Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

I rozrabiaj na kartce papieru... 3 takie kartki jak później zeskrobiesz to na kreske jak znalazł jak się skończy

Ten napis to taka ładna jednorazowa dawka uderzeniowa by dla mnie była.... 2 kreseczki 🙂

Aleś smaka narobił.... kurde. A jest dostęp 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, WBB napisał:

no kumpel nie chciał wierzyć co słyszy.... patrzył czy chory jestem czy co mi się stało 🙂

 

Na mnie tak większość znajomych w pl patrzy na wakacjach, zawsze gdy odmawiam alkoholu... No banda postrzelonych brynoli, ale i tak ich lubie. 🤷‍♀️ 

Na szczęście w uk mam tylko "normalnych", dojrzałych znajomych ktorzy szanują moje decyzje jakie by nie były. 

I weź tu wróć do PL... Skończe w rynsztoku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB jak zdrapuje z tego mebla to mi ze 2g zostaje zawsze 🙂

I najgorzej bo mi się nie kończy.Sąsiad też lubi szybciej więc jak mam smaka to w 2min mam wszystko.

Ty o tej paście pisałeś?

Bo jeszcze jeden narkotnik mi gdzieś tu mignął i nie wiem który to z Was pisał 🙂

@Lady Green zapomniałem napisać predzej.Foxtail'i nie musisz się bać.Jeśli coś przedobrzysz to nie, a jak genetycznie foxy idą to tylko się cieszyć jak było pisane przez producenta.

Dodam, że nie każdy top musi być twardy.Jak kazdy Ci taki wyjdzie, niezależnie od odmiany to kijowo wg.mnie.Są odmiany które są luźniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Lasir napisał:

Ty o tej paście pisałeś?

ktoś tu się mnie pytał czy pasta była... odpisywałem, że mokre ale szybko schło 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu by szło dodać o tych nawozach, czy bio czy niebio.Tu o genach można coś podyskutować.

@Lady Green

@WBB to musimy niedaleko siebie egzystować czuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green @WBB  WBB koneserzy, koneserzy...

Ja to zło okiełznałem na tą chwilę.Smok schował się w skórę barana.Czasem beknie z ryja ogniem ( wtedy mam zgagę) niechcący, zwykle potulny 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir geny to dla mnie czarna magia. Nasiona po tych samych "rodzicach" a kazda roślina inna. Wpływu na to i tak nie mam więc nigdy nie widziałam sensu aby się w to zagłębiać. 🙈

Ja to często mam wrazenie Panowie ze część z nas to faktycznie z jednej "wsi" pochodzi. Albo z okolicznych. Coś w powietrzu musiało być, albo może w wodzie co zostawiło ślad w naszej psychice na stałe... 🧐 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green to nie, że z jednej wsi.Jeden tata był z szybkim rowerem, wsi było kilka bankowo 🙂 tak serio to uważam osobiście, że w Polakach, jak masz szósty zmysł, da się wyodrębnić wspólny mianownik.

O genach warto poczytać bo ciekawa sprawa.Jak zrozumiesz to jesteś o krok do przodu od kogoś kto nie rozumie.Wtedy nie obwiniasz genami swoich błędów, lepiej odmiany dobierzesz itp.Ogólnie lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir z moim tatą to wszystko możliwe... 😅

A tak serio, to wiem, zgadzam się, miałam nawet to samo dodać ale nie wszyscy lubią słuchać moich długich wywodów i rozważań więc staram się zawsze streszczać w swoich wypowiedziach do minimum, bo inaczej to mogłabym tak bez końca. 🙂

I akurat ten temat przy temacie genów... coś w tych naszych polskich genach widocznie jest czego inni nie mają. 

Ciekawy artykuł troche w temacie jakby ktoś chciał przeczytać.  Mam nadzieje ze linka do artykułu moge dodac. 

https://ariowie.com/brat-kruka-indianie-hopi/

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green z moim niestety też 😕 czytałem coś o tym, że jest gen który ma 10% ludzi i są to Polacy 🙂 kumpel gada, że ludzie pochodzą od małp a Polacy od King Kongów 🙂 A tak serio, gen H czy gen Helleny, jakoś tak, mamy tu głownie my, czyli ludzie ze śr. Europy.

Aha ja nie gugluje na szybko żeby błysnąć tylko piszę co tam gdzieś kiedyś przeczytałem.Zawsze mogę się gdzieś pomylić.Konkrety to o ganjii 🙂 pewniaki 🙂

Ariowie to chyba od aryjczyk wiec uważaj jak przyswajasz, bo wiesz...krzyż maltański, wódz, tylko białe dobre itp.Czytaj dla zaspokojenia ciekawosci wyłącznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir ja aż poszukałam bo czytałam o Ariach ale laaaaaata temu, być może nawet na studiach (na długo przed "grą o tron" dodam 🙈 choć nie wiem czy ktoś sqma)

16.thumb.jpg.6d0f747cc5323c711af5cdc9e60fe066.jpg

 

Godzinę temu, Lasir napisał:

uważaj jak przyswajasz, bo wiesz...krzyż maltański, wódz, tylko białe dobre itp.Czytaj dla zaspokojenia ciekawosci wyłącznie.

Spokojnie, ja mam radar w oczach 😉 przyswajam tylko to co dobre. Nie uważam też że tylko białe jest dobre itp. no i zawsze będe wierna swoim wartościom. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Gry o tron nie oglądałem więc ja nie skumam 🙂

Nie no jasne.To tak w formie niesmiesznego żartu bardziej pisałem.Kazdy ma swoją główkę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio te planty chcą mi chyba dać więcej niż bym oczekiwał pokornie.Na jednej sześć odnóży z węzła, na innej trzy liscie na węzeł 🙂

20231219_151547.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Lasir napisał:

Kiedyś do doniczek przed przesadzaniem włożyłem świeże liście sałaty i całe banany (w skórkach).Wszystko zjedzone...

Nie będę tu grzybem kobiecie syfił. Ja wrzucam do pryzmy również w całości, jak najbardziej się da, bo jak coś kroje to siłą rzeczy że idzie krojone 😉 nie wiem co to, ale ostatnio brałem z tej gleby do growbagu i rośliny przy tym grzybku rosną. Zapraszam do swego namiotu, tam foto grzyba 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahoj :Volcano-Vaporizer-Smiley:

Jedna z moich roślin jest juz prawie cala brązowa, w sensie słupki, dzis przy podlewaniu ją wyciągnę i zrobie jej zdjęcie, sprawdze trichomy, z daleka jednak wygląda jakby czas jej cięcia był "na wczoraj". 

Sample te ktore próbowałam były w działaniu w skali od spoko do bardzo zadowalających, mam już swoje ulubione, no i biorąc pod uwage fakt ze sample są z samego dołu to chyba mogłabym je juz wszystkie ścinać...

Tzn przed swiętami to i tak sie juz nie wyrobie ze względu na inne obowiązki, ewentualnie tą jedną ciemną dziś zetne jeśli będzie taka konieczność... i będe ją suszyc w jakims pudle gdzieś... 🤷‍♀️

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...