Skocz do zawartości
WielebnyMerry

3x Blue Cookies Auto Femi 150W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym czyli 97 dzień FLo i licząc od około 20 listopada pierwszy dzień jej życia czyli około 150 dniach! poszła kosa, pamiętajmy że to automat co mnie dziwi że tak długo ale mniejsza o to.

 

Trym zrobiłem na szybkiego ale myślę że lepszy jak był w poprzednich wykonaniach.

 

Łodyg się pozbyłem od razu co wpłynęło na lepszy wynik do oceny na gotowy Susz.

Mój typ to 72g czekam również na wasze typy bo za tydzień powinien być gotowy, tyle że jutro muszę suszarkę przerobić bo się mi nie pomieściło wszystko na dotychczasowej.

 

Nie miałem również czasu żeby zrobić ostatnie ujęcie panienki, w boxsie została ostatnia panienka z palenia ale z niej to około 15 gotowego może będzie, ewidentnie jest to odmiana out lub moja wina że siedzi w doniczce 1l ale.... o niej wspomnę w następnej i ostatniej w tym roku fr.

 

Więc moji kochani zapraszam do licytacji ostatecznego wyniku. 😁😁😁😁😁

IMG20240420203157.jpg

IMG20240420203228.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chyba po raz ostatni na tej FR😁

I tak po 160dniach wszystko skończone👍 dla mnie wyniki każdej pani były zadowalające prawie 250g z 3 panienek.

 

Wynik ostatniej mało kto by to zgadł, ale najbliżej była osobą @Lady Green @Nrf  gratulację typów.

 

Ja temat już zamykam i zapraszam niebawem do obserwacji mojej kolejnej FR😁😁😁😉

@Tester proszę o zamknięcie Fotorelacji

 

Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc , komentarze i obserwację, każdy z was dawał mi cenne lekcje 👍

 

 

IMG20240428194542.jpg

IMG20240428194532.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...