Skocz do zawartości
Gość

Czy DNA w moczu się rozkłada?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Czy DNA w moczu się rozkłada? Mam na spocie sloiki z moczem i nie wiem czy policja mogła by dojść po tym do właściciela krzaków wyodrebniajac DNA z okolo 2 miesięcznego moczu? Przypal na spocie, moi ,,fani" znaleźli krzaki i słyszałem w nocy, że zgłoszą to na policję, nie chcę już tam chodzić i sprzątać. Co byście zrobili?

Proszę moderatora o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu, Nie zauważyłem gdzie wrzucam posta. Przepraszam

Edytowane przez Gość
Pomyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jurek jak tak Ciebie czytam tu i uwdzie, to się zastanawiam czy Ty tak na poważnie. Ale chyba tak.

Nie wiem czy dna z moczu się ulotni. Ale wiem na pewno że wbił bym tam, nawet teraz. Wziął krzaki, a słoiki zostawił. Mnie jak brał schizy to przestałem zażywać wszystkiego i przeszedłem na zieloną herbatę. Jak już głowa mi się uspokoiła to dokończyłem outa bez paniki a tym bardziej bez przypału, a ślady na spotach wskazywały że jestem pod obserwacja. Ubrania na zmianę pozostawione ukryte dalej od miejscówek, oczy miałem tylko odkryte jak ninja. I zabrałem co swoje i tyle mnie widzieli. Żyje szczęśliwy do teraz. Bez outa co prawda w tym roku, ale ze spokojną głowa.

Nie obrażam, daje Ci do zrozumienia ze to sport nie dla Ciebie z tymi paranojami. Największym wrogiem nie są te jebane złodzieje tylko Ty sam. Zrozum to wreszcie. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
59 minut temu, grolsch3 napisał:

Nie obrażam, daje Ci do zrozumienia ze to sport nie dla Ciebie z tymi paranojami. Największym wrogiem nie są te jebane złodzieje tylko Ty sam. Zrozum to wreszcie. Pozdro

Dlaczego twierdzisz, że mam paranoje? Byłeś w nocy razem ze mną? Słyszałeś co się działo wczoraj? Czy jak, bo sam nie wiem.... Nie mam żadnych schiz, 10 lat temu zostawilem cale te kolesostwo w pizdu i nie utrzymuje z nimi kontaktu, miałem dużo powodów aby tak uczynić i teraz oni się mszczą, dla nich jestem dziwny, bo nie stawiam już codziennie browarow, cpania,dziwek i kasyna.

Wydalem na te kurwy co najmniej 2 kawalerki i dobry samochód a teraz wołał bym, żeby zdechli razem z rodzinami za to co czynią...

Myślą że mi odjebalo ale ja teraz wiem że jestem sobą i  mam wyjebane co myślą te jebane wychudzone szczury i ludzie na tym forum. Od 10 lat nie cpam i nie pije, zamiast tego zapierdalam w treningu przez te 10 lat systematycznie, więc nie sugeruj, że mam paranoje. 

Paranoikiem nie jestem i nigdy nie byłebyłem a ostrożności nigdy dosyć, zrozum to Groszek

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak byłeś karany kiedyś i mają twoje kody dna w bazie to i tak cie dojdą ale chyba glowy nie odjebales a myślę że to nwpewno nie jest dobry pomysł tam chodzić mojego kumpla śledzili z drona najebali zdjęć kiedy chodził podlewać wszystko mu udowodnili czarno na białym mieli myślę że psy mogą obserwować miejscówkę  jeszcze później się okazało że mial wspólnika do krzaków rozjebał się na niego i uciekł do Anglii chuj mu w dupe krzyż na plecy elooo jebac donosicieli, potwierdzaczy 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem 😁 az za nadto. Dlatego mówię Ci odpuść jak masz się schizowac. Twierdzę że masz bo ja nigdy w nocy na spota bym nie wbijał bo to większy przypał niz za dnia. Jak dla mnie. Ale jak to robisz 10lat i nie wiesz jak to ogarniać żeby było dobrze to chuj. Baw się po swojemu. 

Ja już abstrahuje od tego co pisałeś o dawnych znajomych. Ja Twojej historii zycia nie znam. Ba, nie chce jej poznawać. Robisz spoty na kilka roślin, a boisz się jakby to była plantacja na 100 krzaków. Już kurwa widzę jak w niedzielę cała komenda śledzi z drona, siedzi w krzakach i modli się żeby Jurek przyszedł zatrzeć ślady. Proszę Cię. Bardziej z ucha ktoś strzeli niż oni Ciebie ustrzela. Ja tak to widzę. Badania dna moczu żeby przybić za 2, 3 krzaki? Z rozmachem działają w Twoich stronach. Nic, pozostaje mi trzymać kciuki za Twojego farta żeby nie chcieli wzywać antyterrorystów, po Twojej stronie będę zawsze nawet jak myślisz że myślę niepoważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy gruby temat hehehhehe , mnie najbardziej ciekawi sloik z moczem ? kierowca tira jestes takie przyzwyczajenia ? 

