Skocz do zawartości
Hulk

Auto Ultimate Dutch Passion

Rekomendowane odpowiedzi

@WymiataczMega jeszcze nie testowałem 😀

Może faktycznie pod koniec kwitnienia sprawdzę od czego muchy zdychają 🤣🤣

Na razie cieszę oko i kminie ile jeszcze spuchną 🤔 podobno Dutch Passion potrzebuje trochę więcej czasu..

Nie wiem czego się spodziewać i do kiedy 😅... Ile tu może wyjść tematu w ogóle? 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne są ❤️ a strzelamy ze 219 suchego a co się będę pierdolił 🤣 oby jak najwięcej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No puchną cholery tego nie mogę im odmówić 😅😅

Z 6 szt coś powinno się uskrobać na blancika 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers serio aż tak mało szronu? 😀

W dniu 03/12/2023 o 11:30, Prepers napisał:

@Hulk Zapalic co będzie napewno, ale ciekawe czy klepać będzie mało tego szronu trochę na topkach 

 

2023-12-04-16-38-08-601.jpg

2023-12-04-16-37-46-733.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hulk tu nie o Ciebie chodzi ani o to która uprawa. 

Bardziej genetyka lub wina światła. Może za mało albo za słabe. Ciężko stwierdzić jednoznacznie.

Jeżeli posadzisz drugi rzut na tym samym sprzęcie i będą to inne odmiany a będzie podobny efekt to wtedy można wnioskować iż jest to wina światła. 

Ewentualnie brak odpowiedniego żywienia ale to bym postawił całkiem z tyłu.. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green rozumiem. Robiąc oświetlenie kierowałem się ilością lumenów na daną powierzchnie. Mam 10 żarówek LED które pokryły mi się w kalkulatorze z lumenami (32000)..

Na pewno takie żarówki nie dadzą tego co da profesjonalne światło ale wartości wymagane starałem się przybliżyć..

6 żarówek ma barwę zimną a 4 ciepłą, chociaż mówią że automatom to wisi 😅

Świece całą dobę cały czas żeby utrzymać temperaturę w boxie bo już chłodno..

Na pewno gdzieś po drodze pojawiły się błędy laika 🤷

Edytowane przez Hulk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Hulk  Jak na moje oko kwiatostan wygląda w porządku poza pewnymi mankamentami, jakie są związane niedoborami, lekka rdza, czyli calmag powinien iść w większej ilości za nim się braki nie powiększą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy dzięki za info. Calmag podaję tak jak wcześniej napisałeś 5 ml biobloom i 0,4 ml calmagu..

Coś podnieść?

@Mr.Green nawet z tekstu wynika że cykle 24 godzinne nie przewyższały mocą upraw w której były cykle nocne..

Uwierz mi że chciałbym robić 6 godzinne cykle nocne ale z uwagi na to że box jest w piwnicy i mamy zimę oraz -temp jak również to że doprowadzenie świeżego powietrza mam z dworu przez okno (rura i wentylator)

Muszę palić cały czasu żeby utrzymać temperaturę na poziomie 22-23 st.

Mógłbym już teraz zaslepić okno żeby wentylator ciągnął z pomieszczenia w którym według termometru jest 17 st i może wtedy mógłbym wprowadzić jakieś godzinny nocne ale nie wiem czy jest sens skoro negatywnie świecenie nie wpływa na rośliny automatyczne..

Przy zwykłych krzakach czytałem że w ciemni topy oddychają nocą i puchną ale jak przy auto?

Przerabiać? 31 grudnia minie 12 tydzień grow - czyli za 3 tygodnie więc jeśli wierzyć producentowi Dutch Passion potrzebuje 12-15 tyg..

Osobiście zostawiłbym jak jest chyba że faktycznie wypowie się większe grono które mnie zapewni posiadając większą ode mnie wiedzę że zobaczę sporą różnicę..

Staram się zapewnić jak najlepsze warunki na miarę swoich możliwości.. wentylator tłoczący, mieszający, wyciągowy, temp oraz wilgotność jak również nawożenie.

Gdzieś na pewno coś mógłbym zrobić lepiej 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego objawem może być zmiana koloru liści w fiolet? Taka odmiana? Czy niedobór?

@Zielone krainy calmag dzisiaj zwiększyłem do 1 ml.. ok czy więcej?

IMG_20231205_174938.jpg

Chyba już sam znalazłem 😱

IMG_20231205_184058.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...