Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Resio666 napisał:

ps. było miło Cię gościć  🙂 R.I.P  Lady 😄

Co juz mnie wyganiasz, jeszcze z tydzien co najmniej musicie wytrzymać. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Nie no myślałem że umrzesz po wiaderku 😄 Zostań jak najdłużej ❤️


Bo wodospad wiaderko   jest chujowe ( bynajmniej dla mnie )  zajaraj opcją pierwszą 🙂 ( nie naciągaj fest mleka bo wyrwie ci gardło razem z płucami )   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 na tamten swiat jeszcze sie nie wybieram 😅 ...na tym dopiero się rozkręcam. 🙂

17 minut temu, Resio666 napisał:

zajaraj opcją pierwszą 🙂 ( nie naciągaj fest mleka bo wyrwie ci gardło razem z płucami )   

Juz kolejnej próby nie bedzie, szkoda zachodu wg mnie, wole delektować się moim wapkiem. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green A gibonów nie kochasz ?  ja zaś nie mogę sie przełamać do vapka 😞 3 miałem i wszystkie sprzedałem w chuj  oprócz jednego gdzies jest w szafie 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 jak vapek mały i słaby to nie oczaruje starego jaracza 🙂

Ja kocham gibony. Jakbym mógł się urodzić raz jeszcze to chciałbym mieć na imie Gibon Wielki 😄

Gibon Wielki I   z Gibonlandi 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green No nie były jakieś mocne  Pax 3 , Ghost mv1 , fenix pro  (  a zawsze chciałem kupic stacjonarnego  jakby pozbierać te 3 do kupy to bym miał konkretną stacjonarkę 😄 ale cos zrobisz jak debil 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 takie małe to są dobre jak zaczynasz palić.. nie dla smoków 😛

Jak palisz kilka blantow dziennie to taki vapek nie kopnie. Trzeba detox robić i uczyć się palić na nowo..

Lub zapodac coś konkretniejszego.. czyli większy vaporyzator 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panowie i Panie Wiadro jest hardcorem zabiera strasznie za malolata Pamietam robilo się rekordy w zwijaniu  wiader kto zwinie więcej haha co to dawało?  to byly bez troskie  chwile   ja to zazwyczaj zwijam w blete albo delikatnie z lufeczki se pykne strzałka hehe pozdro yooo😎😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Nie juz tyle nie palę 😄 po kilku letniej przerwie  palę dużo mniej i przeważnie tylko wieczorami   no max 3 😄

@Pablo 1988 Miałem ziomka co robił butlę 5 L   otarł ryja ino 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 z 3 literowej to przed robotą waliłem wiadro lub dwa.. potem w robocie też wiadro.. xD 

Raz remontowaliśmy kościół.. i w kościele też jebalismy wiadra 😄

Jak mieszkałem już w DE to ziomek raz ukradł czekolady i go psy na chatę zabrały.. wchodzą a tam stoi wiadro i dwie butelki.. 1.5l oraz 3l.. 😄 patrzyli i nie wiedzieli co widzą 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green policja ma na to wywalone w większości krajów europy tak mi się wydaje... W uk z pewnością, pewnie większość z nich jara tak samo. Wiesz ile to dodatkowej roboty papierkowej dla nich gdy cos takiego wykryją przypadkiem podczas innych czynności? A gra nie warta zazwyczaj świeczki bo znajdą  kilka gram np. czy jednego krzaczka i koniec tematu. Wiele przykladów moglabym podać aby to potwierdzić. 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green zgadzam się z Tobą. Oni nie chcieli wiedzieć co to jest i do czego służy 😄

Tylko człowiek z Polski wyjechał zdziczały i za to co w Polsce było zaraz karane to w DE mieli wyjebane.. na zachodzie maja inne zmartwienia niż palacy polaczek 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green przepraszam lejdi zajebałem sprawę, i się zrazilas do wiaderka 🤭

