Skocz do zawartości
Mr.Green

​ 🐳 ​Moby Dick Challenge = Barney's Farm vs Royal Queen Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli taki jest ogólnie zamiar. Zwykły randomowy test dla zwykłego klienta. Żadnych cudów i kombinacji. Paczka nasion vs paczka nasion. Raz że trochę naukowo coś się podoatrzy to wiem że to trochę pojebane ale mam też myśli partyzanckie i chciałbym żeby coś się nie udało.. by można było po prostu łatwo stwierdzić że jako zwykły klient, kupując zwykła paczkę nasion, masz większe szanse powodzenia na sukces.. że 3 nasionka wykiełkują i zbierzesz dobry plon dobrej jakości.. 

Następny rzut też lecę Dutch Passion.  🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi skromnym zdaniem rqs i Barney nie mają podjazdu do Perfect tree. To zupełnie inna liga. Nawet wiatraki mówią że dawno polecieli w komercję. Za 60e macie 6 pestek np baked in Paris topy jak kamienie i ten zapach gazu plus jakieś 3pestki gratis. Tutaj w Nl 5g takiego tematu to 5dyh i się rozchodzi jak ciepłe bułki. Od siebie mogę polecić od nich og sherbet, tropikozz i Chantilly. Huj wie po co tracić ta sama kasę i mieć gorsza genetyke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga spoko jakby ktos zrobil jakis obiektywny ranking seedshopow, bo mozna sie pogubic co i gdzie brac.

@Pierr1947 widzisz i oni nie maja swojej ladnej pieknej czytelnej strony i na przyklad ja o nich nie słyszałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli mordo wiem że to dziwnie zabrzmi ale jeśli chcesz znać lepsze genetyki i zobaczyć jak one wyglądają wbij na insta. Nie chcę żeby ktoś mnie źle zrozumiał ale na tym forum jest garstka ludzi co robi coś innego a reszta grzeje te same kotlety . Ja polecam od siebie In house genetics Perfect fresh, the plug, PhenoFinder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli to już grube siano. Ja płacę np za sluricane za 6szt. 102e do tego zawsze jest 1pestka gratis np terpel też od ihg. Profil terpenowy zamiata te zwykłe pestki po 10e. Zapach smak to zupełnie inna liga. Oczywiście że jest mniej tematu na krzaku ale quality over quantity bro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 i teraz wiadomo czemu ludzie odgrzewają kotlety.. bo liczy się masa xD a nie quality 😄 i nawet jak ktoś znajdzie taka stronkę to patrzy.. a tam albo brak zdjęć.. albo nie jest stronka fajnie skomponowana i czytelna.. co zaraz może sprawiać wrażenie że jest cos z nią nie tak xD Wybierzesz jakaś odmianę i patrzysz na fotki.. a tam takie małe kulki.. i hyyy

Cyk RQS bo ktos taka uprawiał i pokazał więcej niż na stronce..

 

Niestety komercją dzisiaj jest głównym wyznacznikiem całego trendu. Sam osobiście nie używam insta, tiktok, facebook, twitter i innego typu tematów.. 

Dzięki za info. Już ogólnie znalazłem coś dla siebie i z ciekawości zamówię i porównam w jednym grow. To będzie Genetic's Battle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ja myślę ze branie pestek po zdjęciu to błąd. Jeśli jesteś ogarnięty ziomek i znasz ludzi podobnych do siebie(growerow) to będziesz wiedział co jest warte polecenia co nie. Każdy robił coś czego drugi nie robił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 a jak nie znasz growerow.. i zaczynasz od zera.. to często źle zaczynasz. Chociaż wszystko jest jakaś nauką i lekcją. Dzięki raz jeszcze bo przyspieszyłes właśnie moja zmianę podejścia by nie kierować się komercją a jakością i z pewnością to sprawdzę i to w następnym grow. Dam szansę jeszcze Dutch Passion bo jest tam coś co mnie interesuje i połącze to z czymś z twojego podwórka 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green To są miejsca z których biorę pestki https://growtheoilking.com/es/ i druga stronka https://www.cannabis-seeds-bank.co.uk/ Osobiście bardziej polecam attitude bank dużo więcej gratisowych pestek a nie jakiś jebanych naklejek lub młynków . Bank jest z Anglii ale nie ma lipy za każdym razem dochodzi paczka nie płacisz żadnych dodatkowych kosztów w postaci cła przy zamówieniu wybierasz w co mają wrzucić ci pestki np kubek do kawy lub koszulka. Paczka idzie np jako sama koszulka i do wartość 50e nie ma żadnego cła i paczka jest u Ciebie w tydzień. Ja np przy zamówieniu za 250-300e dostaje z 15 gratisów i w ten sposób możesz sprawdzić sobie różne genetyki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Dutch Passion nigdy mnie nie zawiodlo, ale chcialem sprobowac cos innego i wybrałem RQS no i lipa.

Na kolejne grow bede mial pestki z OS od growera z innego forum, niby koneserska zajebista odmiana co sie wszyscy na nia tam trzesa. Zobaczymy jak to u mnie wyjdzie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak trwoga to do boga.. 

Zaglądam ukradkiem.. a tam w pełnym skupieniu oczekiwanie na zmartwychwstanie.

 

Przyjmuje zakłady.. dla zwycięzcy nagroda 😄 ktora wyskoczy pierwsza i ile sztuk ogólnie wyskoczy 😄

 

IMG_20231011_205338_019_090057.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...