Skocz do zawartości
Morfeusz12

2x White widow auto, 60x60x160

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, zaraz będą mijać 2tyg od wykiełkowania, zauważyłem, ze trochę je powykrecalo. Czy wszystko z nimi w porządku? 
mars hydro ts600 100w, wysokość 50cm 

box 60x60x160, mieszak chodzi cały czas. Temperatura 27C wilgotność 55%, ale jest szansa, ze termometr zakłamuje lekko. 
 

ziemia bat mix 

z góry dziękuję za pomoc 🙂 pierwsza uprawa 

IMG_6957.jpeg

IMG_6958.jpeg

IMG_6961.jpeg

Podlewane co 3 dni 150ml 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Morfeusz12 ten Mars hydro nie ma regulacji. Lampę możesz dać troszkę wyżej. Nie będzie się tak eoskina zbijać w kapustę. 

Daj na 70cm i obserwuje. Może ma za dużo światła i za szybko leci z fotosyntezą. 

Ta ziemia no nabita jest? W sensie że mocna jest?

Masz tam więcej roślin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Dzięki za radę, z tego co wyczytałem, to bardzo mocna jest. Obok mam jedna donice jeszcze, royal critical auto, ale ona odchodzi na drugi plan, bo wjechała później i na zastępstwo, poprzednie nasiono wadliwe było 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, dzień 27 dzisiaj leci, takie pytanko kontrolne czy aby na pewno idą jak powinny? Zauważyłem dziurkę na jednym z liści, ale nie powiększa się od paru dni. Ta druga odstaje wielkością i ma bardziej skręcone liście ku górze, co jest raczej dziwne, bo są symetrycznie ustawione pod lampą. 
Ziemia bat mix więc niczego nie daje jej przez pierwsze 6/7 tygodni, co polecacie zakupić żeby ją karmić po tym czasie? Chciałbym raczej pójść w minimum i tylko to, co konieczne na dobry plon 😉 

wczoraj były podlewane około 500ml, leje co 3 dni zwiększając o 50 ml, do jakiej ilości mniej więcej dojść i zakończyć zwiększanie? 
Z góry dziękuję bardzo za wszelką pomoc. 

IMG_7082.jpeg

IMG_7083.jpeg

IMG_7084.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Morfeusz12 napisał:

Siema, dzień 27 dzisiaj leci, takie pytanko kontrolne czy aby na pewno idą jak powinny? Zauważyłem dziurkę na jednym z liści, ale nie powiększa się od paru dni. Ta druga odstaje wielkością i ma bardziej skręcone liście ku górze, co jest raczej dziwne, bo są symetrycznie ustawione pod lampą. 
Ziemia bat mix więc niczego nie daje jej przez pierwsze 6/7 tygodni, co polecacie zakupić żeby ją karmić po tym czasie? Chciałbym raczej pójść w minimum i tylko to, co konieczne na dobry plon 😉 

wczoraj były podlewane około 500ml, leje co 3 dni zwiększając o 50 ml, do jakiej ilości mniej więcej dojść i zakończyć zwiększanie? 
Z góry dziękuję bardzo za wszelką pomoc. 

IMG_7082.jpeg

IMG_7083.jpeg

IMG_7084.jpeg

Łap blanta bo też miałem pytać do jakiej ilości zwiększać wodę ale już nie muszę ;D swoją drogą, nie kusiło aby dać tu więcej roślin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega właśnie, zapomniałem jeszcze dopisać. Mam try pack od biobizz, ale wersja na outdoor. Mogę chociaż któregoś z nich użyć w namiocie czy odpada? 

@Cykacz początkowo były 3, ale jedna pestka była wadliwa albo ja coś popsułem. Następnym razem w więcej zapasowych się uzbroję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest niedobór fosforu? Jeśli tak, to mam bio bloom od biobizz, z tego co wyczytałem, to właśnie ma go bardzo dużo w sobie. Lac już przy najbliższym podlaniu? 

IMG_7120.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja tak wygląda na dzień 33. Druga coraz bardziej odstaje, z czego to może wynikać? Dodatkowo dolne liście nie wyglądają chyba najlepiej 😕

IMG_7153.jpeg

IMG_7154.jpeg

IMG_7156.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie co te liście takie oklapnięte  ( za mało wody tym razem czy co 😄 )  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...