Zjebalas ten dym by nie gryzł jak byś poprostu lodowatej wody nalala, a później wstrząsla butelką, to konieczna czynność dla osób nie wprawionych 🙂 Dym nie gryzie prawie wcale, a smak jest wyraźniejszy 

@Mr.Green Grenu niech ci będzie że wiadro dla narkusow 🤣🤣 Nie ważne jak, a jak często, i ile xd Jak ktoś butle na wieczór do spania przyjmie też nazwiesz go ćpunem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers narkus to było okreslenie zartobliwe ziom 😛

Nikogo kto pali zielone bobki nie uważam za ćpuna bo to nie jest narkotyk a substancja jak kawa, czekolada czy tytoń.. 

Co do wiader.. 😄 to często po prostu palą osoby które mają już doświadczenie z dragami.. nikt z nudów nie wali sobie wiader tak o.. 😄

Zazwyczaj są to zaprawieni w boju rycerze zielonej Marii 😉 których musi sponiewierać mocniejszy sposób przyjmowania naszych ukochanych trichomow 🙂

Sam waliłem wiadra kilka dobrych lat.. 😉 wiem co jest 5 😉

Co do tezy że ważne jak często.. 

To prosty przykład.. nie walisz nic do nosa cały rok.. zajebales koksu.. lecisz autem i HALT psiarnia wita. Test i boom trafiony zatopiony. W sądzie jesteś jako ćpun 😄

Waliłem fetę jakbym się urodził na Krecie. Żarłem pixy jak nie było jeszcze Youtuba 😄 Grzyby, kwasy i koks też nie są mi obce. Palenia to nie wspomnę 😄 Jednak zawszę miałem hamulce.. żeby nie robić z siebie ścierwa to raz a dwa by nie iść dalej i nie zacząć palić kraku i walić hery czy żreć pół apteki i być psychodeliczny totalnie 😄

Czy byłem ćpunem..? Ktoś powie że tak.. no kurwa.. 

Czy uważam się za ćpuna lub uwazalem..? Nigdy ziom :))) 

Młodość ma swoję prawa i trzeba z nich korzystać. Najważniejsze to się nie zatracić i nie stracić hamulców.. bo potem stracisz wszystko. Zęby, zdrowie, rodzinę i każdy hajs 

Sam wiesz jak jest :)) też pewnie dobry Kojack jesteś 😄

Dla mnie ćpun to wtedy gdy nałóg rządzi Tobą a nie Ty nałogiem.

Teraz mam wyrzuty że palę xD a i w 2023 waliłem raz koks i tyle. 

 

Poza tym jak się pojawia potomstwo to trzeba trochę zmądrzeć a nie doprowadzac się do stanu niepohamowanego ślinotoku 🤤

Sam fakt że ludzie potrafią patrzeć na to samo i inaczej to odbierać jest podstawą by mieć wyjebane w czyjeś zdanie 😄

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Ja tam się leczę, jestem prowadzony w dwóch krajach xd Jakby mnie jebli na urlopie w pl, to się śmieje z panami policjantami na komendzie, miałem jedna sytuację że mi się kazali rozbierać, bo przypadkiem zapomniałem pudełka 🤣

Więc nie możesz mnie nazwać narkomanem 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers jak masz tak ustawione to luz 🙂

Ogólnie jak mieszkasz za granicą lub mieszkałeś i masz ogarnięte różne cuda to w Polsce nie raz nie wiedzą co z Tobą zrobić 😄

Jak masz do tego np. Inny dokument zagraniczny to już w ogóle jest beka 😄

Polska w moim sercu i piękny kraj do życia. Jednak to wielka dykta pełna skurwialych i upośledzonych ludzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Mam dwa dokumenty, wszystko na realna bezsenność, i nie zawsze recepty są ważne, ale praktycznie od 4/5 lat mam historię prawdziwej choroby która mi dolega, najpierw leczona innymi ziołami co ciekawe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...