Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers to czary Mary 

@doominik może mocy powinni być więcej?   Może topy były by wtedy bardziej opichnięte,  jedna doniczka  to max 50g  więcej się nie da gdyż powieszchnia nie pozwala,  w tym  wertikalbox jest lepszy od zwykłego growboxa że na dwuch piętrach można  uprawe prowadzić co daje wynik razy dwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik dobrze rozumiesz 🙂

 Panna Nr 7  największe i najgrubsze topy, niestety nie doszła a mamy 90 dzień

17009165844144858783688682874350.jpg

Panna nr 8  z niej nie popale zbyt zestresować ją musiałem, chociaż nie wiem do końca jak , lub geny trefne

17009169438035037488516066142650.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około 230g suchego wyszło, kiepski wynik następne grow będzie na półautomatach indiki jakieś, do zobaczenia w następnym grow !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23/11/2023 o 18:19, Mr.Green napisał:

@Adrianosiku ale i zużycie razy dwa. Przy 600 wattach to i z 3 metrów ściągniesz 1.5kg 🙂

@Prepers to nie czary.. to hydro 😉

Pokaż, chętnie zrobię popcorn i poogladam.

W dniu 23/11/2023 o 11:17, doominik napisał:

@Prepers 400g z 315W (pobór około 340-350W) to wychodzi niewiele ponad 1g/W

No dosyć dobry wynik jak na cmh i mix automatów, nie wiem czego chcesz?

 

W dniu 23/11/2023 o 15:42, Adrianosiku napisał:

@Prepers to czary Mary 

@doominik może mocy powinni być więcej?   Może topy były by wtedy bardziej opichnięte,  jedna doniczka  to max 50g  więcej się nie da gdyż powieszchnia nie pozwala,  w tym  wertikalbox jest lepszy od zwykłego growboxa że na dwuch piętrach można  uprawe prowadzić co daje wynik razy dwa

 

Jak chcesz mieć jakość topów zachowaną to praca na klonach i pestki od dobrego breedera. Wtedy selekcja matki pod kątem plonu, struktury topa i produkcja z klonów.

Właśnie ten vertikal + hydro daje Ci sporo możliwości pracy na klonach, jednakowego karmienia, harvestu w jednym czasie 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Wladimir napisał:

Pokaż, chętnie zrobię popcorn i poogladam

Daj 3 metry wolnej powierzchni i nie ma sprawy.

Może delikatnie by przekroczył 600 watt. Biorę 3 lampy jak moja i temat do szarpnięcia 🤗😍 

Sam na mojej lampie na 80% mocy co daje około 200watt, wyciągam średnio koło 400 na powierzchni 0.6 - 0.7 m2 a lampa ta jest przeznaczona na 1m2. Myślę że gdybym miał pełny 1m2 to wynik kręcił by się przy 500.

Do tego dodam że uprawiam organicznie a nie hydro lub mineralne gdzie topy "łatwiej" napompować do większych rozmiarow.. 

Także o co Ci chodzi wladziu..? 

💁‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Mówisz że  ( warto , można )  zakupić mocniejszą lampę dedykowaną na większe powierzchnie ?  bo ostatnio się zastanawiałem czy nie kupić zamiast 300 wat  ( dedykowany na powierzchnie 100 x 100 )  zajebać    480  wat  dedykowany na powierzchnie 120 x 120    ( musiałbym dopłacić jakies 700 / 800 zł  )  pytanie czy warto  i czy nie będzie za mocna ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 05/12/2023 o 13:56, Mr.Green napisał:

Daj 3 metry wolnej powierzchni i nie ma sprawy.

Może delikatnie by przekroczył 600 watt. Biorę 3 lampy jak moja i temat do szarpnięcia 🤗😍 

Sam na mojej lampie na 80% mocy co daje około 200watt, wyciągam średnio koło 400 na powierzchni 0.6 - 0.7 m2 a lampa ta jest przeznaczona na 1m2. Myślę że gdybym miał pełny 1m2 to wynik kręcił by się przy 500.

Do tego dodam że uprawiam organicznie a nie hydro lub mineralne gdzie topy "łatwiej" napompować do większych rozmiarow.. 

