Skocz do zawartości
Mr.Green

​ 🐳 ​Moby Dick Challenge = Barney's Farm vs Royal Queen Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

@vego1989 mi też kilka nie wyszło od nich więc wiem o czym mówisz. Stad pomysł na ten projekt. Przewiduje nawet że żaden od RQS nie wyskoczy i challenge się skończy zanim zacznie.. 

Na pocieszenie jestem świadom że 3 sztuki i tak wypełnia moją małą przestrzeń 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli teraz to oszalałem 😄 hehehe 

Miałem na myśli że musisz wybrać dosłownie jednego który pierwszy powstanie.. 😄 np. Tak jak ja i moja żona obstawiamy że pierwsza glowa na powierzchni to BF ten w środku. Na zdjęciu lewy środkowy dzbanuszek 😄

L2 xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JanMatejko mozna i 24 ale nie widzę przymusu. Rośliny lubią trochę pospać. 

Ja póki co jestem zadowolony z BioTabsa i jeszcze do końca nie obcykalem wszystkiego na tip top. Następne co będę próbował to z pewnością Gaia Green czyli dalej organika. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 muszę Cię rozczarować 😄 2 od RQS się już przebijają a jeden od Barneysa już się przebił. Całkiem spoko jak na niecałe 48h. Trzeci od RQS chyba też się tam powoli wygrzebuje także jest ogromna szansa że będzie komplet.  Ziarenko odrazu w glebe to chyba najszybsze kiełkowanie :)) z plugsow już jestem zadowolony 🙂 a maja jak dla mnie jeszcze jedną zaletę. Łatwo będzie je obsypać mycotrexem na korzenie przed wjazdem do docelowej doniczki. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989

Są nowiny, skurwysyny, dziewczyny
Są nowiny z wykopaliska mej skamieliny

Już wyrok wydali, wyrok wykonali, żywcem pogrzebali
Mnie to wali, na fali, skurwysyny
Co? Kpiny? To nowiny! Czyżby zrzedły wam miny?
Dźwięki maszyny, z powrotem na szyny 😄

wszystkie 3 od RQS się przebijają. Mam nadzieję że jutro rano będą już wystawać heh :)) i lecimy. Oby bez przeszkód 😛

Barneys jeden stoi, drugi już się przebija a trzeci wpadł trochę głębiej jak teraz zaglądałem i pewnie mu z dzień dłużej zejdzie.. oby dał radę mój Moby Diczek kochany 😄

 

IMG_20231012_201458_124_081722.jpg

IMG_20231012_201518_136_081852.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...