Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@Pierr1947 Z rana chciałem ściąć wszystkie, ale chyba idą, złamał się jeden mały szczyt i wiatrak, zdjęcie liści wyśle ci wieczorkiem, teraz niektóre dostały wody z nawozem, bo miały sucho, ta duża się mocno rozrasta myślisz że jest szansa na plon ponad 100g?

IMG_20231029_145336.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB chłopie s wszystkich xd

@WBB ja marzę o 200 a jak wyjdzie ponad 100 to nie ścinam, rozważam jeszcze ścięcie tych gorszych i ustawienie w narożniku nowych w miejsce starych z użyciem miernika ppfd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Prepers Ja to nic Ci nie powiem na temat tych lamp. Ja idę tylko w lumateki 5lat gwarancji. Na te chinczyki to nie wiem. Na szczęście mi się jeszcze nie zjebał ale gdzieś tu czytałem na forum że dla chłopa padł to dostał odrazu druga nowa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 @WBB @vego1989

Jaki tani miernik PH polecacie? Kupiłem adwa Eco209 wydałem ponad 300zl, i wczoraj zmierzałem nawozy biobizz, zbiłem pH do 6.5, ale zostało trochę wody dziś przed podlaniem pH. 6.8, i nie do zbicia, i potrzebuje jakiś szybszy miernik, na ten mi się schodzi z 20 min na jedno mierzenie wody 😮

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers nie mierzę 🙂

Mam te kropelki do mierzenia ale mi się nie chcę. Raz na uprawę tylko zmierzę czystą wodę i tyle 🙂

ps. kurwicy bym dostał jakbym miał każde podlanie mierzyć i to w 5-7 butelkach 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB @Pierr1947 @vego1989 @WBB Najwyraźniej na tą co głównie spadł filtr, i odłamał szczyt nie zaszkodziło jakoś mocniej, ta u góry po lewej, za to rośliny które zostały oblane nawozem dolna lewa, górna środek, prawa dolna ewidentnie zatrzymały się w rozwoju, do tego każda roślina ma popalone końcówki, dostały zestaw nawozów na kwitnienie, i dalej to samo. Czy to może być wina naświetlania 24h, i mocy lampy, albo wysokości, skoro popalone są tylko końcówki u górnych partii liści?

Screenshot_2023-10-30-13-21-19-624_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-10-30-13-21-23-065_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-10-30-13-21-26-509_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-10-30-13-21-35-482_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-10-30-13-21-39-762_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...