Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy  dlatego pisałem, za prowadzenie roślin masz pomnik. Ale masz w tym takie doświadczenie że te popalone wiatraki w obecnym grow stanowią hańbe w twych poczynaniach. A po drugie to rozmawiamy jako ludzie, w poprzednim wcieleniu byłeś na pewno świnią. Z ludźmi Ci nie po drodze. Albo królem świń. Nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green   Ukrywać przez psychiatrą lub psychologiem ? To nie masz wtedy do czynienia z prawdziwym psychiatrą i psychologiem. :D Ja mam inne zdanie niż ty, ale problem zaczął się od słowa " waleń" wcześniej było w miarę w porządku, to wtedy , jakoś zaczęłaś mieć do mnie problem, ale on z czasem narósł ze względu na różnice między nami, jakie mają owszem związek z psychologią. Mam wiedzę psychologiczną, czy ci sie to podoba czy nie, co do szachów potrafię grać na średnim poziomie, jak chodzi o walkę w formule MMA, to też średnio, nie jestem w mojej ocenie wysoce wykwalikowany, ale moje umiejętności zwykle wystarczają na większość przeciwników, jak trafi sie lepszy to naturalnie przegram.:classic_wink:

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Grzechoczący Grzechotnik  Pisałem, nie będę po tobie jechał, że to był zabieg zamierzony , nie rozumiesz moich działań i sensu ich dokonań, w tej doniczce mając wiedzę, zrobiłem to celowo, zrobiłem cos o czym nie masz pojęcia, by je naładować, aby otrzymać rezultat mimo popalenia optymalny na trichomach, gdzie miałem mieć odpowiedź w połączeniu z wielkością doniczki, światłem jakim dysponuje i czasem, w jakim chce się zmieścić, bo nie masz pojęcia o mocy zapachu tych roślin, jakie wymykają się ramą moich dotychczasowych doświadczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Prepers napisał:

@Zielone krainy @Grzechoczący GrzechotnikMozecie się kłócić co lepsze, ale i tak najbardziej składa prepdomestos kush po 6zl, tylko iskry lecą jak się pali, i widelcem trzeba wiadro popychać 🤣🤣🤣🔥

Człowieku my nadal tylko dyskutujemy. Ale nadal nie potrafię się dowiedzieć co w jego przekonaniu, tworzeniu świńsko psychologicznym, oznacza fakt i prawda a priori. Jako wyedukowany psycholog /psychiatra powinien bez mrugnięcia okiem zacytować klasykow. Albo wikipedie🤦‍♂️

2 minuty temu, Zielone krainy napisał:

@Grzechoczący Grzechotnik  Pisałem, nie będę po tobie jechał, że to był zabieg zamierzony , nie rozumiesz moich działań i sensu ich dokonań, w tej doniczce mając wiedzę, zrobiłem to celowo, zrobiłem cos o czym nie masz pojęcia, by je naładować, aby otrzymać rezultat mimo popalenia optymalny na trichomach, gdzie miałem mieć odpowiedź w połączeniu z wielkością doniczki, światłem jakim dysponuje i czasem, w jakim chce się zmieścić, bo nie masz pojęcia o mocy zapachu tych roślin, jakie wymykają się ramą moich dotychczasowych doświadczeń.

Ble ble ble. Tak sobie tłumacz o wielki (tutaj masa epitetów)

@Lasir to jak kompostujesz i to z grzybami to chłopie witaj w prawdziwym świecie żywej gleby 🖐️ robaków nie masz żadnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik

@Lady Green 

Zielony ma znajomych psychologów i psychiatrów. Otacza się w ich kręgu tak jednak żadne z nich nie jestem w stanie rozgryźć Zielonego i jego skrywanych tajemnic. Wychodzi więc na to że kolega ukrywa się przed całym światem że pali a wiemy jedynie my.. słabe kąski z forum 😄

