Skocz do zawartości
Hulk

Auto Ultimate Dutch Passion

Rekomendowane odpowiedzi

@Pablo 1988 prąd bierze osuszacz.... cena 100-800zł. Pochłaniacz to jest taki worek z kulkami i puszcza jakąś żelowatą ciecz. Ja mam jeden taki ale średnio mi się spisuje, albo nie potrafię go używać. Kosztuje 20-30zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WBB haha jak ja je tak zestresowałem to tak się odwdzięczyły niech se pykaja bardziej zależy mi na strwberyy👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Hulk  Zależy ile ich kupisz, ale sam je stosowałem i uznaje je za w miarę skuteczne, pojemnik wypełnia się wodą, więc trzeba ją wylewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy no wczoraj kupiłem jeden który według producenta jest do 20m2..

Nie chcę mi się w to wierzyć bo to małe pudełko w które wsypałem proszek i faktycznie niby tą wodę trzeba wylewać..

Box ma 0,64m2 więc dzisiaj sprawdzę..

Wczoraj poprawiłem kilka rzeczy, podlałem więc dzisiaj będę miał wynik tego wszystkiego 😅

Przede wszystkim wentylator wylotowy zamiast wyrzucać do piwnicy wilgoć która się kotłuje, za pomocą spiro rury leci prosto w komin po dawnym piecu..

Może będzie mniejsze stężenie w piwnicy i w połączeniu z tym mega wydajnym pochłaniaczem 😅 coś zbije 😅

Dodatkowo wysypałem keramzytem w donicach żeby gleba nie oddawała wilgoci więc aż sam jestem ciekaw czy coś się zmniejszyło 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 12 godzinach nawet kropelki wody nie było 😅 

Jeszcze sprawdzę po powrocie z pracy to będzie doba od wstawienia do boxa..

Ale już mogę powiedzieć >omijać szerokim łukiem< 🤣

IMG_20231214_065342.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hulk az dziwne, ze nic nie zebral. Mialem nieprzyjemnosc wynajmowac bardzo zawilgotniale mieszkanie i takie pochlaniacze staly wszedzie. Nie nadazalem ich wymieniac i kupowac nowych bo tak ciagnely wilgoc z powietrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to ten wsad w worku jebłem na podłogę w boxie i zamknąłem. To mi po podłodze jakaś maź zaczęła pływać. Posprzątałem i w jakiś pojemnik wpakowałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że stoi w środku 😅

Wróciłem z pracy, otwieram box a tu 60%..

Zawartość saszetki wysypałem na załączony ruszt ale nawet kropelki wody tam nie ma..

Mieszający i wyciągowy chodzi non stop a tłoczący z uwagi na niskie temperatury mam ustawiony timer co 2 h po 15 min w ciągu dnia..

Chyba że stacja przekłamuje 🙆🤔

Jutro zmienię jej baterię bo od początku uprawy leci na jednej.. ale nie widać żeby coś się działo..

Czy na takim etapie kwitnienia można wyjmować rośliny z boxu żeby przyciąć liście czy za duży stres?

Bo 3 z przodu mam podcięte ale do tylnych nie sięgam i tylko kilka uciąłem kilka dni temu..

Jak by było można to bym je wyjął i wyczyścił od dołu z liści..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hulk wyjmij normalnie. Nie ma to żadnego wpływu na rośliny moim zdaniem. Wystarczy że delikatnie się z nimi obchodzisz 

Ten proszek zaczyna działać po jakimś czasie chyba czy on odrazu powinien chłonąć wilgoć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mr.Green napisał:

@Hulk wyjmij normalnie. Nie ma to żadnego wpływu na rośliny moim zdaniem. Wystarczy że delikatnie się z nimi obchodzisz 

Boje się o schermienie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hulk nie no co Ty 😄 jak ja normalnie po ludzki wyciągniesz i postawisz na stoliku i zarobisz co masz zrobić w kilkanaście minut i je wsadzisz to nie się nie stanie. Zrób to delikatne jak z wazonem wody i roskina nawet nie poczuje. Ja swoję wyciągałem co tydzień żeby się podniecać jakie są piękne i stały po godzinę w kuchni i nie było hermy 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...