Skocz do zawartości
IridiumXan

Acapulco Gold x1

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, IridiumXan napisał:

@WBB Co jest w Bioheaven? Bo tego akurat nie mam. Muszę zobaczyć czy kupić

BioBizz BioHeaven 500ml - 100% organiczny stymulator wzrostu i kwitnięcia.... jakiś enzym to chyba. Ale składu na pamięć nie znam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@IridiumXan Nie dawaj calmagu, ph zepsułeś w ziemi i przyblokowałeś, na tym etapie niedobory magnezu i wapnia nie występują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@IridiumXan  a jakie pH ma woda, którą podlewasz? Badasz pH po dodaniu nawozów wszystkich? Czym badasz pH? A no i czy energicznie mieszasz :classic_biggrin:

Jak masz pewność co do pH, to celuj w 6.2 na tym etapie, chyba że wiesz że lałeś ciągle niechcący 5.5 to wlej 7.0 parę razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_6647.thumb.JPG.2e9cda77ae671ca8ebbfea025e40d7ad.JPGIMG_6646.thumb.JPG.8096f385c0385610a0c9d164044617df.JPGTaki mały update. Rośnie dosyć szybko i gęsto. Nie wiem jak się zabrać za LST. Teraz problemy:

Dziury w liściach, liście same w sobie miękkie i kruche. Nie wiem czym to jest spowodowane. Poprawiłem PH ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@IridiumXan  Gnij ją głównym szczytem w kierunku miejsca wolnego w doniczce, gdzie masz niezagospodarowaną przestrzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@IridiumXan Napęczniałe od wody to łamliwe, jak i łodygi, dziurki mogą być od światła, jakie znajdując krople wody na roślinie wykorzystało ją, jak soczewkę. Nic się strasznego nie dzieje , nie ma się czym przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko! Update oraz pare pytań bo potrzebna mi pomoc.

Co jest nie tak z tymi liścmi? Roślina jest mega ściśnięta, pod spodem pełno małych wyrasta, liście pokręcone i w kiepskim stanie ogólnym. Zapach już się wszędzie unosi więc chyba muszę zmienić wylot też.


Martwi mnie jedynie jej wygląd, jest krzaczasta i niska, może ją trochę wyciągnąć?

IMG_6652.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@IridiumXan źle to nie wygląda, daj jej sie odbic po lst kilka dni, zobaczysz za 4-6dni jak fajnie wyskakują szczyty.Zjebales jedynie to że dałeś taki drut bez izolacji, gdzienjest dos ostry, a szczyt będzie ciągło do góry i może się wrzynac w łodygę. Na jakiej wysokości masz lampę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...