Jakby znajomi wiedzieli że pali to by mu z pewnością odrazu zalecili terapię 😄 i że ma problemy 😄 do tego zaczęły by się pytania.. z ciekawości.. skąd kupujesz.. a może uprawiasz..więc oszukuję swoich znajomych specjalistów a przy tym i sam siebie 😄

Taki zielony koleżka 😄

Pytania czy Zielonka jest takim dobrym bajerantem czy jego ekipa wsparcie psychicznego to cieniasy i nie potrafią rozgryźć Zielonego uzurpatora 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie to na następnej plancie pokaże wam kto jest królem, rozgryzlem świat roślin 🤣 Skoro rośliny potrzebują pierwiastków do wzrostu , i budowy topów uruchomiłem swoje proces myślowe, żeby zdetronizować tutejsza szlachtę z forum, a więc opracowałem nową metodę Hydro, zamiast uprawiać w wodzie odrazu wleje do zbiornika nawóz, i będzie jak z obelixem co wpadł do kociołka z eliksirem topy będą grube, i mocne 🔥🤣👊

Sory za spam, ale nie wziąłem trawy do pracy, i nocka by była smutna bez tego pierdolenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Prepers napisał:

A tak poważnie to na następnej plancie pokaże wam kto jest królem, rozgryzlem świat roślin 🤣 Skoro rośliny potrzebują pierwiastków do wzrostu , i budowy topów uruchomiłem swoje proces myślowe, żeby zdetronizować tutejsza szlachtę z forum, a więc opracowałem nową metodę Hydro, zamiast uprawiać w wodzie odrazu wleje do zbiornika nawóz, i będzie jak z obelixem co wpadł do kociołka z eliksirem topy będą grube, i mocne 🔥🤣👊

Chłopie jak Cie tak obserwuję to za dwa dni z tego hydro wymyślisz sobie że w kosmosie jest lepiej uprawiac i wypierdolisz namiot na księżyc. Najpierw opanuj emocje a później się bierz za growerke. Co robisz z ta lampą MH 720w?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje umiejętności zwykle wystarczają na większość przeciwników, jak trafi sie lepszy to naturalnie przegram.:classic_wink:@Zielone krainy  to ilu Tu masz tych przeciwników? 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Grzechoczący Grzechotnik  Naćpany jesteś za mocno, bo inaczej powinieneś zrozumieć zamierzenie o jakim pisałem, jak byś spojrzał na moje poprzednie uprawy to może byś je zrozumiał, chodziło o naładowanie, aby roślina była dość nabita na etapie, w jakim ją czyścisz, aby za szybko nie wyssała się z nawozów, a ja mam system nakręcania roślin , o jakim nie raz pisałem i po nakręceniu wyjadają się mocno, więc albo sie całkiem odlepiłeś i we wszystkim teraz będziesz mi przeciwny, albo w danym przypadku zrozumiesz sens danych działań, w jakich chodziło o końcowe naładowanie rośliny, a o czym wcześniej wspomniałem. Małe popalenia na końcówkach azotem mi nie szkodzą, bo koszę za moment, a mam top nabity optymalnie na ten końcowy etap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Prepers napisał:

 

Sory za spam, ale nie wziąłem trawy do pracy, i nocka by była smutna bez tego pierdolenia 

Przepraszaj króla. Tylko on może spamować. Lady lubi jak się jej brudzi w fr. Tylko musisz miły i uprzejmy, bo spuści na Ciebie swojego węża. Czytaj grzechotnika😁

1 minutę temu, Zielone krainy napisał:

@Grzechoczący Grzechotnik  Naćpany jesteś za mocno, bo inaczej powinieneś zrozumieć zamierzenie o jakim pisałem, jak byś spojrzał na moje poprzednie uprawy to może byś je zrozumiał, chodziło o naładowanie, aby roślina była dość nabita na etapie, w jakim ją czyścisz, aby za szybko nie wyssała się z nawozów, a ja mam system nakręcania roślin , o jakim nie raz pisałem i po nakręceniu wyjadają się mocno, więc albo sie całkiem odlepiłeś i we wszystkim teraz będziesz mi przeciwny, albo w danym przypadku zrozumiesz sens danych działań, w jakich chodziło o końcowe naładowanie rośliny, a o czym wcześniej wspomniałem. Małe popalenia na końcówkach azotem mi nie szkodzą, bo koszę za moment, a mam top nabity optymalnie na ten końcowy etap.

