Skocz do zawartości
sTix33

Wódka z zioła

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małe pytanko, marihuana i wódka co wy na to ? 

Coś kiedyś czytałem czy ktoś mi powiedział, że marihuana, wiadomo rozpuszcza się w tluszczach, ale też niby w alkoholu i jakby tak do 0.7 dac z 3g suszu na jakies 2 tygodnie ?

Robił ktoś takie eksperymenty ? 

Klapie to ? 

I czy 40% alkoholu rozpuści thc z topa, chyba że ten proces zaczyna się od 60% w up, nie wiem nic na ten temat 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomek to nie ma kompletnie sensu 🧐 weź te 0.7 wstaw do zamrażarki na ok. 2 godziny 28 minut później rozleje po 100 wypij i później spal te 3 g ... I wypij resztę...uświadczysz wysokiego lotu 💀🫀🧠🦠👀🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@sTix33 Wódka to za słaby alkohol potrzebujesz spirytusu spożywczego 95%. Ja robiłem na spirytusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint, 1g na 35ml to na flaszkę trzeba z 15/20 wrzucić. A co do tego spirytusu to można później dolać nie wiem wody żeby trochę alkohol spadł? Nie przepadam za alkoholem większym jak 40% i spirytus mnie wypali od środka 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@sTix33  Nie chodzi o to, aby pić spirytus 95 %, ale by stał się rozpuszczalnikiem dla thc, a potem się to rozcieńcza z wodą albo sokiem i robisz drinka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...