Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy @Grzechoczący Grzechotnik Jak stare małżeństwo 🤣🤣🤣 Dajcie se już siana zielony lubi chemię, i moc mineralną, a ty wężu lubisz bio co to za różnica? 

A ja mam w dupie podziały, i wale wszystko ino żeby faza była, może nawet nawozem jebać, colą zapije 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to są dwubiegunowe sprzeczki.Złe porownania, całkowicie dwie rózne rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Ja to już zostawiam, kochajmy się, bo inaczej was zjem i będziecie moją kolacją, a nie chce mi się jeść takich marnych kęsków. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Prepers napisał:

Czasem dodaje trochę benzyny, i wyruszam w kosmos

Ciekawsze sposoby słyszalem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir sam fakt porównywania mineralnych do organicznych nie jak się ma do rzeczywistości 🙂 spoko bez stresu.. 

Tak jak pisałem.. jak przy wódzie.. tyle że nikt nie jest najebany 😄

A sobię chyba dobrego rumu naleje.. dawno nie piłem. 

W Sumie mam już 3 tygodnie wolnego na święta.. to co mi szkodzi 🙂

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers to żadne małżeństwo i terapia. Milczałem już długo chociaż kamyki do mojego ogródka przez zgniłego były wrzucane z namiętnością. Ale z mojej strony to była namiętność platoniczna. Potrafię się śmiać z siebie. Serio. Jakby tak nie było to nie podziękował bym mu za 'komplement' o dziecku w moim poście bawiącym się grzechotką. Tylko głupiec nie zauważył tam ironii z jego strony 🙂 dlatego też zamieniłem się w grzechoczacego grzechotnika. Zobacz jak łatwo zapominasz o meritum sprawy, kiedy się 'odezwałem'. Jak zgniły dopierdolił się o pisanie dwóch dorosłych osób do siebie. Było za słodko? Edelman napisał książkę 'i była miłość w getcie'. Jak mogła być w piekle na ziemi to na forum konopnym nie może być? Nawet platoniczna 🙂 jak zgniły pierdolił w tematach o dupie marynie z wymienionymi powyżej użytkownikami, nikt się o to nie dopierdalał. A on musiał? Zazdrosny czy niespełniony?? Myślę że to i to. Nie bądź adwokatem diabła. On potrzebuje poklasku, zaklaszczesz na jego cześć to Ci pomoże w uprawie. Spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz czytam, że 1/3 świata odżywia się dzięki żywności zrobionej na minerałach.Lece w bio ale chyba to trzeba zrozumieć lepiej.To walka na ego albo na ideologię.Chociaż, sam uważam, że bio, czyli te pomidory ze wsi od cioci są lepsze niż z biedronki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Lasir napisał:

Teraz czytam, że 1/3 świata odżywia się dzięki żywności zrobionej na minerałach.Lece w bio ale chyba to trzeba zrozumieć lepiej.To walka na ego albo na ideologię.Chociaż, sam uważam, że bio, czyli te pomidory ze wsi od cioci są lepsze niż z biedronki.

Są nawozy biomineralne, z ziemi. Dolomity, bazalty itp. Dlatego masz taraz mętlik w głowie. Ale nadal to bio. A nie syntetyczne. Do mineralnych nawozów lepiej używać słowa syntetyczne, te co zgniły używa. ZŻeby były dostępne dla rośliny muszą być poddane odpowiednim chemicznym procesom. Ale żeby uzyskać dużo pokrywy śnieżnej musisz stosować wiele produktów bio roślinnych oraz bakterii. Nie ma innej opcji, to 2/3 z Twojej układanki. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Zielone krainy napisał:

@Lady Green Nie jestem młody to po pierwsze, a po drugie zalecasz mi to, co sam tobie zaleciłem, więc papugujesz. Widzę, że jest problem w naszej relacji, ale sam jestem psychologicznie mocno obeznany, nie chce tutaj ujawniać konkretów, ale mam wiedzę psychologiczną i mam związek z psychologami i psychiatrami, jako ze znajomymi i przyjaciółmi, więc zapewniam cię, że nie mam problemów psychicznych, ale mniejsza z tym zostawiam ten temat tutaj, twórzcie dalej w tym miejscu formę kółka różańcowego, w jakim wspieracie się w absurdach, jakie są dostosowane do waszych umysłów. ::classic_smile:

No ja od jakiegoś czasu już zauważyłam że masz ze mną problem, chyba nie tylko ja. I tez domyślam się czemu go masz. 

Skoro przebywasz "tyle czasu" wśrod psychologów to najwidoczniej ukrywasz przed nimi swoje prawdziwe oblicze tak samo dobrze jak i te swoje topy. 

Wiedze w tym temacie masz zerową, juz się przekonałam nie raz. 

Szachy, mma? Ty umiesz przegrywać, przyznać się do porażki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Grzechoczący Grzechotnik  Wielbiłeś mnie w swoich słowach, same superlatywy  pisałeś u mnie na  uprawach, a teraz jestem zgnitek, bo nie dopasowałem się do twojej głupiej teorii, ok niech będę zgnitkniem, a ty dalej twórz swoje teorie , które są warte tyle ile twoja śmieszna uprawa, w jakiej nigdy niczego nie pokazałeś, twój plon to marność, twoje starania są śmieszne, coś tam starasz się zrobić, ale jesteś w tym tylko marnym ludkiem, jaki nie jest w stanie nic większego osiągnąć, to innym wrzuca teorię o większej teorii grzybków, bo ma ich więcej na tych małych topach. :classic_biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...