Skocz do zawartości
mateo

Frost Gorilla XXL

Rekomendowane odpowiedzi

2 tydzień

trzeba zrobić mix blom z grow bo zaczyna brakować azotu światło dalej tak jak tydzień temu piją po ok 6ldo 7l  szronia się coraz bardziej mam zamontowane exstra paski LED o czerwonym światłem świece pół h zanim się włącza pół h na koniec dnia wilgotność dalej duża ale mieszające dobrE owiewaja rośliny ostatnio w 2 tygodniu tak nie szronily nie będzie duże szczyty ale będzie ich dużo niech mają jeszcze dobra moc😎

17093724190224470314656074138747.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rośliny po✂️✂️✂️ oraz wyrównane wysokości na podstawkach, dodatkowo rozciąganie drutami bo siatka nie dawała rady wszystko się dzwigalo

17093864941173206027098291321121.jpg

17093865128922633480375354525332.jpg

17093865986918124244594700682721.jpg

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wiem gdzie błędy robione ale już jest poprawka👍👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo ostatnim razem napisałeś u mnie "ale równo".... teraz ja napiszę to samo... ujarzmiłeś je pięknie i ładnie, równo prowadzisz.

Jak to zrobiłeś? Nie LST tylko topping tam jest i tylko te główne łodygi później drutami łapiesz i odginasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem jak odrasta coś to wiąże drutem miękkim i do ziemi wiadomo z umiarem ale mogę się pochwalić 3 złamaniami w 1 było ok 15 czyli jest progres🫣

Te druty co widzisz teraz to tylko służą za rozchylenie łodyg żeby powietrze z wentylatorów mogło przechodzić pomiędzy, ta mała była tak zbita że był by problem z pleśnią na 80% obstawiam

Topping plus lst 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tydzień 3 kwitnienia

Wszystko bez zmian rośliny nabite dostały troszkę mniejsza dawkę bloom 

2 potrzebowały 2x calmag ogarnięte👍 światło jak tydzień temu nic nie zmienia. Skoro ładnie się szronią za ok 2 tygodnie UV na min 

pH 6.5

Światło 90% 

Wilgotność 45-50

Temp dzień/noc  23/19

1709973342698507430993884291689.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem mianowicie rośliny ładnie kwitły ale 2 stanęły i topy nie puchną. Jedna ładnie nabite grube ropy 2 nabite ale mniej dojrzałe a 2 mają dużo ale drobniejsze jaka może być przyczyna 

Geny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tydzień 4 kwitnienia

Dzień podlewania ogólnie wszystko tak jak wcześniej nic się nie zmieniło poza podaniem samego ok i boost z canny bo ostatnio ktoś pisał że po GS mogą być braki pk myślałem że to callmag dostały 2 rośliny dawkę większą i nic się nie zmieniło spr ok widać różnicę w krzakach i może mój problem czemu topy wolno puchną też są z winy braków pk🤔🤔

17107798025985050357277932454578.jpg

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc zostało podane trochę ok do żółtych i jest ok ostatnie 2 do 3 tygodnie już 2 zaczynają się wyjadać dziś dołożone UV nie chce zepsoc spr może bezpiecznie podawać 1 tydzień 15min w centrum dnia i zwiększyć do pół h? Dziś wyciętych kilka liści i mega klej na rękach za niedługo próbka 🤞🤞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Goryle już zbliżają się ku końcowi ustawione tylko pH i podane tylko pk następne podlanie to już całkowite płukanie . 2 zaczęły się wyjadać robić im też płukanie czy zostawić w spokoju? Wilgotność od 40 do 50 światło 💯 na wysokości od 30 do 40 cm zależy który pąk UV po 15min 3 dzień 

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1.5 do 2 tygodni im zostalo .Poszukaj moich fot z pierwszego sadzenia nie ma relacji bo za późno dołączyłem do forum teraz gorzej to wygląda, wcześniej pierwszy namiot pierwsze rośliny  to dbałem bardziej teraz chciałem spr poprawic i lepiej nie wyszło ale Boruca Bannera sobie zobacz wrzuciłem do dbania o rośliny bo wtedy się odwdzięczają mega 

@WielebnyMerry

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WielebnyMerry ja nie chcę mieć 1 głownego wolę mieć cały namiot podobnej wielkości jak pięść i nie zależy mi na wysokości to że XXL to nie znaczy że musi być duża chodzi o jakość i ilość ostatnio 1.5 kg z 5 krzaków miałem bardzo dobrej jakości palenia😉nie lubię popcornu🤣

Skoro dla ciebie XXL  to 1 top  tosię nie rozumiemy heh 🫣😁

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...