Skocz do zawartości
moonka

Moj pierwszy indoor. 2x purple bud 1x master kush. Viparspectra P1000

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, moonkagliwicee napisał:

Szybki wieczorny wpis bo moze komu sie przyda... Od poczatku srednio pasowalo mi umiejscowienie wlotu powietrza w boxie z racje tego, ze mam go schowanego w szafie. Myslalem, ze bede musial sie z tym pogodzic ale znalazlem rozwiazanie. Secret jardin ma w ofercie wloty, ktore mozna zamontowac w dowolnym rogu boxa🙂 sa dwie wersje ppd stelaz 16mm oraz 25mm oraz z rownymi przejsciowkami (u mnie 125mm). Cena nie jest jakas bardzo wysoka bo za to co na foto wyszlo niecale 20€

Właśnie dzisiaj pisałem jakie mają przemyślane sprzęty... ten wlot miałem na uwadze. Wczoraj nawet oglądałem film jak to się montuje ale myślałem, że będzie droższe 😉

Wentyl z filtrem już większy wydatek ale tak jak inne porządne wentyle 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB sprzety maja fajne i owszem. Juz mysle nad nastepnym boxem i raczej napewno padnie ponownie na secret jardin. Mam od nich rowniez lampy na kwitnienie i jestem ciekaw ile beda warte

Edytowane przez moonkagliwicee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 cos tam rosnie ale chyba ucialem za wysoko. Nie wiem czy tak ma byc ale w miejscu ciecia zostawilem ciut ciut listkow i one rosna. Dwa szczyty ponizej ciecia powoli rosna ale co bedzie w miejscu ciecia tego nie wiem. Za to wiem, ze bardziej bede stawial na topping niz na fim. Dzisiaj dodatkowo powykrecalem chwasta bo gorowal nad innymi. I tak w momencie przelaczenia na flo ten skunk wylatuje z boxa

20231110_114233.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@moonkagliwicee tez się niecierpliwie po fimingu  u mnie prawdopodobnie  tez toping  wyszedł lepiej ale po czekamy cierpliwosc domeną  silnych 😅oby dała fajnych parę szczytów 🪴

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 za mna chodza mysli aby zrobic jeszcze jeden topping ale na wszystkich szczytach w kazdej roslinie. Podwoil bym w ten sposob ilosc topow ale musial bym przetrzymac je dluzej na wegu. W sumie nie spieszy mi sie az tak wiec moze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no w wlasnie w teorii. Wczoraj przeczytalem milion poradnikow na jakims forum z usa i mam za duzy metlik w glowie😂 juz wiem, ze przy nastepnym rzucie bede testowal technike Uncle Ben tak z czystej ciekawosci. Zdania co do niej sa podzielone wiec chce wyrobic swoje wlasne😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green akurat na temat wujka przeczytalem wczoraj z 50 stron na forum😂 topy po nim wygladaja naprawde powaznie i warto tego sprobowac

Edytowane przez moonkagliwicee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonkagliwicee dłuższy weg sam z siebie sprawia że roślina osiąga większy potencjał odnośnie plonu więc nie tyle co same cięcia to sprawiają ale czas który roślina dostaję dodatkowo na wegu i buduję większą siebie. 

Ilość plonu i tak jest uzależniona od genetyki danego nasionka. Wysiej 100 sztuk takiej samej odmiany a zobaczysz że różne rosną. Im mniej stabilna odmiana tym bardziej zróżnicowane jej osobniki. 

@moonkagliwicee pamiętaj że samo cięcie to tylko trening i jest składową sukcesu a nie jego wyznacznikiem 😉

Nie działa to tak że np. Roślina X bez cięcia daje 50g a po cięciu 100g bo to jakiś telemarketing by był 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green co do plonow to i tak nie spodziewam sie cudow🙂 moze faktycznie juz ich nie meczyc, dac im podrosnac z tydzien czy troche dluzej i przalaczyc lampy na kwitnienie. W nastepnym tygodniu zapodam im po pol tabsa do doniczek. Ostatnio zdrowo podlalem kilka razy tak zeby troche przeplukac ziemie i za niedlugo przyda im sie zastrzyk swiezych nawozow. Jutro poprawie rowniez lst zeby troche bardziej je rozlozyc. Troche podrosly wiec powinno sie udac🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonkagliwicee szczyt i tak wyjdzie do światła sam. Nawet z pod liścia się lekko wyciągnie. Wtedy łatwiej go upiac do porzadanego miejsca, bo jest co upiąć a miejsca masz pod dostatkiem. Nie twierdzę że robisz coś źle 😉  :roorrip:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota. Dzien 26. Poprawilem troche lst aby swiatlo dochodzilo do wszystkich szczytow oraz rozlozylem je troche po donicze. Dwie skonczone a do jednej braklo mi haczykow. Mam je w garazu wiec pozniej podopinam. Skunk wydaje sie lekko tracic kolory wiec wsadzilem mu kawalek biotabsa i dostal odrobine wody. Temperatura okolo 26 stopni i 60-66% wilgotnosci. Lampa okolo 50cm i 80 kilka % mocy

20231111_145449.jpg

20231111_150227.jpg

20231111_150607.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...