Skocz do zawartości
Hulk

Auto Ultimate Dutch Passion

Rekomendowane odpowiedzi

@WBB tak kurwa, ja tu wszystko wszystkim karze... 😉😂 Ja po prostu nie lubię marketingu, bo sam wokół się niego kręcę. I wiem że oprócz polityki nic w życiu realnym jak i wirtualnym nie jest gorsze od marketingu. Więc jak czytam te opisy, a później literaturę fachową to mam kurwa dosyć. Później wchodzi taki nowy user jak ja w 2021 r i czyta co tu się czasami poleca, nie tylko tu, to mam ochotę podjechać i zapytać z której epoki prehistirycznej pochodzi. No ale do każdego mam szacunek. Czasami się uzewnętrznie. Jak teraz. @Hulk sorry znowu za offtop, ale może kilka nowicjuszy to przeczyta i pomyśli, bo że mają oleju w głowie to wiem (bez ironii) bo jak mam czas to czytam.

Więc gdzie najlepiej rosną konopie na świecie? Na wolnym wybiegu. Hmm.

No kurwa na ziemi okrzemkowej, wulkanicznej, bazaltowej??? To synonimy, łączy je wspólny mianownik. KRZEM, WAPŃ, MAGNEZ. Lekarstwo na szkodniki i choroby grzybicze. Pakistan, dolina Hindukusz, Kenia i równina środkowo afrykańska, Tajlandia i Indonezja, Indie, Meksyk i Ameryka Południowa. Wspólny mianownik? Ziemia wulkaniczna, z tego w większości te regiony są zbudowane. Dosłownie. Czemu nie ma o tym głośno? Marketing firm. Im mocniejsza na rynku tym drożej. Ale co ja tam Wam będę się produkował. Kupiłem 2 lata temu worek 3kg maczki bazaltowej. W ogrodniczym. Do tej pory mam go. A ziemiorki nie latają. A warunków nie mam sterylnych. Inna technika uprawy, ale jak tanio i satysfakcjonująco :)

@Hulk po całej donicy rozprowadzić i lekko wymieszaj z górna warstwą medium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, grolsch3 napisał:

tak kurwa, ja tu wszystko wszystkim karze...

Bo Tys jest gość, z którym można żartować... specjalnie tak napisałem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 mam wrażenie że tylko w tych dwóch co są różnice na liściach te kurwiska się zaległy więc jutro sypie pod nie.

Co do calmagu i biobloom będę Chyba się pilnował z NPK i chyba będzie najbezpieczniej.. 

Akurat 3-4 tydzień 👇👌

Co sądzicie?

Screenshot_2023-11-14-16-21-09-551_com.android.chrome.jpg

Edytowane przez Hulk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Hulk napisał:

mam wrażenie że tylko w tych dwóch co są różnice na liściach te kurwiska się zaległy

Najważniejsza obserwacja. Zapisuj sobie na początku tu albo w notatniku co robiłeś i jak to pokonałeś. W kolejnych uprawach bedzie z górki.

Ziemiorki mają od larwy do muchy cos ponad tydzień (mogę się mylić, pp już dużo nie pamiętam z głowy). I Ty tak naprawdę nie walczysz z muchami, tylko larwami. One są Twoim wrogiem. Podgryzaja korzeń lub mogą to robić. Muchy tylko albo aż składają jaja. Nic więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na larwy w ziemi możecie też to zastosować. To żywy produkt. Rozpuszczacie w wodzie podlewacie i po problemie. Po zjedzeniu larw i jajek to umiera. Dwa razy kiedyś stosowałem PolecamScreenshot_2023-11-14-16-47-21-12_bb6ed24abf00d6b563dca7a22ded12cf.thumb.jpg.b71e7964aeb789ffa98ced3a83b4a024.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Do tego żółte duże lepy żeby wyłapać dorosłe osobniki i elo . Poczytaj sobie o tym to fajna sprawa. Już nie pamiętam dokładnie a nie będę Ci czarować tu... To chyba jakaś bakteria nie pamiętam dokładnie jest w postaci proszku. Przysyłają zawsze szybko bo to żywy produkt tak pisze na opakowaniu nawet . Wsypujesz do wody ten proszek czekasz aż dobrze się rozpuści i podlewasz . I larwy z jajcami zostają zjedzone tyle😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakby na owady zastosować lampę owadobójczą ?  może przyciągnie je ten kolor i je zajebie 😄 

I też ostatnio wyczytałem że można zakupić jakiegoś ( owada czy jakoś tak )  który nie szkodzi Konopiom a nakurwia wszystko co sie rusza 😄

Edytowane przez Resi666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 ziomek wierz mi lub nie.. miałem ostatnio jakieś muszki.. bo się czasami zdarzają ale nie miałem nigdy z nimi jakiś problemów.. ostatnio patrzę że coś tam lata.. i było ich kilka. Nagle w niedługim okresie czasu cisza i spokój.. myślę że zdechly.. a tam kurwa mały pająk w boxie.. i je łapał skurwiel hehe 😄 myslalem że pierdolne ze śmiechu. Noenalnie pająk taki maly co w domu się pojawia to się zameldowal w boxie i nadupcal robotę jak opętany. Jebany łapał muszki 😄 sieć sobię zrobił i biegał w te i wewte pod sklepieniem w dolnych partiach. 

Ostatecznie jak nie wiszialem już muszek to go musiałem skasować bo moja go odkryła a się boi pająków xD tak następnym razem jak będę miał muszki to wrzucam małego pająka do boxa i to udokumentuje :))))))

@grolsch3 ten marketing to o mnie? 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Mr.Green napisał:

ten marketing to o mnie?

O nikim z userow😂 o growshopach pl, januszach biznesu. Byłem niedawno jak kupowałem boxa pół metra. No i gadam z ziomkiem, myślałem że ma jakąś wiedzę w temacie. Gdzie tam, szczerze mi przyznał ze on to zarabia nie doradza 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...