Skocz do zawartości
Hulk

Auto Ultimate Dutch Passion

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Oprysk i powinno grac tez tym olejkiem zwalczyłem te cholerstwo 😁 raczej na100 procent są larwy w ziemi 🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega co on daje? Czytałem że można ziemię okrzemkową ale trochę się boje a mam taką ziemię 

Coraz więcej ich na lepie bo lep ma żółty kolor 😅

Ale widzę zmiany na liściach które już teraz wiem że nie musiały być oznaką niedoborów 🥴

IMG_20231114_100553.jpg

Zaczął się 3 tydzień kwitnienia więc szukam wszelkich zmian.. 😁💪

IMG_20231114_100615.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hulk ja dałem mączkę bazaltową ale nie za dużo bo mi się nie chciało orać później tej ziemi. Wydawało mi się, że poznikały ale po jakims czasie znowu wyleciało trochę i jeszcze po olej nie byłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hulk A jaką masz wilgotność w namiocie? One się chyba rozmnażają w dużej wilgoci, bo miałem ich sporo w boxie, i albo od nich złapałem grzyba, albo roznoszą 🍄 septorie co mam na roślinach, ale od kiedy zawiesilem lep na muchy, i zbiłem wilgotność poniżej 40% nie widziałem ich, a i nie używaj oleju neem na kwitnacych roślinach, bo zjebiesz całą plante czyt. Fast buds, dutch passion. Sam chciałem walczyć z tymi muchami olejkiem, ale całe szczęście poczytałem o tym trochę, topy są nie zdatne do palenia, roślina transportuje olej do kwiatu, psuje smak, zapach, moc

Screenshot_2023-11-12-10-53-41-612_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers moim zdaniem zeby sie ich pozbyc trzeba zaczac od larw a wiec olej w ziemie. Wszystkie juz latajace powinny w teorii przykleic sie do lepow. Ja wczoraj wlalem olej i na biezaco w miare mozliwosci spryskuje rosliny canna cure. Wczoraj znowu zlapalem jedna muszke i tak co kilka dni po jednej sztuce gdzies sie jakas znajdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers jak podleje to mam około 55% i powoli spada.

To prawda lubią ciepło i wilgotność. Jak ziemia będzie sucha to szukają larwy wody w korzeniach stąd mam obawy że zmiany na liściach na 2 z 6 roślin to może być ich zasługa..

Usunąłem chore liście i obserwuje.

IMG_20231114_102747.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega trochę po tym co napisał @Prepers boję się tego olejku.. automaty  mają 3 tydzień kwitnienia..

Nie chcę czegoś zjebać przez nieprzemyślany ruch..

Czy ktoś z Was stosował ziemię okrzemkową?

Podobno pomaga ale nie wiem jak wpłynie na uprawę 🤔

Coś takiego jeszcze znalazłem 🤔

IMG_20231114_115055.jpg

Edytowane przez Hulk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hulk wejdź na neta, i nie słuchaj się ich olejem neem zjebiesz plante, poczytaj mam w chacie olej, ale go nie użyłem. Ostatni moment w którym go możesz użyć to około 7 dni przed kwitnieniem, popatrz na moją relacje po sklepach jeździłem za tym olejem, wpisz septoria i fast buds wyskoczy ci artykuł o grzybach, i będzie tam o tych muszkach i oleju neem, poza tym znajdziesz na necie relacje jak gostek ponad 0.5kg do śmieci wyjebał przez ten olej. To najlepszy sposób walki, ale na wegu 

@Hulk nie ważne gdzie go zapodasz roślina stransportuje olej na kwiaty, którego się już nie pozbedziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hulk zbij wilgotność poniżej 40%, i utrzymaj temperaturę okolo 22/25 stopni same zdechną, liście wytnij dopiero jak się pozbędziesz muszek, od kiedy niemam muszek w namiocie septoria stoi w miejscu, mam podejrzenie że to te muchy po liściach roznoszą, miałem ich z 20 w namiocie

@WymiataczMega I paliles to? Na necie jest pełno ludzi co to użyli na kwitnieniu, i topy poszły do smieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hulk teraz @Prepers siedzi w tym temacie. Mordy życzę powodzenia w walce z tym dziadostwem 🔥. Następny grow zapobiegawczo na weg olejek warto mieć w zanadrzu 👊

@Prepers jednorazowo wypsikałem ziemię. Ten olej to pestycydy. Różnicy w smaku nie było żadnej. Radził bym unikać tego. Ale bez przesady panowie. Jacy eko wszyscy🤦

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega ten olej to naturalny pestecyd, możesz se na wegu oblać całą, i nic się jej nie stanie, nawet do ziemi możesz lać, ale bloom na każdej stronie jest napisane żeby nie zapodawac, tak jak pisałem przekonał mnie gostek który prowadził relacje, wyrosły mu ładne topy, i gość pisał że wyjebał nie szło tego palić wogule 

@Hulk próbuj z tą wilgocią, i poprawą cyrkulacji powietrza, te muchy chyba tego bardzo nie lubią, jak za każdym razem próbowałem zabić kilka, od 3 dni nie widziałem żadnej, i dodam tylko że nie zaobserwowałem na nowych liściach więcej grzyba, gdzie jak były te muchy zrobiłem fryzjera poszło z 25 liści, wracam następnego dnia, a tam już na około 7/8 liściach znowu wyskoczyło, i grzyb, i muchy nie lubią suchego powietrza, tego nigdzie nie wyczytałem, ale na blomie bez chemii mógłbym tylko rozłożyć ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Prepers napisał:

@WymiataczMega ten olej to naturalny pestecyd, możesz se na wegu oblać całą, i nic się jej nie stanie, nawet do ziemi możesz lać, ale bloom na każdej stronie jest napisane żeby nie zapodawac, tak jak pisałem przekonał mnie gostek który prowadził relacje, wyrosły mu ładne topy, i gość pisał że wyjebał nie szło tego palić wogule 

a ja nie lałem żadnego oleju i 2 plantów też nie idzie palić... tzn palę bo nie ma nic innego ale w smaku to jest tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB wbb ja tylko pisze co wyczytałem, za rok, czy 5 będę bardziej pewny w tym co pisze, jest to wiedza z forum drutch passions, i fast buds, ale na moje jak na kilku stronach piszą żeby tego nie używać na blomie, to musi coś w tym byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Poczytaj więcej polecam fotorelacje jest tego dużo, nie znalazłem wcale info że tego można używać na blomie, a wręcz przeciwnie wszyscy piszą że na blomie nie wolno pod żadnym pozorem, napisałem tylko strony które pamiętam, ja tam jestem pewny tego że bym tym olejem plante zjebał, jest napisane dlaczego, i jak ten olej działa, wystarczy poszukać, i poczytać. Sam chciałem go użyć, na szczęście powstrzymałem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem z paczkomatu..

Ktoś stosował i podpowie jak dawkować w połączenie z biobloom żeby nie dać za dużo nawozu i nie popalić?

Screenshot_2023-11-14-14-00-10-094_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-11-14-14-00-22-166_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...