Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

@Lady Green niektóre topki wydaje się się jakby chciałby jeszcze puchnąć. Ja bym podlal sama woda jeszcze raz i do tyg scinal. Ale to Twoja decyja, jak trichomy wygladaja?

Ps. Piekna kolejna Twoja uprawa, graty!🙂💚

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 no juz momentami myślałam ze przepadłeś na stałe 🙂 miło Cię znowu widzieć/czytać 🙂 

Masz racje... jedne gotowe, inne całkiem zielone... i weź rób "co chcesz" i tnij "kiedy chcesz"... 🤷‍♀️ 🙂 

@Lasir pestki tworzą się tylko w jednym miejscu, na jednym szczycie jednej rośliny, na tej co jakiś czas temu urwałam "troche" otwarte jajo. Ale niech się tworzą jak chcą... 🙂 Nie mam zamiaru przejmować się rzeczami na które nie mam wpływu, bo jest milion innych rzeczy na ktore mam wpływ i sie nie przejmuje 🙂😉  co komu pisane to go nie ominie... 😉

Dobranoc Panowie... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green ladnie napisane 😀Żyje mam się dobrze, trochę inne priorytety teraz w życiu mam,walka o zdrowie, muszę o siebie zadbać, aby nie było operacji...Tymi kilkoma pestakami bym się już teraz nie przejmował. Jak nie masz jak na raty suszyć to musi pójść całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 walcz, dbaj, zdrowie najważniejsze. 👍 Na pewno dasz sobie radę. 🤍

Co do trichomów, jutro zrobie jakieś zdjęcia, miałam to zrobić dzisiaj ale nie miałam czasu nawet zajrzeć do roślin na minute, a teraz mają juz noc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roślinki zostały podlane dzis lodowatą wodą, produkcja jaj na kilku sztukach trwa w najlepsze 🤦‍♀️ chyba dzis je juz wszystkie zetne...

Te jaja to chyba tak czy inaczej musze poobrywac przed suszeniem? Czy jak je zostawie to bedzie ok? Nie chce mi się znowu takiego dokladnego przeglądu im robić i dłubać w nich, ale jak bedzie trzeba to zrobie...

9.jpg

7.jpg

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green jaja lepiej obcinać 😄 jakkolwiek by to nie brzmiało 😉

W teorii ten otkek może gdzies tam zawsze wędrować posczas suszenia. Nie wiem jak to procentowo wygląda. Bardziej moze psychoza.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po sekcji stwierdzam że te "jajca" formują się z takich jakby mini bananów, chyba stąd nazwa banany... wewnątrz bananów tworzy się pyłek.

Usunę choć i tak pewnie nie zdążą urosnąć i się otworzyć, prędzej ja przy usuwaniu moge coś przypadkiem schrzanić i zapylić... 🤦‍♀️ No trudno, nic nie poradzę... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 jaja a pestki to dwie osobne rzeczy 😛

 

@Lady Green one potrafią się dość szybko otworzyć. Wydaje się jakby były uspane jak kokony obcego aż tu nagle baaamm.. rano wstajesz a one jak satelity.. tirii tirii tirri.. plują pyłkiem 🙂 a wiatrak pyłek szybko roznosi. Na wietrze potrafi kilometry pokonac 🙂 w boxie w satbkin tempie zapyli wszystkie laski i od momentu zapylenia każda z panien przestaję dbać o topy a zaczyna produkować nasionka 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 tydzień to chuj 😉 napisałem jak może być

 To też jakas skrajność a nie bankowy scenariusz 😄

i bez stresu mordo :bongrip:

@vego1989 aczkolwiek u mnie w boxie to zauwazylem jak się otwarły i też było blisko kosy a kilka pestek miałem.. nawet wysialem swojego mutanta 😄

W namiocie nie ma za bardzo dużo co odpuszczać.. coś się dzieje to trzeba reagować bo tydzień szybko leci a roślina żyje i idzie dalej. Sama żyje średnio kilkanaście tygodni także zmiany zachodzace w roślinie często są widoczne z tygodnia na tydzień.. 😛

Nawet upy robimy głównie co tydzień np. 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam trymować jak się dało,  paczka rękawiczek zużyta a i tak widze na zdjęciach ze nie poszło najlepiej... paczka kadzidełek też zużyta, w sumie pomogły i to sporo, albo tylko tak mi się wydaje...  🙈 

Zdjęcia z podziałem na 5 etapów. 

7.jpg

8.jpg

12.jpg

6.jpg

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak dla mnie  na dłoń kobiety całkiem nieźle otrymowane jestem ciekaw ile wyjdzie na sucho ładne zbiory serdecznie pozdrawiam🤭🌲

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...