Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@WymiataczMega Obiecany liść IMG_20231101_064516.thumb.jpg.ae10e83bbba8209e257fa05dbdbfe775.jpg

@Lasir @WymiataczMega @WBBChyba wszystko git, podgrzewacz mam ustawiony między doniczkami, i ziemia schnie mi szybko, podlewać codziennie, i np. co 2/3 podlanie nawóz 75% z tabeli, czy lepiej małe dawki i codziennie np. około 30%?

Fotki początek 28 dzień.

Screenshot_2023-11-01-07-03-14-579_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-01-07-02-58-762_com.miui.gallery.jpg

@Lasir @WymiataczMega @WymiataczMega @WBBLampa 75% mocy i wieksza odległość +/- 40/45 cm strasznie wystrzeliły w górę, i na boki musiałem je jakoś rozsunąć więc podniosłem lampę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega @WymiataczMega @WymiataczMega @WBBJakby lekko przelana? Dużo wody wypiła w zaskakującym tempie, a doniczka była wczoraj sucha to dostała na oko wody czystej, reszta stoi sztywno ta jakaś taka miękka guma 

IMG_20231101_130700.jpg

Te dolne partie kładą się a łodygi liści straciły wigor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 zawsze podlewam tak żeby wyciekła trochę, ma trochę wody jeszcze, ale doniczka nie jest jakoś mocno ciężka.

@Pierr1947 zawsze podlewam tak żeby wyciekła trochę, ma trochę wody jeszcze, ale doniczka nie jest jakoś mocno ciężka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Zapytaj się tu kogoś kto robi w tej ziemi jak mocno ona jest nabita nawozami. Ja robię zawsze w batmix growmix lub royalmix i one są też  już nabite nawozami i nie daje nigdy nic poza ukorzeniaczem na początku. Może Ty za bardzo się troszczysz o nie i je po blokowales z tego co tu czytam Ty cały czas coś tam robisz... Pamiętaj to tylko chwasty i czasami więcej nie znaczy lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Napisz na czacie lub załóż temat i zapytaj się o ta ziemię jak mocno jest nawożona to raz. A od siebie mogę Ci poradzić zmierzyć pH i ec wypływającej wody po podlaniu wtedy będziesz wiedział co dzieje się w ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...