Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

Ta co była w artykule ma 480w jak dobrze widzę  to do niej porównuje że za 100 więcej masz 860w  lepiej mieć 2x więcej watów 🤔 sam mam pająka 7000 którego wyrwałem za 600e a teraz żałuję bo mogłem za 700 mieć 1000 i to już jest dobre słoneczko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaka masz powierzchnię i Lampe że tylko 200w ?🤔

Ja mam 2 duże wiatraki i jeden mały co mają poboru 250 do tego osuszacz + lampa teraz ok 500w bo zostało mi jeszcze trochę do odkręcenia 20%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo zestaw na 1m2 

Lampa Sanlight 225w

Z racji tego że box stoi w szafie to musiałem go przerobić na że 100x100 na 100x na nie całe 70 cm

Więc w sumie takie 0.7m2 ale jakbym miał ten namiot cały to bym używał niewiele więcej bo lampa by leciała na 100% bo tak to zazwyczaj na flo nie przekraczam 80%

Wiatrak mieszak mam 5w obecnie 😄 i lampa 40% to jest weg który zazwyczaj u mnie leci i pożera 100w. 

Organic &  Economic

To mój priorytet heh 🙂

 

Dodam że na tej powierzchni ujebalem 15 sztuk 😉

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku 1x1 a później 1,5X1,5 i aż do wypełnienia lampa dolatuje do 50% czyli 360w i 2 Wenty na min łącznie ok 500w myślę będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo u mnie będzie tak, 600w grzejnik olejowy, 480w lampa, grzejnik w boxie 135w, 2 mieszające 40w, wyciągający chyba 30w, ale wszystko musi chodzić na 100% żeby te 1.2kwh bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłem się że na Wega tylko 200 watów każdy ma swoje sprawdzone fazy i się ich stosuje może ją przesadzałem z wentylacją i lampą i może do 300 spróbuję zejść wiadomo na flo lampa też chodzi 12h nie 20 jak by w sumie na h przeliczyć to nie jest źle😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz 5 były 2 klony jeszcze ale za mało miejsca. Teraz to już flo 2 tydzień idzie wcześniej źle liczylem pierwszy namiot mój, cały czas czytam forum i się dowiaduje czegoś nowego jak liczyć fazy np 😅🤣🤣 namiot 1.5x1.5 pełny teraz jest już puchnących powoli kwiatków 👍🍺 jak na foto innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ja np na box 80/80 mam 300 w lampe ale na weg jest ustawiona na 25% wiec pobiera ok 80w/h plus jeden wiatrak ok 15w wiec to jest ok 2kwh na dobę teraz np mam 12 dzień kwitnienia i lampa pobiera ok 180w jest na 55% mocy plus wiatrak plus wentylator ale wentylator pobiera ok 30w wiec bardzo mało na cała uprawę to schodzi ok 300kwh  wiec za prąd wychodzi ok 500 zł 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green 50dni żeby dobrze się rozrosły czas mnie nie goni to chce wykorzystać namiot na full. Faktycznie powinno się od mniejszego zaczynać 😅później dłuższy weg więcej niedoborów i problemów może być. Ja nie miałem wszystkiego a już pestki poleciały ,,za szybko,,i w trakcie zamawiałem sprzęt przerabiałem coś i teraz dowiaduje się z forum dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...