a co do dna ? jak bys mial troche oleju w glowie to by nie bylo pytania ??!! koszt dna 1800 zl ? myslisz ze ktos dla paru krzaczkow bedzie robil calej wsi testy bo pare krzaczkow ktos posadzil ? co za pytanie ? aaa trening silka 10 lat i palisz ziolo ?? wez mi nie rozpierdalaj tatuazy taka gadka,  rownie dobrze mogles powiedziec ze byles muzykiem !!! jak pilkarze z reprezentacji bieganie i chlanie tak samo ziolo i silka GIT GIT 

@Pablo 1988 masz tyle samo lat co ja a pierdolisz glupoty jak dziecko co ma 8 lat kurwaaa !!! po huj pierdolisz takie glupoty ludziom jak huj sie znasz na prawie i na zyciu ??!!! wiesz co oznacza za zgoda pobranie DNA ???!!! ze wlasciciel dna musi wyrazic na to zgode !! albo sad np ojcostwo !! a ty piszesz ze za byle co biora DNA ??!!! wezzz kurwaa nie pierdol glupot jak huj wiesz krotko . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, grolsch3 napisał:

Dlatego mówię Ci odpuść jak masz się schizowac. Twierdzę

Odpuszczam tak jak mówisz panie, dobre rady są dobre dlatego, że są dobre he 🙂

 

Godzinę temu, grolsch3 napisał:

a boisz się jakby to była plantacja na 100 krzaków. Już kurwa widzę jak w niedzielę cała komenda śledzi z drona, siedzi w krzakach i modli się żeby Jurek przyszedł zatrzeć ślady. Proszę Cię. Bardziej z ucha ktoś strzeli niż oni Ciebie ustrzela

No właśnie o policję się nie martwie,bo oni nawet kluczyków znaleźć nie mogą, jak ktoś im nie poda na tacy to sami nic nie zrobią.

Masz rację nie martwić się i wyjebka, na drugi raz nasadze im po ogródkach krzaków i  się zdziwia ale będzie już za późno.

Jebac korporacje farmaceutyczne i ich milicyjne bojówki.

Pozdro byku

7 minut temu, dziurawy napisał:

aaa trening silka 10 lat i palisz ziolo ??

Nie palę, mam chorego ojca i on pali. A nawet gdybym palił, to w czym przeszkadza sport bo nie rozumiem? Nawet niektorzy zawodnicy ufc palą i w czym to wadzi? A i nie chodzę na siłownię, bo to dla slabeuszy jest i nudne w chuj.

Dalej nie chcę mi się pisać. Dobrze, że mnie oswieciles panie, bo już bym się zesral prawie a tak to luz... Po to jest forum, żeby usłyszeć/dowiedzieć się czegoś co sądzą inni. Nie twierdzę, że zjadłem wszystkie rozumy dlatego postawiłem takie pytanie. Nie ma glupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

 

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@dziurawy Jebac tych koślawcow z reprezentacji, powinni zarabiać tyle ile potrafią czyli 100 zł na mecz i po meczu ognisko i tyle.

Zioło pomaga się zregenerować, jak  po tygodniu zapierdalania i kopania się po nogach, czujesz każdy mięsień, to wtedy chmura i do spania, rano wstajesz jak nowonarodzony ale co ty tam wiesz, kup bilet i jedź na reprezentacje i powiedz im parę słów, to może zaczną grać a nie przewracac się jak paralitycy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@dziurawy ziomeczku ogarnij się i tyle w temacie hehe znawca od dna się znalaz chuja wiesz ty i wali mnie to ile ty masz lat a pisze to co myślę i wiem co myślę widzę slysze i czuje beż odbioru 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jakbym był pewny, że miejscówka została sprzedana policji, to już by mnie tam nie widzieli. A jakby okazało się, że ktoś Ciebie sprzedał, to pozbył bym się z domu wszystkiego, co mogłoby Cię powiązać z tą uprawą. Po cholerę ryzykować, lepiej będziesz spał

A co do moczu, to nie masz co się tymi słoikami przejmować, nikt nie weźmie tego do badania, bo to nie jest dowód w żadnej sprawie:classic_biggrin: Druga sprawa że musiałbyś być już w bazie danych, ale tak czy srak to nie jest dowód, żeby Cię podciągnąć pod uprawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny pamietaj , ze zyjemy w PL , ide dzis na komende zeznaje ze mi sprzedales ? myslisz ze potrzeba wiecej dowodow niz moje oswiadczenie ?? jutro przed 6 rano sa u ciebie czarnuchy 🙂 

a do  tego opowiem ci fajna historie siedzimy od paru msc na kryminale z bratem , czas juz wychodzic , wychodzimy a na bramie gliniarz zatrzymuje mojego brata za sprzedaz ziola , co lepsze bylismy juz zamknieci od paru msc a jeden debil zeznal w tym czasie ,ze  moj brat gonil mu ziolo , i jak myslisz ? ktos to sprawdzil ? potwierdzil ? NIE na policje do prokuratury a potem znowu kryminal , choc JEGO NIE BYLO NA WOLNOSCI i co ty na to ? i zeszlo mu kolejnych kilka msc zeby sie wytlumaczyc 🙂 

a co do jerzego przeciez na sloiku  sa jego palce moge sie zalozyc 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy DNA się nie rozkłada nigdy

