Skocz do zawartości
Juras80

Fryzjer na flo

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wariaci. 
Mam pytanie , czy w 5 dniu flo można jeszcze  robić jakieś treningi ? 
Wczoraj 5 dni po przełączeniu moje rośliny miały fryzjera i pod siatka jeszcze je przeplatałem. 
Nie jest to za późno ?  

IMG_3935.jpeg

IMG_3931.jpeg

IMG_3932.jpeg

IMG_3933.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Juras80 @Andio tym gadalem dzis z zielonym oto co napisal :

 

Ogólnie do 4 tygodnia można jeszcze trenować i coś poprawiać, ale im szybciej się wyrobisz i ją przygotujesz tym lepiej, bo będzie w pełni skoncentrowana na kwitnieniu, a nie na regenerowaniu się, jakie zabiera energie roślinie. Granicą jest 4 tydzień kwitnienia, poza tą granice lepiej nie wykraczać, jak się uwiniesz szybciej to jeszcze lepiej. Ja staram się mieć roślinę do 2 tygodnia kwitnienia gotową, by nie trzeba było nic poprawiać, korygować itd. Liście zbędne wycinam do 2 tygodnia góra 4 tygodnia, potem mam tak zrobioną roślinę, że nic nie muszę wycinać.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko się pozbierały. Mam tylko problem z JackaHerer obie idą bardzo powoli to chyba nie przypadek. 4 White Widow jak burza. 
No może tez to mój talent wrodzony do treningów bo obie słabe , małe są najbliżej mojego zasięgu do reszty muszę się nagimnastykować. I coś tak przypuszczam , ze to całkiem możliwe , moja wina. 
 

IMG_3954.jpeg

IMG_3959.jpeg

IMG_3956.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...