Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

@Grzechoczący Grzechotnik hahaha 🤣🤣🤣 chłopie mówisz że luz, a tak tobą rzuca 🤣🤣🤣 Chyba nie sądzisz że będę robił hydroponike? I że zamiast wody użyje nawozu 🤣🤣🤣 A tak poza tym to elitarne grono zostawiam dla was, ja tu się tylko dobrze bawię, na początku miałem dużo stresu, i nerwów, a teraz mam tylko dużo śmiechu 🤣🤣 

720w zostaje na lato, zwrócić nie mogę będą sezony pod nią szły 4x po 45 dni Wega, i to będą moje pierwsze sezony@Mr.Green

Wielmożny lord Green przekonał mnie do wschodniego indicia Shogun będzie szedł 🔥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik Nie no nie idź spać, bo się nudno zrobi, kto inny nam podirytuje tak zielonego, żeby kabaret dalej trwał 🤣?

@Zielone krainy Nieeee, gdzie go wyganiasz może powiedz coś jeszcze na temat minerałów?@Grzechoczący Grzechotnik

Jak to było moje bio więcej żywicy ?🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Prepers Ile można te brednie ciągnąć? On jest tak nawalony prawdopodobnie, że ledwo kojarzy, bo raczej na co dzień tak tępy nie jest. Niech więc śpi, jutro się obudzi, może będzie odbierał inaczej rzeczywistość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Prepers napisał:

@Grzechoczący Grzechotnik Nie no nie idź spać, bo się nudno zrobi, kto inny nam podirytuje tak zielonego, żeby kabaret dalej trwał 🤣?

@Zielone krainy Nieeee, gdzie go wyganiasz może powiedz coś jeszcze na temat minerałów?@Grzechoczący Grzechotnik

Jak to było moje bio więcej żywicy ?🤣

Poczytaj, poszukaj najłatwiej wszystko na tacy. Nie tak łatwo🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Ty też nie bierz tego do siebie, nockę mam nudzi mi się wiadro przed wyjściem co jeblem już mi dawno przeszło, wcześniej słuchałem sobie kabaretu na słuchawkach, ale teraz bardziej bawi mnie to 🤣

 

@Grzechoczący Grzechotnik Hahaha ja to mam wyjebane, śpiewam im cypisa, zamiast nawozu koxu sypie światło 24/0 , i jakoś rosną, tylko ledwo zipia, ale jakbyś 80 dni nie spał, to byś prawdopodobnie w szpitalu leżał, albo i cmentarzu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zielone krainy napisał:

@Prepers Ile można te brednie ciągnąć? On jest tak nawalony prawdopodobnie, że ledwo kojarzy, bo raczej na co dzień tak tępy nie jest. Niech więc śpi, jutro się obudzi, może będzie odbierał inaczej rzeczywistość.

Nie no, pan kulturalny się znalazł co nie obraża. Alkoholu pod żadną postacią w moim organizmie nie było od 8 lat. Kropka. Mam dorosłe życie, realne. Nie wirtualne. Nie boję się iść do growshopu i zapłacić kartą. Nocą nie śmigam w kapturze żeby przypadkiem kamera mnie nie zarejestrowała 😁 już tu się dałeś poznać jako paranoik który chce zachować 'bezpieczeństwo'. W czasxh kiedy największy handel dragami odbywa się przez socjal media Zielony skrada się po pestki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Prepers Ta wiadomo, że to w większości można traktować, jako żart, bo niczym więcej jest, jak chodzi o rozmowę o niczym w kwestii, jaka dawano z drogi merytoryki zeszła na drogę bredni i nonsensu, gdzie tylko żart ma sens.

@Grzechoczący Grzechotnik Śpij, dajmy temu spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik Od przynajmniej 10 lat handel odbywa się tylko przez neta, ale nie wiesz o czym piszesz byku, na dark webie jest teraz nie polska policja, tylko oddział międzynarodowy, i to ten czas w którym próbują to ogarnąć, paczki wpadają coraz częściej, i zmienili system działania, wcześniej jak w paczce znaleźli coś to odrazu rekwirowali, a teraz potrafią zrobić zasadzkę. Mówię ci wiem co piszę, i to jest ten czas w którym oczy powinieneś mieć dookoła głowy, i niewiem czy zauważyłeś w całej Europie trwają akcje anty-narkotykowe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers nie wiem, nie zaglądałem, żeby wiedzieć, że łatwiej znaleźć dragi w necie niż na ulicy wystarczy posłuchać młodzież. To oni są klientami, ja tylko słucham rozmów. A że kilka nowych słowo weszło do ulicznego slangu to nic. Większość się nie zmieniła żeby coś z tej rozmowy wyciągnąć 😉 rozumiem że kiedyś było eldorado, ale ja pamiętam czasy jak trawa szła z rąk do rąk w tubach na klisze do aparatu. Jak woesz co to klisza 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Zielone krainy napisał:

jak trafi sie lepszy to naturalnie przegram.:classic_wink:

Brawo, pierwszy krok do sukcesu... co prawda przez gardło Ci to nie przeszło, ale wystukałeś to na klawiszach a to już coś...

Czyli się jeszcze taki nigdy nie trafił?

Godzinę temu, Zielone krainy napisał:

 problem zaczął się od słowa " waleń" 

No właśnie nie i dobrze o tym wiesz, ale jak wolisz nadal tkwić w błędzie i zaklinać rzeczywistość to Twoja sprawa. 

Usnąć przez Was nie moge, co chwile wracam i czytam a za 4h musze wstać... 🤦‍♀️

 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik nie wiedziałem.Nie wiem ile na moją skrzynię najlepiej.Ale widziałem paczki w setkach sprzedają.Ty piszesz o ich rozmnażaniu a ja raczej się bałem, że będę musiał wypuścić troche dżdżownic kalifornijskich do pobliskiego lasu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green Biorę pod uwagę przegraną, choć to nie oznacza, że się z nią godzę i na nią pozwolę, by mnie pokonać. Trzeba umieć walczyć i robić to na wysokim poziomie. Oczywiście nie jestem najlepszy i znajdzie się ktoś kto mnie pokona, ale to nie będzie "każdy", a jedynie wyjątek, jaki zna się dobrze na tym, co robi. Od czego zaczął się problem dla ciebie ? Zwierz się, jak możesz, a może coś na to zaradzę :classic_wink: Śpij dobrze, nie musisz w nocy odpisywać, możesz w dzień, wieczorem, ogólnie gdy znajdziesz na to czas. :classic_smile:

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir  ja kupuje 100 na sezon, 200 na rok. Na 160l. W sumie po 50 na 80l. Fajnie obserwować małe pełzające wypierdki i wiesz że za niedługo będą na tyle duże żeby dostarczyć nawóz dla tych wspaniałych roślin 🙂 ale to jak dorzucisz karton 😉 ja jeszcze nie miałem problemu zza dużą ilością. Ale dużo poszło mi ze skrzynek medium na outdoor, razem z robakami. W sumie dlatego dokupywalem. Spróbuj i zobaczysz jak to będzie u Ciebie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Król to człowiek mianowany lub z wyboru.Każdy może być królem.Ale szamana się nie mianuje, nim się nie staje, nim się poprostu jest czy się komuś podoba czy nie.

W miejscu gdzie powinny pojawić się preflowery pojawiły się nowe pędy 🙂

 

20231218_093840.jpg

Gorzej bo nie wiem co robić 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...