Skocz do zawartości
WielebnyMerry

Jaki box i wyposażenie na jedną roślinę?

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam temat, ponieważ potrzebuje się dowiedzieć jaki wymiar boxa na jedną roślinę? Trening jaki chcem wykonać jest to TP, wykonany już raz przeze mnie, ale nie było efektu jaki bym chciał osiągnąć, więc teraz chcem to samo zrobić ale w boxsie dla jednej rośliny. Potrzebuje wymiarów boxa prostokąt, wysokość dostosuję. Oświetlenie jakie bym tam potrzebował, zależy mi na jak najbardziej optymalnych warunkach dla jednej panienki. Całego boxa postanowiłam zrobić ze styropianu co dodatkowo da mi ochronę przed uciekaniem ciepła ze środka😉 czekam podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB do przełknięcia, tylko ciekawe gdzie za tyle kupię Marsa🤣 chyba że jestem w tyle, doniczka to maks 6L z uwagi na to że to automat będzie, a całość będzie jako doświadczenie. Chcem tym sposobem pokazać że można z Marry robić co się chce, mam po tym projekcie zamiar zaprezentować inny bardziej skomplikowany sposób uprawy ale to pewnie mina miesiące. Więc przystał bym na 40x50 z uwagi na to że nie musiał bym niszczyć płyt styropianu. W tym temacie również udostepnie zdjęcie przerobionej doniczki specjalnie do treningów "TP"TipPot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
On 11/23/2023 at 2:15 PM, WBB said:

mars hydro ts600 by tam pasował za trochę ponad 4 stówki

na stronie producenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...