Także o co Ci chodzi wladziu..? 

💁‍♂️

Jak ty z taką powierzchnia nie miałeś doczynienia to nie mamy o czym gadać. Bo nie masz pojęcia nic o uprawie wielkopowierzchniowej. Jak kiedyś spróbujesz to będziemy mogli dokończyć dyskusje, bo na razie czuje się jakbym rozmawiał z małolatem o jeździe samochodem który tylko na xboxie jeździł....

Jestem ciekaw wilgotności tego sortu który ważysz, bo już raz kiedyś udowodniłem jak kilka % więcej wilgotności potrafi zrobić konkretny wynik. Czysta matematyka, nie oszukasz tego.

Organicznie, cholera ja też, taka moda teraz, dlatego wiem jakie wyniki się kręci z metra bez co2. Tak żeby było ciekawiej to akurat bardzo długo miałem 200w LED w boxie 120x80 więc ciężko Ci będzie mnie zbajerowac, na wyniki bo już wszystko przerobiłem tam. Od wertikala na hps+cmh(715w) do ledów 200w/m2 po aktualne 420w/m2. Miałem planty od 30g-130g, zaczynałem po 12 roślin, aktualnie  mam 2, myślę że jedna sztuka będzie 300g+. Więc zęby zjadłem w metrowym boxie, mało rzeczy potrafi mnie zadziwić, ale się zdarzają, a jak czytam farmazon od człowieka co z metra nie wyszedł i myśli że będzie od razu kozakiem na większej powierzchni to mnie krew zalewa. Teoretyku wskocz na większy metraż, a potem pisz o tym. Jestem pewien że pierwsze uprawy cię zaskoczą w najmniej oczekiwany sposób.

Chodzi glownie o to żeby bajek nie opowiadać i nie wprowadzać ludzi w błąd którzy to czytają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir co mnie tam zaskoczy 😄 co Ty w ogóle pierdolisz za bez sens haha 😄 

Tak ważę mokry sort i jeszcze wodą z cukrem napierdalam żeby próbować zaimponować takim jak Ty.. 

Ja farmazony wciskam..?

Rzeczywiście mega przeskok.. z 1m2 na 3m2 haha . niebo a ziemia.. na 1 metrze sobię jakoś radzę ale na 3 już chu... pozamiatane. Wszystko mnie zaskoczy.. hahah 😄

Jak na razie to Ty zaskakujesz swoim debilizmem. Wybacz że nie jestem taki upośledzony jak Ty.. bo ty byś takiego przeskoku nie ogarnął.. 

Ja Cię niczym nie muszę bajerowac bo mam Cię gdzieś totalnie. W dupie mam to czy ty myślisz że ja kłamie czy nie. To chyba jakieś twoje niespełnione pragnienia..

Zrób relację bo póki co to sam tylko piszesz co to nie Ty i co się da a co się nie da i udowadniasz tylko to co próbujesz zarzucić mi.

Typowy internetowy trollu..

Jakim trzeba być trepem żeby dać sobię putina w Avatar xD 

To mowi samo za siebie.. placku. 

Trzymaj się i bądź zdrów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir Nasza kochana kumpela @Lady Green  z metra kwadratowego wyjebała 700 gram suchego  ( 2 uprawa w jej życiu )   

Box 1x1  czy 150 x 150  czy 300x 300  czy 500 x 250    ( wcale jakoś mega się nie różnią w prowadzeniu uprawy na luzie doświadczony grower przechodzi z metra 2 na  zakładam 5 m 2  i opierdala temat z palcem w pizdzie )    inna gadka jest jak już  masz Halę 30 metrów na 20  czy większe ( tam utrzymać idealne warunki to już trzeba być nie lada kozakiem )  polecam wywiad z  " Teone "  chłop ma pod sobą praktycznie każdą większą uprawę w Polsce  

Nie lekceważ  @Mr.Greena  bo mógłbyś się mocno zdziwić 🙂 





 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest ze tutaj poczatkujacy na swoich pierwszych uprawach sciagaja po 2-3g/W i wiecej. A na innych forach doswiadczeni growerzy jak maja ponad 1g/W to jest dobrze 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...