@dziurawy ja mam 45 lat i trenuję od 40 - wędkarstwo i szachy- taki ze mnie sportowiec😅🫣

@dziurawy w 2006 roku dostałem 5 lat za sprzedaż amfetaminy „ nie określonej ilości w nieokreślonym czasie”. Nie znaleźli nawet pyłka u mnie, tylko zeznania małego koronnego. Podczas odbywania kary przyjechał prokurator i chciał mi dołożyć dwa lata jak się dobrowolnie poddam karze bo ktoś się rozjebał, że wzią odemnie kilo. Ale mój adwokat go wyśmiał bo przecież wyrok „ nieokreślona ilość w nieokreślonym czasie”😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 ja nie znam sie na wszystkim , staram sie liznac kazdego tematu ale ciezko , wiec jak sie nie znam na czyms ?czytaj elektryka biore do tego fachowca a nie pierdole sie z tym tydzien lub dwa , szkoda czasu , tak samo tutaj bierze sie papuge placi sie co trzeba i jazda z kurwa tyle 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 11/09/2023 o 16:02, dziurawy napisał:

lepsze bylismy juz zamknieci od paru msc a jeden debil zeznal w tym czasie ,ze  moj brat gonil mu ziolo , i jak myslisz ? ktos to sprawdzil ? potwierdzil ? NIE na policje do prokuratury a potem znowu kryminal , choc JEGO NIE BYLO NA WOLNOSCI i co ty na to ? i zeszlo mu kolejnych kilka msc zeby sie wytlumaczyc 🙂 

Znam bardzo podobny przypadek, typiara zeznawala na typa, że jej gonił, były miejsca, daty itd, czytałem białko, daty pokrywaly się z czasem, kiedy chłop siedział i dostał wyrok na twardo i nawet tlumaczenia nie było, wyszedł wybił jej dwa zęby i znowu poszedł siedzieć haha...

 

W dniu 11/09/2023 o 16:02, dziurawy napisał:

co do jerzego przeciez na sloiku  sa jego palce moge sie zalozyc 🙂

Nie ma, zawsze wszystko wycieram, nawet doniczki z pod spodu, tylko te szczochy.... pomyśle nad innym odstraszaczem tych rogatych kozłów sarny, bo to one łamią krzaki, chcąc zostawić swój zapach jako ostrzeżenie dla innych samców. Nawet chujoza orzecha mi polamal w sadzie ostatnio, kupiłem łuk bloczkowy i zajebie go za to. Lepsze to niż sikac w sloik.

W Polsce nigdy nie będzie można mieć nawet małego automacika, Kaczyński do tej pory nie wie czy marihuana jest z konopi, to co się dziwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy a wiesz , ze sa jeszcze inne poszlaki ? inne zapachy ? wydzielina ktora zostawiles ? wlosy swoje ? mam ci dalej wymieniac ? a nie mowili ci nikt zeby ropa polac dookola swojego ogrodka i wtedy nic nie przyjdzie ?? a za strzelanie bez zezwolenia pewnie wiecej bys dostal niz za krzaczka ? znajmosc prawa nie boli ? troche czytania sluchania ? a nie ogladania zjebow na YT , szanuj swoj czas , swieczka nie bedzie wiecznie sie palic !!! 

co do kaczynskiego i innych jego masci ??!! tuska buzka itp wszyscy sa tacy sami wszyscy !!!  kurwa typie ile ty masz lat ze pierdolisz takie smuty ?? malo mamy wypadkow po alkoholu ? chcesz miec wiecej?  bo spoleczenstwo nie doroslo do trzymania w domu krzaczka ?? myslisz ze moja matka jest za ziolem ? ma 65 lat na karku nie wiele mniej niz kaczynski , nie pierdol glupot siadz czasem z jakas babcia pod blokiem i pogadaj z nia co i jak zebys znal ich strone  co ona mysli co ona w ogole wie na temat ziola ??, nie obraz sie ale ty jestes dobrym tego przykladem ze nie powinno byc legalne ziolo w PL niestety mowi to cpun co wyjaral 23 lata swego zycia ! jak by kazdy robil jak zielony to by nikt nie mial przypalu za krzaczki choc ma pare kilo w domu !! a dlaczego ? nie chwali sie po ziomkach nie wynosi z domu nie jara na miescie wiec zero przypalu !!!! , wszystko jest dla ludzi czy ziolo  czy koks , z umiarem pozdrawiam i milego zycze ELO  Jerzy 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@dziurawy Zamknij dupe bo już mnie wkurwiasz, wsadź swoje zjebane rady jakiejś babci pod chuste i mi nie pierdol kacapolow. Bez odbioru kutasie. I nie obrażaj się, bo w realu to samo bym ci powiedział.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...