Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja tylko z racji osuszacza, myślicie że może sobie tak stać? I jeszcze pytanie co do roślin są ustawione 90x90 jak zaleca producent lampy, mają tam bardzo ciasno , i niewiem czy zostawić je tak, chociaż niektóre się trochę zasłaniają. Pzdr.

Screenshot_2023-11-09-18-23-44-936_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-09-18-22-59-036_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-09-18-22-49-104_com.miui.gallery.jpg

@Mr.Green No ja spodziewam się szczęścia nowicjusza, serio wygląda na to że będzie co palić, wszędzie wiąże topy nawet tam gdzie światła niema 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers też miałem szczęście bowicjusza i odrazu był dobry plon 😉

Dobrze stoją. Jak się delikatnie zasłaniaja to nic strasznego.. ja to zawszę mówię że walczą.. 🙂 rywalizują dziewczyny.. liście przekładają nad liście. 

Ty to i tak masz luzy.. 😛 ja na  połowie twojej powierzchni miałem 3 razy tyle roślin co Ty i to sezonowe 🙂 poszycie było wypełnione jak sakwa rydzyka.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chuj nie osuszacz zwracam go zbija do 51% ale tyle pokazuje na osuszaczu, na termometrze 62%... Jakaś alternatywa? Pomysły? Hajs jest, ale drugi raz gówna brać nie chce, coś sprawdzonego? I czy taka wilgotność uznawać za krytyczna? Wietrzyć pokój?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green powiedz mi czy te 60% to wartość krytyczna? Bo chce już dzisiaj odpuścić mierzenie wilgotności poza boxem, ale podejrzewam że wentylator wyciągający też za słaby , bo z zestawu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Zadziałałam, jutro zmierzę wilgotność poza namiotem, jak będzie taka sama, lecę po osuszacz 10l/24h znalazłem za 110e w obi, a te gówno zwracam myślę że w zamkniętym obiegu musi być minimum tyle co wlewam do doniczki, czyli 7/8l/24h, a i słyszał ktoś o używaniu tej samej wody do podlewania, co wyciagnal osuszacz z powietrza xd?

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers w jakiś sposób na podnoszą wilgotność 40 litrów plus dwa wiadra wody trochę tego jest jak na pokój ( pytanie jak duży jest pokój)  najlepiej wynieś wodę z pokoju odczekaj jakiś czas zmierz wilgotność będziesz mniej więcej wiedział ile podniosły jak w nim były...nie wiem czy dobrze myślę ale ja bym tak zrobił... nawet jakby to nie miało sensu 🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Prepers napisał:

Chuj nie osuszacz zwracam go zbija do 51% ale tyle pokazuje na osuszaczu, na termometrze 62%...

A mówiłem, że te gówna nie działają i że z tą wilgotnością to nie tak hop siup będzie...

Nie wiem co ten zbiornik Ci tam robi ale jak ja u siebie mam wodę w takiej kastrze budowlanej to po pewnym czasie jakaś obślizgła maź się tam robi.... tym bym nie podlewał plantów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB U kolegi niema zamkniętego obiegu, i grzejnika w boxie, hasa podobny, ale ja poszedłem na ostro i wziąłem duży 🙂

Aktualizacja, do testów podłączyłem rurę wentylacyjna do sufitu, osuszacz poza boxem, i co myślicie o pozycji termometru na ten moment? I jaka 

Screenshot_2023-11-10-12-08-29-836_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-10-12-08-43-770_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-10-12-08-51-371_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...