... 6 tygodni wega za mna🙂 W poniedzialek przepaczam lampe na kwitnienie ale mam jeszcze pytanie do doswiadczonych przycinaczy🙂 chce sie pozbyc czesci odrostow bo nie pomieszcza mi sie na siatce. Na foto zaznaczylem co chcial bym wyciac. Pytanie czy zrobic to teraz czy poczekac i wyciac to na poczatku flo? Ewentualnie jakies sugestie co to wyciecia odrostow? Moze wyciac te najnizsze a zostawic zaznaczone? Dzisiaj rowniez dzien podlewania. Tym razem mialy dostac po 800ml bo co dwa podlania zwiekszam dawke o 100ml ale zostane przy 700ml ze wzgledu na to, ze wycialem im sporo lisci i nie beda potrzebowac az tyle wody

Screenshot_20240126_091850_Gallery.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szybka aktualizacja porannego wpisu. Wlecialo po 700ml z mala iloscia calmagu. Rozlozylem rowniez szczyty w dwoch roslinach aby nie nachodzily tak na siebie. Zabieg prosty i bezsteresowy zarowno dla mnie jak i dla roslin😂 warunki stabilne. 24° oraz okolo 50% wilgotnosci. Noc okolo 19-20° i podobna wilgotnosc jak w dzien. Lampa 55-60cm i okolo 85% mocy. Przez dlugi czas byla ustawiona na 75% ale wczoraj zwiekszylem moc i zobacze czy och nie popali😅 widac, ze fryzjer z przed 2 dni nie zrobil na nich wiekszego wrazenia i od nowa zaczynaja wypelniac powierzcznie liscmi🙂 w sobote wieczorem usuwam niepotrzebne odrosty i od poniedzialku lece 12/12. A teraz odpalam kolejnego jointa i zasiadam obejrzec jakis film😁😁

20240126_133957.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli z czasem ciecia byc moze i masz racje. Co do szczytow to chcialem zostawic dolne bo w pozniejszym etapie bedzie mi latwiej rozlozyc to ka siatce. Wieksze odstepy miedzy zostawionymi wezlami ulatwiaja pozniejsze manewry. Moze jestem w bledzie stad moje poranne pytanie🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44 dni wega za mna i od dzisiaj swiatlo 12/12. Mialem przelaczyc jutro ale... Zdjecie z wczoraj zrobione przy okazji zmiany godzin na programatorze od oswietlenia

20240127_224544.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24/01/2024 o 14:47, moonka napisał:

A jednak je ruszylem😆 dzien 40 i przygotowania do przelaczenia swiatla. Predkosc z jaka rosliny rozrastaja sie na boki troszeczke zmienila mi plany. W zwiazku z tym w weekend zmieniam swiatlo a dzisiaj rosliny przeszly konkretnego fryzjera. Polecialo okolo 80% lisci tak jak przy wczesniejszym przycinaniu. Daje im teraz kilka dnia na dojscie do siebie i swiatlo na 12/12. Nie wiem co zrobic z jedna roslina (lewa gora). Jest wyraznie mniejsza i mniej rozwinieta od pozostalych. Jesli nadal bedzie sie tak ociagac to prawdopodobnie pozbede sie jej robiac miejsce dla trzech pozostalych

20240124_143114.jpg

20240124_143143.jpg

O tym mówiłeś, też miałem podobny plan i troszkę lepiej rozłożyć swoje, ale sam wiesz ile to roboty:)

Już wiem dlaczego nie zaglądałem jakoś nazwa twojej odmiany mnie zniechęca 🤣🤣+ brak czasu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...