Skocz do zawartości
mateo

Frost Gorilla XXL

Rekomendowane odpowiedzi

@mateo rozumiemy się dobrze i nie neguję twojch technik uprawy po prostu się różnią ale to kwestia genów ja mam auto ty masz sezona. Bądź co bądź chodzi mi o kolorystykę wyglądu bo są w podobnym wieku.

Ja za 2 max 3 tygodnie zamykam fr przerabiam i startuje z XXL bodaj że AK 47 jako ostatnia fr w tym roku lub do wyczerpania zapasów.

 

Mimo to i tak ładnie lecisz i oby tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moja 2 uprawa 2 rośliny jak pisałem zablokowałem na 80% jestem pewien dla tego są jaśniejsze teraz już będę wiedział już pewne rzeczy a 2 wyglądają ładnie i są coraz bardziej oszronione  topy  są od 10cm w górę , popcornu bardzo mało czyli rezultat jak najbardziej ok i ja wolę tak niż jeden duży a automatów nie chce bo lubię zabawę z naginaniem i wiązaniem dodatkowo dostają równo światła nie będzie dużej rozbieżności w jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z krzaka wywalone dziś 3x banany

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wyrzucajcie zdjęć bananów bo krzaki na tym forum się zarazić mogą 🫣wczoraj była mowa i o już unie są🤔

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowa rozkmina mam jedną gałąź gdzie mam topa albinosa w połowie ,moje pytanie skoro chlorofil psuje smak a tam go nie ma nie to czy pąk będzie super smaczny🫣🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No źle myślę czy nie? Każdy chce się pozbyć i płuka przed ścinka a ten jeden pąk prawie bialy🤣🤣

17123248473821626834468861857494.jpg

17123248894286225615086756120172.jpg

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyszczenie babanow🍌🍌🍌🍌

Co dzień kontrola kwiatek za kwiatkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gorilla ścięta 3x sztuki jedna chce spr trym suchy do tej pory 960g docelowo mam nadzieję na 1100 sam obstawiałem 800

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...