Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś jak byłem na takim forum budowlanym to tam mieli osobny temat na pogaduszki i tam się wszyscy gnojem ciepali.... dopóki ktoś ostro pałki nie przegiął i bana nie dostawał 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

@Lady Green to naturalny nawóz, ferment w innej wersji niż knf

 

3 minuty temu, Lasir napisał:

@Lady Green W sumie nie wiem.Chyba to wleje też na flo.Buraki to azot, banan-potas.

 

Domyśliłam się... 🙂 Miałam nadzieje jednak że @Lasir o innych miksturach pisze i  nam opowie... 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, WymiataczMega napisał:

@Resi666 za co przepraszać. Ubliżyłeś komuś czy co? Jacy dumni wszyscy. W dupach się pojebało haha

Może przeprosił bo został dobrze wychowany, albo rozumie że istnieje kultura osobista. Na pewno chciał i to zrobił. @Resi666 i wielkie pokłony dla Ciebie. Zielony w życiu by tego nie uczynił więc mam pewność że nie rozmawiam z nim w 2 osobach 😉 nie oczekiwałem tego, ale zostało wypowiedziane. Więc przyjmij moje słowa przepraszam, jeśli moje słowa Cię uraziły, przepraszam dwa razy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik Nie uraziły  ! jest gites  ! Szanuje ludzi którzy potrafią powiedzieć przepraszam ! szanuje ludzi którzy nie boją się walczyć o swoją rację ! i szanuje ludzi z pasją 😉 i ogólnie kurwa ide zajarać 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Glodnemu chleb na myśli 🙂 a przybliż moja droga co miałaś na myśli, albo co Ci chodzi po głowie w zwiazku z tymi miksturami? Że, niby o czym miałem napisać? Napisz bo boję się domyślać 🙂

Nie no joke, wiem o co biega przecież 🙂Który specyfik Cię tak ciekawi?Feta czy halucypy? Byłem ostro zbaniowany jak to było pisane i jest opcja, że znowu coś źle zrozumiałem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik może to, może tamto... ble ble nudyyy ✌️😉

Ja też was wszystkich przepraszam. Najlepszego życzę i tak dalej. Buziaki dla tych co się umyli w sumie dla brudasków też.

Bym zapomniał o najważniejszym, przytulaski dla co  drugiego,drugiej 🤗🤗🤗. Jesteście najmilusiejsi aż bym was kulał,turlał, siadał na was pupom i w ogóle ♥️♥️♥️♥️

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, WymiataczMega napisał:

może to, może tamto... ble ble nudyyy ✌️😉

Dla mnie nudne jest darcie kotów z ludźmi. Może to dlatego że lubię po prostu uśmiech na twarzy drugiej osoby. Nawet jakbyś siadał na kimś pupom bym się uśmiechnął, nawet ma typ na kogo mógłbyś usiąść 😎 no więc jak już mamy wyjaśnione że najbardziej merytoryczny na forum konopny jesteś Ty to teraz trzymajmy kciuki za MU w lidze Europy, ostatni mecz w PL nie był najgorszy. A może po prostu jestem zbyt kulturalny osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 nie mam pojęcia... 

Wychodzi chyba na to ze teraz 2 tygodnie podlewania wodą, bede obserwowac...

37 minut temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

Nawet jakbyś siadał na kimś pupom bym się uśmiechnął 

Ty byś się uśmiechnął ale nie Wymiatacz... raczej kazda obca kobieta ktorej przestrzeń osobistą próbował by naruszyć w ten sposób sprawiłaby aby długo nie usiadł wogóle. 🤷‍♀️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

Dla mnie nudne jest darcie kotów z ludźmi. Może to dlatego że lubię po prostu uśmiech na twarzy drugiej osoby. Nawet jakbyś siadał na kimś pupom bym się uśmiechnął, nawet ma typ na kogo mógłbyś usiąść 😎 no więc jak już mamy wyjaśnione że najbardziej merytoryczny na forum konopny jesteś Ty to teraz trzymajmy kciuki za MU w lidze Europy, ostatni mecz w PL nie był najgorszy. A może po prostu jestem zbyt kulturalny osobiście.

Jesteś spoko✌️ dla mnie zbyt narcystyczny 😉

Jeżeli chodzi o forum konopne etc wiele nie wiem, ale jeżeli mam o czymś pojęcie zawsze chętnie pomogę.

Spadam bo zlinczujecie 👊

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lady Green napisał:

@Resi666 nie mam pojęcia... 

Wychodzi chyba na to ze teraz 2 tygodnie podlewania wodą, bede obserwowac...

Ty byś się uśmiechnął ale nie Wymiatacz... raczej kazda obca kobieta ktorej przestrzeń osobistą próbował by naruszyć w ten sposób sprawiłaby aby długo nie usiadł wogóle. 🤷‍♀️

Nie kobietę miałem na myśli 😉 chyba 🙂

20 minut temu, WymiataczMega napisał:

Jesteś spoko✌️ dla mnie zbyt narcystyczny 😉

Ja nie napisałem że Ty nie jesteś. A narcyz kto inny się tu nazywa. Pewnie trochę też jestem. Ale kurwa mam ziomka co pisze Ci np pod klatką o 15, wychodzę bo klatkę obok jestem a chłop 15 po jeszcze nieva wciera w buziaczke😁pozdro

Godzinę temu, Lady Green napisał:

Wychodzi chyba na to ze teraz 2 tygodnie podlewania wodą, bede obserwowac...

Dawałaś jakieś syntetyki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...