Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

To tak na szybciutko... To ta roślina o ktorej pisałam i jej trichomy. 

Wydaje mi się że jest jeszcze troszke przezroczystych więc dostała wodę tak jak i reszta, i zostawie ją jeszcze z siostrami na święta. 

 

6.jpg

0.jpg

8.jpg

 

 

Poniżej z kolei roślina u której wyrwałam otwierające się jajo, w miejscu wyrwania tworzą się pestki.

 

9.jpg

 

Całość

 

3.jpg

 

Wiatrak chyba tez mi sie psuje bo dziwne dźwięki wydaje, skrzypi... raczej przez osuszacz ktory ciągle w niego dmucha... 😐

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr heh, zabawne 🙂  akurat mam w szafce zapasowe, zaraz wezmę i wymienie 😅

A tak serio to poczekam az się zepsuje całkiem. Mam tylko nadzieje ze jak się zepsuje to się po prostu wyłączy a nie wywali korki lub coś gorszego... 🙄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo tzn wiem co to łożysko np takie w aucie 🙈 jako dziecko sie takimi bawiłam, ale nie wiem gdzie takiego czegoś miałabym szukać aby dokupić do wiatraka, ani czy jest wogole podobne do tego o czym myśle. 🤷‍♀️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nowy wiatrak jak bawić się w łożyska jest gwarancją itd ja wolę w ten sposób oczywiście co się da zrobić samemu to można, zawsze trochę grosza zostanie, ale to chodzi też o wygode

@Lady Green chyba ciężko będzie odgadnąć co myślisz 😅😅 nawet nie będę próbował bo to obszerny teren a więc tak jak wyżej lepiej nowy wiatrak🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green jeśli chciałbyś dokupić na wymianę to na starym łożysku powinny być wymiary nadrukowane/grawerowane. 

Wymiana jest prosta jak budowa cepa, a to łożyska zazwyczaj się wycierają. Te typowo domowego użytku wentylatory nie są przystosowane do ciągłej pracy przez długi czas, u siebie już zmieniałem 3 razy i dalej wieje jak nowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkleiła bym Wam filmik ale plik jest za duży... On skrzypi tylko pod koniec obrotu w lewo i na początku obrotu w prawo, brzmi tak jakby tylko w tym miejscu było jakieś tarcie, jakby plastik o plastik. 

Macie jakiś sprawdzony konwertor gdzie zmniejsze rozmiar wideo? Bez wyrażania milona zgód i pozwoleń na rzeczy niepotrzebne?

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Lady Green napisał:

Wkleiła bym Wam filmik ale plik jest za duży... On skrzypi tylko pod koniec obrotu w lewo i na początku obrotu w prawo, brzmi tak jakby tylko w tym miejscu było jakieś tarcie, jakby plastik o plastik. 

Macie jakiś sprawdzony konwertor gdzie zmniejsze rozmiar wideo? Bez wyrażania milona zgód i pozwoleń na rzeczy niepotrzebne?

Wyślij komuś ten filmik na WhatsApp, a później zapisz go do galerii. Mi z prawie 80mb filmiku WhatsApp uciął do 8mb 😏

Ewentualnie vimeo.com chyba nawet bez zakładania konta można wrzucić, a jak nie to założenie zajmuje 3min 😉 wtedy lecą pełną jakością 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy 11 tydzień flo.

Dzis znowu dostały tylko wodę, kiedy moge je najszybciej ścinać jeśli ostatnie odżywki (biobloombastic, topmax) dostały 19 grudnia? Jutro? 

Z tej najbardziej dojrzałej zerwałam dziś chyba 9 jaj 🤦‍♀️ z innych dwóch roślin po 2. Na szczęście jeszcze nie otwarte. Chyba juz czas na nie... 

7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale będzie sprzętu ja bym zaraz w środę robił scinke i do suszenia i korzystał ze swojego tworu 🎅😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...