Skocz do zawartości
begginergrw

Problemy po odstawieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam spory proboem pale ponad rok, w wakacje pałiem 3-4 razy w tygodniu a pod koniec nawet więcej co na mnie jest dużo i chciałem zrobić sobie dłuższy detoks ok. 2 miesiace, miesiąc mam za sobą i od jakiegoś czasu mam derealizację, puatke w głowie i ciężko mi się skupić na przykład czytając tekst nie potrafie sie skupic ponieważ myślę o czymś innym i ciezko mi cokolwiek z tego zapamiętać.

Czy to jest tylko efekt odstawienia który z czasem minie, czy to coś poważniejszego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma inne jazdy po odstawieniu ziola. Ja na poczatku mialem straszne problemy z zasnieciem... Do tego stopnia, ze nie przesypialem ani godziny w nocy. Miewalem rowniez stany lekowe, ktos mnie sledzil na ulicy, dziwne dzwieki itp. Jednak wiele lat doswiadczenia i problemy zniknely😂 teraz detoks tydzien czy pol roku nie robi mi roznicy i problemu. Najczesciej w tym czasie wkrecam sie w hobby i nie mysle o jaraniu. Zycie jest zbyt piekne zeby przezyc je cale na haju i czasami czysta glowa to najlepszy haj jaki mozna miec🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doświadczyłeś głębszego stanu świadomości chłopaku, traktuj to jako przywilej, teraz tylko kontroluj i do przodu 🙂

Edytowane przez Boogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanie... Co ile powinno się robić przerwy i jak długie? 😂 Ja nie pamiętam kiedy ostatnio nie paliłem dłużej niż 2-3 dni. 😂 I to chyba od dobrych 14 lat... No może jak miałem brak kasy... 😉

Chociaż też nie palę nie wiadomo ile. Jak wolne to szkło albo dwa po sniadaniu później po obiedzie jedno i wieczorem przy kompie jedno albo dwa. 

Jak mam pierwszą zmianę to jedno po obiedzie i jedno dwa wieczorem. 

A jak drugą zmianę to dwa przed kompem po pracy. 

Jakoś nie uważam tego za problem. 🤷🏻‍♂️ Ale może to już jest?

Pozdrawiam,

Dudasz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Dudasz666 napisał:

mam takie pytanie... Co ile powinno się robić przerwy i jak długie?

pewnie od jakości towaru też zależy bo jak się syf pali maczany to nie jest to zbytnio dobre, nie ma to jak swojak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No od około dwóch lat mam od dobrego rolnika swojski produkt. W końcu sam coś postanowiłem zrobić. Tak jak piszesz @Kibic co swoje to swoje. 😁

Tylko on miał pysznego outdoor'ka podlewanego przez deszcz i smyrganego wiatrem. A ja tu niestety "indora" będę miał i będę musiał się bardziej postarać. 😉

Pozdrawiam, 

Dudasz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...