Jak Ty pisałeś że ścinasz to po co ładowałeś? 😂 A wiem. Noe zdąży się wyczyścić z syntetykow to na suplach na siłkę przyoszczędzisz🙈 mądre to myślenie. Mądre. A ja juz w Ciebie zwątpiłem. Zbadaj mi krew to się kurwa zdziwisz. Może dlatego że dawno nie cpałem mam takie wyostrzone spojrzenie na niektóre sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir Wydaje się, że trzech, ale to bez znaczenia , bo to tylko chwila, jaka przeminie, jak każda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lasir napisał:

.Teraz tylko kilkanaście na dużo ziemi.Na wiosnę chcę kupić 🙂

Wrzuć czysty papier, kartkę a najlepiej karton. Rozmnaża się pod wpływem celulozy. Ale od czasu do czasu warto nałapać albo kupić typowo kompostujace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak trzech? Piszemy w czasie teraźniejszym prostym? Że regularnie się naparzacie czy jak? Czy trzech było w życiu? 

@Zielone krainy

@Grzechoczący Grzechotnik Co ja do tej ziemi nie wrzucałem 🙂 ale co zostawi ten karton? Myślałem o tym serio ale stwierdziłem, że zbyt dziwne. 🙂

A Ty piszesz wrzuć karton 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Grzechoczący Grzechotnik Wydajesz sie pisać , jakbyś mógł wyprodukować ze swoich możliwości umysłowych mniej niż naprawdę możesz, współczuję ci niezrozumienia i bredni, jakie musisz wyrzucić z siebie wbrew logice, ale napisałem jasno wbrew temu, co sam napisałeś, że naładowałem je do kosy, jaka nie następuje pierwszy dzień po naładowaniu, ale następuje pod koniec okresu karmienia, wtedy je przyładowałem, a konsekwencje lekkich popaleń sie uwidaczniają stopniowo w połączeniu z wyjadaniem się z pierwiastków, bo bardzo wiele to wyjedzenie z potasu, jaki sie na to nakłada.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zielone krainy napisał:

@Grzechoczący Grzechotnik Wydajesz sie pisać , jakbyś mógł wyprodukować ze swoich możliwości umysłowych mniej niż naprawdę możesz, współczuję ci niezrozumienia i bredni, jakie musisz wyrzucić siebie wbrew logice, ale napisałem jasno wbrew temu, co sam napisałeś, że naładowałem je do kosy, jaka nie nastepuje pierwszy dzień po naładowaniu, ale następuje pod koniec okresu karmienia, wtedy je przyładowałem, a konsekwencje lekkich popaleń sie uwidaczniają stopniowo w połączeniu z wyjadaniem się z pierwiastków, bo bardzo wiele to wyjedzenie z potasu, jaki sie na to nakłada.

Może Ci się tak faktycznie wydawać bo czasami daje mojemu najstarszemu synowi żeby Ci odp, na podobnymppoziomie jesteście. Uczy się dopiero pisać, ale skubane skubańce w ich wieku takie opanowanie i ogląd sytuacji. Nic tylko Ci zazdrościć tego dziecięcego poziomu. Nie obrażaj się Zielony. Jesteś the best!

7 minut temu, Lasir napisał:

ale co zostawi ten karton?

Dżdżownice do rozmnażania potrzebują celulozy. Karton zostawi jej najwięcej 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...